15 najpiękniejszych mam celebrytów

Ostatnio Jennifer Lopez opublikowała na Instagram zdjęcie swojej matki, która wygląda niesamowicie. Jednak matki innych gwiazd, dzięki opiece ich bogatego i sławnego potomstwa, nie wyglądają wcale gorzej. Czy na pewno?

Tina Knowles – mama Beyonce

beyonse

Właśnie mamie Beyonce zawdzięcza swoje spektakularne kostiumy sceniczne. Tina Knowles jest dziedziczną projektantką odzieży. Ten zawód odziedziczyła po matce, która też była projektantką mody i właścicielką studia.

Irmelin Indinbirken – matka Leonarda Di Carpio

leonardo di kaprio

Matka Leonarda Irmelin Indinbirken jest w połowie Niemką, pół Rosjanką. Wychowywała syna sama i ma na niego ogromny wpływ. Leonarda w każdy możliwy sposób stara się jej podobać i często zabiera ją ze sobą na imprezy okolicznościowe. Podobno Irmelin marzy o tym, aby syn jak najszybciej ożenił się i uczynił ją babcią, ale Leo nie spieszy się, by wiązać się węzłem małżeństwem. Na razie najważniejszą kobietą w jego życiu pozostaje 74-letnia mama...

Tish Cyrus – mama Miley Cyrus

mayli sayrus

Miley Cyrus uwielbia swoją mamę, którą nazywa nie inaczej jak "najpiękniejszą mamą w mieście". Rzeczywiście, w wieku 50 lat Tish, która urodziła pięcioro dzieci, wygląda niesamowicie. Teraz kobieta zajmuje się projektowaniem wnętrz i pomaga Miley w jej karierze.

Gerda Jacob – matka Charlize Theron

sharliz teron

Matka Charlize Theron jest kobietą o bardzo silnym charakterze. Życie jej było niełatwe: musiała dużo pracować na farmie w RPA i znosić niekończące pijackie wybryki męża-alkoholika. Pewnego dnia, gdy mąż mocno szalał, kobieta chwyciła strzelbę i, nie zastanawiając się, strzeliła. Mężczyzna padł martwy. Sąd uniewinnił Gerdę; jej działania zostały uznane za dopuszczalną obronę. Nieco później Gerda wyperswadowała córce, aby Charlize przeprowadziła się do Hollywood i próbowała zrobić tam karierę. A w końcu lat 90-tych kobieta przeniosła się do córki, która do tego czasu stała się już gwiazdą.

Charlize Theron również ma bardzo bliskie stosunki z matką; kobiety często widziane razem. Gerda pomaga córce wychowywać dwoje adoptowanych dzieci.

Jacqueline Stallone – matka Sylvestra Stallone

silvestr stallone

95-letnia Jacqueline Stallone znana jest w Hollywood jako odnoszący sukces astrolog i wielbicielka operacji plastycznych. Sama przyznaje, że trochę przesadziła z wizytami do chirurgów plastycznych:

"Jestem podobna do wiewiórki, która ma usta pełne orzechów"

Ale ona po prostu musi dobrze wyglądać, bo ukochany syn często zabiera matkę na uroczystości i imprezy towarzyskie!

Patty Mallette – mama Justina Biebera

dzhastin biber

Patty Mallette urodziła jedynego syna Justina w wieku 18 lat i wychowywała go samotnie, choć chłopiec często spotykał się ze swoim ojcem. To właśnie Patty Justin zawdzięcza swoją karierę: matka zabierała go na castingi i wykładała na You Tube filmy z występów syna. Dla Justina Patty zrezygnowała z relacji z mężczyznami i przez 20 lat nie miała żadnych romansów.

Olga Shaikhlislamova – mama Iriny Shake

irina sheyk

Matka słynnej modelki pracowała jako nauczyciel muzyki, a po śmierci męża musiała szukać pracy dorywczej, aby wychować dwie córki. Rodzina żyła bardzo biednie do czasu, aż Irina podjęła pracę jako modelka. Swoje pierwsze wynagrodzenie modelka wysłała matce, aby ta mógła kupić nową sofę. Później Irina nie przestała pomagać swojej rodzinie, a ostatnio przekonała swoją matkę, aby przeprowadziła się do Los Angeles i pomogła jej z małą córeczką. Teraz Olga Shaikhlislamova mieszka niedaleko od Iriny i z przyjemnością opiekuje się swoją wnuczką.

Guadalupe Rodriguez – mama Jennifer Lopez

dzhennifer lopes

Wystarczy raz spojrzeć na wspólne zdjęcie Jennifer Lopez i jej matki, aby zrozumieć, po komu gwiazda odziedziczyła swoją urodę. Guadalupe Rodriguez całe życie pracowała jako przedszkolanka w przedszkolu i wychowała trzy córki. Nabyte umiejętności bardzo jej pomagają teraz, bo Jennifer często prosi mamę, aby ta zaopiekowała się jej dziećmi, Maxem i Emmą.

Maria Dolores dos Santos Aveiro – matka Cristiano Ronaldo

krishtianu ronaldu

Główną kobietą w życiu słynnego piłkarza z pewnością jest jego mama. Ronaldo bardzo ją szanuje i we wszystkim słucha. Podobno, to właśnie matka zerwała zaręczyny Ronaldo z Iriną Shake i nalegała, by syn oświadzył się Georginie Rodriguez, ślub z którą zaplanowano na lato 2018 roku. Ponadto, pani Aveiro bierze czynny udział w wychowaniu wszystkich troje dzieci Ronaldo, urodzonych od matki zastępczej.

Kris Jenner – mama Kim Kardashian

kim

Matka Kim Kardashian jest błyskotliwą przedsiębiorczynią. To do niej należał pomysł stworzenia reality show "Rodzina Kardashian", który jest popularny na całym świecie. Teraz Chris wcale nie ustępuje pod względem popularności pięciu swoim córkom. Ostatnimi czasy 61-letnia kobieta zaczęła rozpowszechniać na swojej stronie w Instagram zdjęcia, demonstrując nieskazitelną figurę.

Jane Etta Pitt – mama Brada Pitta

bred pitt

Brad Pitt kocha swoją matkę, która wcześniej pracowała jako nauczycielka w szkole. Teraz Jane już jest na emeryturze, ale nadal odgrywa ważną rolę w życiu syna. Ona bardzo martwi się z powodu jego dwóch rozwodów.

Blythe Dunner – matka Gwyneth Paltrow

gvinet peltrou

74-letnia matka Gwyneth Paltrow też jest aktorką. Pomimo czcigodnego wieku kobieta wygląda szykownie, nadal aktywnie gra w filmach i uczestniczy w działalności wielu organizacji w zakresie ochrony środowiska.

Larisa Gromowa – mama Natalii Wodianowej

natalya vodyanova

Larisa mieszka w Niżnym Nowogrodzie wraz z córką Oksaną, u której rozpoznano ciężką postać autyzmu. Natalii Wodianowej nie raz zarzucano, że ona nie zabiera matki i siostry do siebie do Europy. Jednak modelka postawiła wszystkie kropki nad "i", gdy powiedziała, że Oksanie będzie bardzo trudno przystosować się do nowego miejsca, a lekarze nie polecają dziewczynie zmiany miejsca zamieszkania. Zresztą, Larisa przejmuje się tym i nie chce opuszczać Niżnego Nowogrodu – swojego rodzinnego miasta, w którym ma krewnych i przyjaciół.

Yolanda Hadid – mama Gigi i Belli Hadid

bella i dzhizhdzhi hadid

Gigi i Bella Hadid poszły w ślady swojej matki, słynnej holenderskiej modelki Yolandy. Kobieta często towarzyszy córkom na imprezach okolicznościowych i uważnie śledzi ich karierę. Pomimo ciężkiej choroby (u Yolandy zdiagnozowana borelioza, czyli choroba z Lyme), Yolanda dobrze się trzyma i wygląda niesamowicie.

Mandy Cornette – mama Selena Gomez

selena gomes

Kiedy urodziła się Selena Gomez, jej mama Mandy miała zaledwie 16 lat, dlatego często jest uznawana za siostrę Seleny. Mandy jest bardzo ładną i odnoszącą sukcesy kobietą, rysowniczką i właścicielka własnej firmy producenckiej. Niedawno została matką po raz drugi, urodziwszy córkę Gracie swojemu drugiemu mężowi.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty