14 najbardziej kapryśnych gwiazd

Celebryci i artyści potrafią dać się porządnie we znaki tym, którzy się z nimi zetknęli. Poniżej znajduje się lista aktorów i aktorek, z którymi nikt nie chce pracować.

Zawsze uśmiechnięte, uczciwe – tak postrzega je widz na czerwonym dywanie lub różnych imprezach. Aktorzy potrafią zniechęcić do siebie innych aktorów, reżyserów, scenarzystów czy nawet obsługę planu. Jest czarna lista najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi nikt nie chce pracować.

1. Jennifer Aniston

eniston

Aktorka zdobyła popularność dzięki talentowi, jednak potrafi dać się porządnie we znaki tym, kto z nią pracuje. Uważa, że jest wyjątkowa, dlatego nie je obiadu z innymi członkami ekipy, woli podróżować prywatnym samochodem, a nie przyczepą. Również wymaga od producentów spełnienia wielu jej żądań.

2. Lindsay Lohan

lohan

Niektóre osoby nie są przygotowane na szybki sukces. Tak się stało w przypadku młodej aktorki. Lindsay Lohan nie dość, że zmaga się z wieloma uzależnieniami, to jeszcze bywa nieznośna na planie filmowym. Często przerywa zdjęcia i zamyka się w swojej przyczepie. Cała ekipa musiała spełniać jej zachcianki. Nie dziwne, że nikt nie chce z nią pracować.

3. Gwyneth Paltrow

gvinet

Z każdym dniem rośnie niechęć kolegów z planu względem aktorki. Gwyneth Paltrow krytykowała Reese Witherspoon, mówiąc, że aktorka gra w byle jakich filmach, ponieważ chodzi jej głównie o pieniądze. Gwyneth Paltrow również nie lubi Scarlett Johansson, dlatego przed zagraniem w "Iron Man" wymagała od organizatorów, aby zdjęcia zaplanowano w taki sposób, żeby ona nigdy nie widziała się na planie filmowym ze Scarlett Johanson.

4. Kanye West

uest

Kanye West odnosi sukces nie tylko jako piosenkarz, ale również projektant mody. Bywa kapryśny i jest prawdziwą zmorą dla wszystkich osób pracujących z nim. Kanye West współpracuje z marką A.P.C. Pierwszą swoją kolekcję dla tej marki tworzył dwa lata, a to wszystko przez ciągłe awanturowanie się rapera i jego bezodpowiedzialność.

5. Beyoncé

beyonse

Super Bowl – jedno z najważniejszych sportowych świąt dla Amerykanów. Oczywiście wydarzenie to zawsze uświetniają gwiazdy swoimi występami i w 2013 na scenie wystąpiła Beyonce. Organizatorzy Super Bowl powiedzieli, że piosenkarka była nie do zniesienia. Zażądała, aby w garderobie postawiono bardzo drogie łóżeczko dla jej córeczki, również chciała, aby dla jej męża kupiono drogi alkohol i cygaro. W garderobie powinna była panować temperatura nie wyżej niż 26 stopni Celsjusza. Najbardziej absurdalne żądanie – woda mineralna o temperaturze 21 stopień, podawana ze słomką, wykonaną ze stopu tytanu.

6. Chris Brown

kris

Aktor uznawany jest za jedną z najbardziej kapryśnych gwiazd filmowych. Osoby pracujące z nim mówią, że często stosuje przemoc fizyczną i emocjonalną. Uważają, że ma nerwicę, bo łatwo jest go wyprowadzić z równowagi. Często przerywa zdjęcia. Aktor ze względu na swój trudny charakter jest w "totalnym dołku swej kariery".

7. Bruce Willis

uillis

Willis to gwiazda światowego formatu. Niestety poza talentem posiada również cechy charakteru, które sprawiają, że trudno pracuje się z nim na planie filmowym. Kontroluje każdy krok ekipy filmowej. Zawsze uważa się za najlepszego z całej obsady i lubi się przechwalać na ten temat. Kevin Smith, po zakończonych zdjęciach do filmu "Cop Out: Fujary na tropie " wydał oficjalne oświadczenie, w którym dziękował za współpracę i zaangażowanie wszystkim aktorom oraz pracownikom z wyjątkiem Bruce’a Willisa.

8. Megan Fox

foks

Megan Fox grała rolę Mikaeli Banes w dwóch pierwszych częściach popularnego cyklu o wojnach robotów, dzięki którym wyrosła na międzynarodową gwiazdę. Krótko po rozpoczęciu zdjęć do trzeciej części udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że Michael Bay "ma zapędy do bycia Hitlerem na planie". Wkrótce producenci filmu ogłosili, że Spielberg zwolnił Megan Fox z "Transformers 3". Osoby pracujące z aktorką twierdzą, że ona regularnie się spóźnia i przerywa zdjęcia, więc z nią nikt nie chce pracować.

9. Christian Bale

kristian

Aktor jest bardzo kapryśny i jest prawdziwą zmorą dla wszystkich osób pracujących z nim. Aktor znany jest z niemiłego traktowania współpracowników. Mówi, że go wcale nie interesuje życie innych aktorów, dlatego nigdy nie rozmawia z nimi. Ciągle się kłóci z reżyserami. Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w trakcie nakręcania filmu "Terminator. Ocalenie". Bale w ciągu kilku minut kłócił się z operatorem filmowym, który jakoby przeszkadzał mu pracować. Taka sytuacja jest całkowicie nie do przyjęcia.

10. Russell Crowe

rassel

Aktor ma bardzo trudny i wybuchowy charakter. Bardzo często nie może zapanować nad swoimi emocjami. Mawiają, że aktor w trakcie kręcenia zdjęć do filmu mógł zadzwonić do reżysera i powiedzieć, że nie będzie grać, dopóki nie spełnią jego żądania. Często wdaje się w bójki po pijanemu, obraża swoich fanów w sieciach społecznych. Z każdym dniem również rośnie niechęć kolegów z planu względem aktora. Pewnego razu powiedział, że George Clooney dla pieniędzy jest gotowy na wszystko.

11. Katherine Heigl

ketrin

Jeszcze jeden przykład tego, jak nieznośny charakter może zepsuć karierę. Z aktorką nikt nie chce pracować. Znana jest z niegrzecznego traktowania współpracowników, krytykowania scenariuszu i innych aktorów. Kiedy jej żądania nie były realizowane, zamykała się na całe godziny w garderobie i przerywała zdjęcia.

12. Jennifer Lopez

lopes

Piękna Latynoska odnosi sukcesy nie tylko jako aktorka, ale również piosenkarka. Diva niestety bywa kapryśna i jest prawdziwą zmorą dla wszystkich osób pracujących na planie filmowym. Bardzo się denerwuje, kiedy inni pracownicy mówią do niej w trakcie kręcenia zdjęć. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, musi je przekazać jej asystentowi. Asystent aktorki powinien być w pracy 12 h na dobę 6 dni w tygodniu. To jest dość uciążliwe, dlatego asystenci szybko się zwalniają. Osoby, które pracowały z piosenkarką, mówią, że ma nieznośny charakter.

13. Sharon Stone

stoun

Aktorka mówi, że jest wymagającą jak wobec siebie, tak i wobec innych ludzi. Asystent Sharon Stone opowiedział, że po kilku miesiącach pracy z aktorką był zmuszony się zwolnić, bo ona jest nie do wytrzymania. Ciągle krzyczała i arogancko go traktowała.

14. Mike Myers

mayers

Zabawny i miły na ekranie, w życiu jest bardzo wredny i nieznośny. Asystenci aktora opowiadają, że dosyć często ma dziwne i głupie żądania trudne do zrealizowania. Na tym tle dość często dochodzi do konfliktów z producentami i reżyserami filmowymi.

Wielkie gwiazdy Hollywood zazwyczaj uchodzą za niezwykle ekscentryczne. Często związane jest to z przerośniętym ego i silną osobowością. Niestety, taka postawa często prowadzi do konfliktów na planie filmowym. Również muszą pamiętać, że sława nie jest wieczna.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty