15 celebrytów-miłośników psów i ich pupile

Psy są najwierniejszymi przyjaciółmi, które potrafią bezgranicznie kochać. Wiele ludzi również kocha swoje pupile, szczególnie dużo miłośników psów jest wśród celebrytów.

Celebryci otoczeni są fanami, menadżerami, asystentami, ale ilu mają prawdziwych przyjaciół? Świat show-biznesu i polityki jest bardzo okrutny i każdy, kto się tam znalazł, przestaje ufać ludziom. I wtedy pozostaje jedyny wierny przyjaciel – to pies. Nie potrzeba mu ani twoich pieniędzy, ani popularności.

Królowa Elżbieta II

elżbieta

Od samego dzieciństwa królowa uwielbia psy rasy corgi. Gdy miała 6 lat, jej ojciec król Jerzy VI podarował swoim córkom dwóch psów rasy corgi i od tej pory Elżbieta z nimi się nie rozstaje. Zabiera swoich pieszczochów ze sobą na przyjęcia, a w pałacu mają prawdziwie królewskie warunki. Mają własne apartamenty z łazienką i garderobą, a również osobistego szefa kuchni.

Kilka lat temu królowa Elżbieta II oświadczyła, że więcej nie będzie hodować psów. Jak argumentuje, nie chce zostawić żadnego w wypadku swojej śmierci i czuje się za stara na opiekę nad nimi. W tej chwili królowa ma trzy psy: corgi o imieniu Willow oraz Vulcana i Candy, będące mieszanką corgi i jamnika.

Książę Wilhelm i Harry i Kate Middleton

middlton

Książę Wilhelm i jego żona Kate Middleton uwielbiają psy. Para ma Cocker Spaniela Lupo, który dołączył do ich rodziny w 2012 roku.

Brat Wilhelma, książę Harry lubi bawić się z Lupo. Gdy przychodzi w odwiedziny do swoich krewnych, bez końca z nim się bawi, w taki sposób powracając do dzieciństwa.

Lady Gaga

gaga

Lady Gaga uwielbia francuskich buldogów. Ma trzy psy tej rasy: Asia, Koji, Gustav. Asia już wzięła udział w kilku kampaniach reklamowych i ma własne konto na Instagram.

Emmanuel Macron

makron

W sierpniu 2017 roku Emmanuel Macron i jego żona Brigitte zaadoptowali jednorocznego psa, którego nazwali Nemo na cześć głównego bohatera ulubionej książki Macrone "Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi". Pies jest mieszańcem dwóch ras: labradora i gryfonika. Dyrektor schroniska mówi, że prezydent zakochał się w tym psie od pierwszego wejrzenia.

Mickey Rourke

rurk

Mickey Rourke jest jednym z największych miłośników psów Hollywood.

"Można być na szczycie, a można znaleźć się na samym dnie. Jedyne stworzenia, które nie zważają na te okoliczności – to psy. Miałem okres, gdy porzuciła mnie żona, przyjaciele, straciłem dom. Przy mnie pozostały tylko psy. Są dla mnie wszystkim".

Przez dłuższy czas miał psa rasy Chihuahua Loki. Gdy pies w wieku 18 lat zmarł, aktor miał okropną depresję. Dziś z nim mieszka kilka psów, ale najczęściej można go zobaczyć ze szpicem, który nazywa się Number One.

Charlize Theron

teron

Dziś Charlize Theron jest właścicielką dwóch wspaniałych psów – Berkeley i Johnny. Gwiazda nie wyobraża sobie życia bez swoich ulubionych pieszczochów.

"Moje dzieci uwielbiają je, a one uwielbiają dzieciaków. Nie mogę wyobrazić sobie swojej rodziny bez nich."

Gdy w 20111 roku adoptowała chłopczyka Jacksona, ktoś powiedział, że jest samotną matką, ona natomiast odpowiedziała:

"Nie jestem samotną! Pomagają mi w wychowaniu syna dwa moje psy...Od tej pory, jak Jackson pojawił się w moim domu, psy zawsze są przy nim. Nigdy dotąd nie widziałam takiego oddania i miłości. To jest bardzo wzruszające."

Jennifer Aniston

eniston

Ulubiony pies Jennifer Aniston corgi Norman mieszkał ze swoją właścicielką ponad 15 lat. Wszędzie zabierała go ze sobą i żartowała, że "to karzełek w stroju psa".

Podczas nakręcania filmu "Sztuka zrywania" Norman siedział na własnym krześle obok reżysera i wraz z całą ekipą jadł obiad. Gdy pupil zmarł, aktorka była załamana. Wytatuowała sobie na nodze jego imię.

Pamela Anderson

pamela

Pamela Anderson jest nie tylko znanym na całym świecie seks symbolem, ale również miłośniczką psów. W jej domu mieszkają czworonogie przyjaciele, których ona traktuje jak członków rodziny.

W 2009 roku napisała list do urzędu indyjskiego w związku z zabijaniem bezdomnych psów w Mumbaju.

"Psy nie używają prezerwatyw, ale można je sterylizować".

Sąd uwzględnił zdanie aktorki i postanowił, że psy można zabijać tylko w tym wypadku, jeśli chorują na wściekliznę albo są śmiertelnie ranne.

Miley Cyrus

maili

Milye Cyrus ciągle odwiedza sklepy zoologiczne, schroniska dla bezdomnych zwierząt, ponieważ uwielbia zwierzęta. Gdy w 2014 roku zmarł jej ulubiony Alaskan klee kai Floyd, napisała na swoim blogu:

"Dlaczego nie zabrał mnie ze sobą? Jak poradzę sobie bez niego? Jestem nieszczęśliwa."

Dziś ma trzech psów i jednemu z nich suczce collie, która nazywa się Emma, nawet zrobiła tatuaż.

Selena Gomez

selena

Młoda piosenkarka jest prawdziwą ratowniczką psów: uratowała sześciu psów, cztery z nich – to bezdomne psy, a dwóch adaptowała ze schroniska. Rasa psa nie ma dla piosenkarki żadnego znaczenia.

Natalie Portman

portman

Aktorka przyznała się, że ma obsesję na punkcie psów. Uważa, że są lepsze od ludzi. Na część swego psa Charliego, który zmarł w 2007 roku, nazwała swoją wytwórnię filmową - Handsome Charlie Films.

Jennifer Lawrence

lourens

Aktorka uwielbia swego pieska rasy chihuahua Pippi nazwaną na cześć Pippi Pończoszanki. Pewnego razu aktorka zabroniła dziennikarzowi głaskać swego pieszczocha.

Orlando Bloom

bloom

Aktor ma kilku psów, ale szczególne miejsce w jego sercu zajmuje Yorkshire terrier Sidi. Mawiają, że aktor osobiście gotuje jedzonko swojemu pieszczochowi i zabiera go do zakładów fryzjerskich.

Jedna z dziewczyn Orlando Bloom opowiada, Że na tyle kocha swoich czworonogich pupili, że nawet pozwala im spać w swoim łóżku. Po rozstaniu się z dziewczyną bardziej tęskni za jej pupilem niż samą ukochaną.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty