14 filmów, żeby odpocząć

Powracając do domu po trudnym roboczym dniu, tak chce się czasami oderwać i obejrzeć jakikolwiek dobry film.
15 filmów żeby odpocząć

Dziś nasza redakcja zebrała dla was filmy, które gwarantowanie odciągną od wszelkich trosk i naładują doskonałym humorem!

Wyznania Zakupoholiczki

Confessions of a Shopaholic

15 filmów żeby odpocząć 1

Obsesyjna na punkcie zakupów i stałej "konieczności" uzupełnienia swojej garderoby Rebecca Bloomwood, żyje w stanie wojny między swoim bankowym limitem i pokusami sklepów. Co jest bardzo ciekawe, Rebecca – dziennikarz w publikacji finansowej i daje czytelnikom wskazówki z poprawnego kierowania osobistym kapitałem.

Praktykant

The Intern

15 filmów żeby odpocząć 2

Dla 70-letniego wdowca Bena Whitakera wyjście na emeryturę – to nie koniec, a początek nowego etapu w życiu. Pomyślnie przeszedłszy rozmowę kwalifikacyjną, on staje się starszym praktykantem w sklepie internetowym modnej odzieży pod kierunkiem Jules Austin.

Love, Rosie

Love, Rosie

15 filmów żeby odpocząć 3

Od dzieciństwa, Rosie i Alex byli najlepszymi przyjaciółmi, i po ukończeniu szkoły oni zamierzali razem przedłużyć studia na Uniwersytecie. Jednak u losu całkiem inne plany: on rozłącza bohaterów, ale to nie przeszkadza im nawet po kilku latach pamiętać o sobie i o tym uczuciu, które połączyło ich w młodości.

Jak stracić chłopaka w 10 dni?

How to Lose a Guy in 10 Days

15 filmów żeby odpocząć 4

Dziennikarka Andy Anderson otrzymuje dość niezwykłe zadanie od redaktora: napisać artykuł o tym, co wymyślają kobiety, aby pozbyć się mężczyzny, kiedy jego więcej nie chcą widzieć obok. Na wykonanie takiego zadania Andy ma tylko10 dni, za które ona musi zdążyć znaleźć chłopca, zakochać go do siebie i "pozbyć się" go. I oto Andy spotyka Benjamina, który sam założył się ze swoim szefem, że potrafi rozkochać w sobie dziewczynę w 10 dni.

Skarb narodów

National Treasure

15 filmów żeby odpocząć 5

Nowocześni poszukiwacze skarbów prowadzeni przez Beniamina Franklina Gatesa zamierzają odgadnąć tajemnicę skarbu, który był schowany jeszcze rodzicami-założycielami amerykańskiego państwa. Ale oprócz zespołu Gatesa za tym skarbem polują i amatorzy zarobić na własności republiki.

Twoje, moje i nasze

Yours, Mine & Ours

15 filmów żeby odpocząć 6

Owdowiały admirał straży przybrzeżnej spotyka kobietę swojego marzenia, która niedawno utraciła męża. Dwaj już niemłodzi ludzie pokochali siebie i postanowili ożenić się. Jest jedno "ale": on ma ośmioro dzieci, a ona – dziesięcioro. I podczas gdy dzieci walczą ze sobą o terytorium, ich rodzice przechodzą silne sprawdzenie na moc uczuć.

Szkoła stewardes

View from the Top

15 filmów żeby odpocząć 7

Prowincjuszka Donna zbiega z domu, żeby zostać stewardesą pierwszej klasy międzynarodowych linii lotniczych. Razem z przyjaciółką Krystyną ona chodzi na kursy stewardes i demonstruje doskonałą wiedzę umiejętności zawodowych. Jednak wyniki egzaminu pokazują wsteczne: Donna nie nauczyła się materiału, i teraz zdarzy się jej pracować na podmiejskich trasach do Cleveland.

Wesołych Świąt

Deck the Halls

15 filmów żeby odpocząć 8

Historia zaczyna się z tego, że córka Buddy Holly pokazała mu, jak wygląda ich dom z kosmosu. Pan Hall był zasmucony, ponieważ willa jego sąsiada Steve Finacha na monitorze wyglądała większą. Toż on postanowił wypełnić wadę jaskrawymi światełkami, które oślepią mieszkańców miasteczka i zwłaszcza nienawistnego sąsiada. Ale i pan Finch nie będzie siedzieć obok.

Kochanego ciała nigdy dość

Mince alors!

15 filmów żeby odpocząć 9

Aby dogodzić swojemu mężowi, Nina wyrusza według specjalnego programu odchudzania na alpejski kurort Brides-les-Bains, gdzie kobiety i mężczyźni przyjeżdżają bardziej dlatego, żeby fajnie odpocząć. Tam Nina i poznaje Sophie i Emily, spotkanie z którymi spowoduje prawdziwą falę niezapomnianych wydarzeń.

Pacyfikator

The Pacifier

15 filmów żeby odpocząć 10

Historia o byłym poruczniku służb specjalnych, który ochrania pracującego dla rządu uczonego i pięciu jego dzieci. Jak pokazuje praktyka, dzieci należy chronić nie tylko przed złoczyńcami, ale i przed nimi samymi. Przy czym należy pamiętać i o własnym bezpieczeństwie, ponieważ jesteś jeden przeciw pięciu, mających mnóstwo przebiegłych pomysłów.

Pozdrowienia z Paryża

From Paris with Love

15 filmów żeby odpocząć 11

Życie Jamesa jest podobne do bajki: stanowisko osobistego pomocnika ambasadora USA we Francji, urocza przyjaciółka, drogie garnitury i lekka praca pracownika operacyjnego CIA. Ale marzy James o innym – o pełnej przygód życia teraźniejszości, ratującego świat tajnego agenta. I los postanowił dać Jamesowi niespodziankę, która naprawdę nie da mu się nudzić.

Włoska robota

The Italian Job

15 filmów żeby odpocząć 12

John Bridger, który razem ze swoim zespołem zrobił nie jedno idealne ograbienie, postanowił pójść na emeryturę. U niego pozostało ostatnie zadanie: kradzież złota. To ograbienie było odtworzone bez zarzutu, ale po zakończeniu zabawa przestępców była przyćmiona przez zdradę.

Ocean's Thirteen

Ocean's Thirteen

15 filmów żeby odpocząć 13

Trzecia historia o kryminalnych przygodach Danny Oceana i jego zespołu utalentowanych oszustów. Kiedy właściciel kasyna wydaje jednego z kiedyś jedenastu przyjaciół Oceana, Danny i jego przyjaciele łączą się, żeby sprawdzić, czy mogą wciąż zerwać "bank".

Monte Carlo

Monte Carlo

15 filmów żeby odpocząć 14

Grace, Meg i Emma wreszcie znależli się w Paryżu, który tak marzyli zobaczyć. Chociaż podróż wyszła niezupełnie udaną. Ale z tej chwili, jak jedną z koleżanek przyjmują za dziedziczkę ogromnego majątku, zaczyna się prawdziwa przygoda.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty