15 faktów, które warto wiedzieć o Meghan Markle – nowej ukochanej księcia Harry’ego

Książę Harry oficjalnie potwierdził, że jest w związku z amerykańską aktorką Meghan Markle. Co wiemy o niej? Na razie niewiele, jednak każdego dnia poznajemy jakieś nowe, czasami szokujące fakty z jej życia.

Książę Harry oficjalnie potwierdził, że jest w związku z amerykańską aktorką Meghan Markle. Na razie niewiele o niej wiemy, jednak Naszej Redakcji udało się odnaleźć ciekawe fakty z jej biografii.

1. Meghan jest mulatką. Urodziła się w rodzinie mieszanej – Afroamerykanki i białego Amerykanina.

Meghan Markle

(Meghan Markle z matką)

Dziewczyna nazywa siebie etnicznym kameleonem i narzeka na to, że jej trudno jest znaleźć pracę.

"Nie jestem wystarczająco czarną, aby grać Murzynek i nie wystarczająco białoskórą, aby grać białych kobiet".

Dziewczyna urodziła się w Los Angeles, a dziś mieszka w Toronto. Jej rodzice się rozwiedli, gdy miała sześć lat.

2. Meghan udowodniła, że nawet po trzydziestce można wyjść za mąż za księcia.

Meghan

Aktorka skończyła 35 lat, jest starsza od swego wybranka o 3 lata, jednak on jest szalenie w niej zakochany. Na podstawie słów insidera, książę jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy, jak po spotkaniu z Meghan.

3. Już od samego dzieciństwa uprawia jogę.

joga

Już w wieku siedmiu lat Meghan robiła asany. Nie ma w tym nic dziwnego – jej matka jest zawodowym instruktorem jogi. Meghan również medytuje. Ma na telefonie specjalną aplikację, dzięki której w dowolnym miejscu może "wejść w astral". Robi to zazwyczaj w czasie lotu samolotem.

4. Wspiera równouprawnienie płci.

Meghan Markle praca

Mając 11 lat, bardzo się oburzyła, gdy zobaczyła reklamę mydła, która wyraźnie demonstrowała, że miejsce kobiety – na kuchni. Dziewczynka napisała list do Hillary Clinton, po czym producenci zmienili koncepcję swojej kampanii reklamowej.

5. Siostra Meghan ujawniła o niej okropne rzeczy.

Siostra Meghan

51-letnia przyrodnia siostra Meghan opowiedziała dziennikarzom szokujące szczegóły z życia wybranki księcia Harry’ego. Powiedziała, że jest ona karierowiczką.

"Meghan jest narcystyczna i samolubna. Uważam, że chce zostać księżniczką. Zawsze o tym marzyła".

Samancie w 2008 roku zdiagnozowano stwardnienie rozsianie i od tej pory Meghan nie podtrzymuje z nią żadnego kontaktu.

"Uważam, że królowa nie zaakceptuje człowieka, który w taki sposób potraktował własną rodzinę".

Również Samantha uważa, że po tym, jak Meghan odniosła sukces, ona odwróciła się od rodziny i przestała ich wspierać finansowo.

6. Meghan była już wcześniej zamężna.

zamężna

Jej wybrankiem był Trevor Engelson, producent filmowy. Para zaczęła się spotykać w 2004 roku. W 2011 roku oni się pobrali na Jamajce. Na wesele zaproszono 102 gości. Dwa lata później oni się rozwiedli.

7. Przed księciem Harrym Meghan spotykała się z szefem kuchni z Kanady – Corrym Vitello.

Corry Vitello

Oni się rozstali w maju 2016 roku – właśnie wtedy dziewczyna poznała księcia Harry’ego. Czy był książę przyczyną rozstania się, nie wiadomo.

W roku 2013 Meghan powiedziała w jednym z wywiadów:

"Najlepszy zawód dla mężczyzny – to szef kuchni. On będzie mógł zrozumieć, dlaczego tak wiele czasu poświęcam pracy, a również będzie miał takie same ambicje i zafascynowania".

Wtedy również powiedziała, że Anglicy są romantykami.

"Podoba mi się, w jaki sposób ubierają się Anglicy w zimną pogodę. Jestem z Los Angeles, w którym wszyscy chodzą w klapkach i okularach przeciwsłonecznych. Mężczyzna, który ma na sobie szalik i czapkę ma w sobie coś romantycznego".

8. Na początku z księciem po prostu się przyjaźnili.

przyjaźnili

Meghan i Garry poznali się w Toronto, dokąd książę przyjechał, aby zaprezentować swój nowy projekt Invictus Games. Oni mieli wiele wspólnego: obaj uczestniczą w różnych akcjach humanitarnych. Na początku jedynie się przyjaźnili, a później zaczęli się spotykać.

9. Najgłówniejsza cecha, która jej się podoba u mężczyzn – to dobroć.

dobroć

Następnie poczucie humoru i pewność siebie.

10. Los Meghan zależy od 90-letniej babci jej ukochanego.

Los Meghan

Jedyna osoba, która może odmówić małżeństwa Księcia Harry'ego i Meghan Markle jest królowa Elżbieta II. Ponieważ książę Harry jest 4. w kolejce do brytyjskiego tronu, królowa Elżbieta II powinna zaakceptować jego ślub. Ona może odmówić małżeństwa. I ma podstawy ku temu. Nie chodzi wcale o to, że Meghan jest mulatką, starszą od jej wnuka i jest rozwódką. Królowej może się nie spodobać, że związał się on z aktorką grającą w przeszłości sceny erotyczne . Mówiono, że ona nie pozwoliła księciu Andrzejowi (Andrew) ożenić się z aktorką Koo Stark, ponieważ ona grała w erotycznym filmie "Emily".

11. Meghan zawaliła test wiedzy o Wielkiej Brytanii.

test wiedzy

Latem aktorka wzięła udział w brytyjskim show telewizyjnym, w którym zadawano jej pytania na temat kultury brytyjskiej. Z 15 pytań odpowiedziała tylko na 4. Nie potrafiła nazwać narodowy symbol Wielkiej Brytanii (lew) i ulubiony smakołyk Anglików – marmite.

12. Meghan jest aktorką, najlepiej znaną z jednej z głównych ról w serialu "Suits" (W garniturach). Gra tam Rachel Zane.

Suits

Gra we wszystkich sezonach, zaczynając od 2011 roku.

13. Meghan aktywnie uczestniczy w wielu akcjach humanitarnych.

Meghan aktywnie uczestniczy

Meghan aktywnie uczestniczy w wielu akcjach humanitarnych, między innymi w Clear Water Campaign w Rwandzie w 2016 roku.

14. Ma własną stronę internetową.

Ma własną stronę internetową

Posiada własnego bloga, na którym w luźny, przystępny sposób dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat produktów czy usług, publikuje różne przepisy, porady dotyczące pielęgnacji ciała, zdjęcia z podróży i wywiady z celebrytami.

15. Ona zaadoptowała bezdomnych psów ze schroniska.

psy

Meghan ma dwa psy, które ona zaadoptowała. Nazywają się Bogart i Guy.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty