15 nieznanych zdjęć gwiazd

Angelina Jolie, Johnny Depp, gwiazdy Harry Pottera mają zdjęcia, które mało kto widział.

Są zdjęcia, których nigdy nie zobaczysz w modnych magazynach, jednak masz możliwość obejrzeć je już w tej chwili.

1. Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

Okazuje się, że w dzieciństwie aktor lubił rysować i odwiedzał szkołę rysunku.

2. Angelina Jolie

Angelina Jolie

W dzieciństwie aktorka była niejadkiem. Ten sam problem ma już w wieku dorosłym. Po rozwodzie z Bradem Pittem gwiazda praktycznie nic nie jadła.

3. Sophia Loren i Elvis Presley

Sophia Loren

Oprócz wspólnych sesji zdjęciowych, celebrytów, za którymi szalał cały świat, łączyła przyjaźń. Elvis pomagał aktorce przeżyć załamania nerwowe po kłótniach z mężem Carlo Ponti, starszym od niej o 22 lata.

4. Natalie Portman i Scarlett Johansson

Natalie Portman

Po spojrzeniu na to zdjęcie, można pomyśleć, że na nim są tancerki klubu nocnego. Natalie i Scarlett od dawna się przyjaźnią i często razem pojawiają się na czerwonym dywanie.

5. Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Aktorka i zwolenniczka zdrowego trybu życia rzadko pokazuje się bez makijażu. Na tym zdjęciu ona jest taka urocza, więc być może jej warto rzadziej się malować.

6. John Travolta i Księżna Diana

John Travolta

Księżna Diana zawsze marzyła zatańczyć z Michaiłem Barysznikowym. Jednak Nancy Reagan uniemożliwiła zrealizowanie tego marzenia. Na jednym z przyjęć małżonka prezydenta zmusiła Dianę tańczyć nie z nim, lecz z aktorem Johnem Travoltą.

7. Johnny Depp i Kate Moss

Johnny Depp

Związek Johnny’ego Deppa i Kate Moss był jednym z najgorętszych w latach 90. Para spędziła razem 4 lata. Kochali się, ale również bardzo często się kłócili. Razem pozowali do odważnych sesji, palili jointy i brali kokainę.

8. Robert Englund

Robert Englund

Aktor zasłynął rolą Freddy’ego Kruegera w serii filmów "Koszmar z ulicy Wiązów ". Englund uwielbiał tańczyć i dość często żartował ze swoich kolegów z planu filmowego.

9. George Clooney

George Clooney

Zanim poślubił Amalię Alamuddin, nazywano go wiecznym kawalerem. Sławny, bogaty i przystojny. Ma mnóstwo wielbicielek na całym świecie. Śnią o nim jak o księciu z bajki. Jednak mało, kto wie, jak on wyglądał, będąc nastolatkiem.

10. Milla Jovovich

Milla Jovovich

W wieku 9 lat Jovovich rozpoczęła karierę modelki. Dwa lata później stała się jedną z najpopularniejszych modelek w Stanach. Pojawiała się na okładkach modnych amerykańskich i włoskich magazynów. Jednak to zdjęcie nie opublikowano w żadnym magazynie. Fotograf był zszokowany, kiedy się dowiedział, ile lat ma modelka.

11. Aktorzy Harry Pottera

Aktorzy Harry Pottera

Aktorzy serii filmów o Harry Potterze bardzo się zaprzyjaźnili, więc razem spędzali 24 godziny na dobę.

12. Charlize Theron

Charlize Theron

Zagraniczne media zastanawiają się, czy syn Charlize Theron chce zmienić płeć, ponieważ paparazzi sfotografowali aktorkę z synem, który był ubrany w sukienkę. Być może aktorka tak wychowuje swego syna, ponieważ w dzieciństwie rodzice pozwalali jej ubierać chłopięce stroje?

13. Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

Legendarna blondynka nie lubiła pozować do zdjęć podczas uprawiania sportu, ponieważ uważała, że wygląda niekobieco na siłowni.

14. Gillian Anderson

Gillian Anderson

David Duchovny i producenci na początku uważali, że Gillian Anderson jest za poważna i nie pasuje do roli agentki FBI Dany Scully. Chcieli, aby ją zagrała piękna, seksowna blondynka. Jednak później cała ekipa i aktorzy zaprzyjaźnili się z nią, ponieważ była bardzo wesoła i często rozbawiała ich.

15. Justin Timberlake i Ryan Gosling

Justin Timberlake

Dzięki takim zdjęciom dowiadujemy się, że niektóre popularne gwiazdy znają się od dziecka. Justin Timberlake i Ryan Gosling występowali razem w "Klubie Myszki Miki".

W dobie internetu, sieci społecznych i online magazynów, które codziennie śledzą każdy krok gwiazd, wydaje się, że nie ma już żadnego zdjęcia celebrytów, które by nie ujrzało światła dziennego.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty