15 dziewczyn, których magnetyczna uroda przekona cię do tego, że są nie z tej ziemi

Wszyscy wiemy, że piękno leży w oku patrzącego. Czyimś ideałem piękna jest Monica Bellucci, a inna osoba uwielbia Marilyn Monroe. Jednak w ostatnich latach zmiany w kanonach piękna nabrały znaczącego tempa, zwłaszcza w branży modelingowej.

W niniejszym zestawieniu 15 modelek o niezwykłej urodzie. Tych twarzy się nie zapomina! One dowodzą, że niedoskonałość jest piękna.

1. Maria Oz

mariya oz

W Internecie aż roi się od kolejnych zdjęć dziewczyn z kaczym dzióbem i słodziutkim uśmiechem. Może właśnie dlatego, kiedy na Instagramie pojawiła się dziewczyna o niezwykle pięknych wielkich oczach, która tworzy krótkie filmy animowane Stop Motion, zdobyła ona w krótkim czasie ogromną popularność. Ma setki tysięcy obserwujących.

2. Allison Harvard

ellison harvard

Allison Harvard, dziewczyna, którą odkryła Tyra Banks w programie America`s Next Top Model. Jest kontrowersyjną modelką z twarzą laleczki i wielkimi okrągłymi oczami.

3. Kseniya Rain

kseniya rein

Kseniya to utalentowana modelka i artystka, która maluje portrety. Setki tysięcy fanów nie tylko śledzi prace Kseniya, ale także czerpie inspirację z jej urody.

4. Unia Pakhomova

jniya pahomova

Modelka z Rosji o wyglądzie elfa podbiła już wybiegi Gucci, Alexandra Wanga, Balenciagi i kilku innych najlepszych marek. Yunia mówi, że postanowiła zostać modelką, aby uciszyć wszystkich, którzy uznali jej wygląd za nieodpowiedni dla branży modowej.

5. Nikia Phoenix

nikiya feniks

Nikia Phoenix wyróżnia się dzięki swojej ciemnej karnacji, naturalnym włosom, a także piegom pokrywającym całe jej ciało. Niecodzienna uroda młodej kobiety została zauważona przez Alternative Apparel. Od tego czasu Nikia była też twarzą kampanii sieci Coca-Cola i Target.

6. Marjan Jonkman

maryan yonkman

Modelka, która całkowicie przełamała standardy w kanonach piękna. "Najnowsza inspiracja Saint Laurenta" – tak mówią o Marjan Jonkman.

7. Diandra Forrest

diandra forrest

Przedstawiciel agencji modelek Elite zauważył dziewczynę w supermarkecie i zaprosił ją na zdjęcia próbne, tak zaczęła się jej kariera – jedynej modelki, która ma rysy twarzy Murzynki, a jest cała biała. I dobrze, bo w niektórych miejscach Afryki tylko za bycie albinosem można zapłacić życiem.

8. Anok Yai

anok uay

Przypadkowe zdjęcie zrobione na festiwalu zmieniło 19-letnią Anokę w gwiazdę. Dziewczyna o czarnej jak węgiel skórze, zwróciła uwagę Next Models. Teraz ma nie tylko korzystny kontrakt i wspaniałe perspektywy w świecie mody, ale także setki tysięcy fanów z całego świata.

9. Meghan Collison

megan kollison

Kanadyjska modelka zawsze mówi, że lubi być sobą. Ta dziewczyna nauczyła się kochać swój niezwykły wygląd i w rezultacie udało jej się zaimponować w czasie castingów do pokazów Dolce & Gabbana, Marca Jacobsa, Prady, Valentino, Givenchy i Louisa Vuittona.

10. Tsunaina

cunana

Tsunaina, modelka z Tybetu, oszołomiła wszystkich na otwarciu tegorocznego London Fashion Week. Wielu uważa, że odniesie międzynarodową karierę.

11. Nyané Lebajoa

nuaneya lebadzhoya

Nyané to projektantka i znana na Instagramie celebrytka z ponad 900 tysiącami fanów. Charakterystyczny wygląd dziewczyny i miłość do eksperymentowania z modą pozostawia niewielu użytkowników sieci społecznościowych obojętnymi.

12. Connie Chiu

konni chiu

Connie Chiu urodziła się w Hongkongu jako czwarte dziecko w chińskiej rodzinie. Tylko ona przyszła na świat z albinizmem. Connie wraz z rodziną przeprowadziła się do Szwecji, gdzie dorastała, studiując dziennikarstwo. W wieku 24 lat rozpoczęła karierę modelki, a dziś jest też uznaną piosenkarką jazzową.

13. Willow Hand

uillou hend

Ta 18-letnia modelka z twarzą lalki już podbiła serca nie tylko internautów, ale brała udział w kampaniach znanych marek: Prada, Valentino, Chanel, Dolce & Gabbana, Alexander McQueen. Eksperci porównują Willow do księżniczek z filmów Disneya i przewidują dla niej wspaniałą przyszłość w branży modowej.

14. Duckie Thot

daki tot

Dzięki ślicznej buzi i idealnej figurze czarnoskóra modelka okrzyknięta została mianem "Czarnej Barbie". Niestety i w modelingu nawet najpiękniejsze dziewczęta narażone są na odrzucenie i rasizm. To spotkało też 21-letnią Duckie Thot, australijską modelkę sudańskiego pochodzenia, która po wzięciu udziału w tamtejszej edycji programu Top Model w wieku 17 lat, musiała zrezygnować z kariery. Nie potrafiła sobie poradzić z komentarzami na temat wyglądu, koloru skóry czy naturalnych włosów.

15. Ellia Sophia

eliya sofiya

Nieziemska uroda Ellii Sophii nigdy nie przestaje zaskakiwać. Dlatego nie dziwi fakt, że magazyn "Vogue" nazwał Ellię jednym z tegorocznych odkryć.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty