15 oryginalnych pomysłów na sylwestrową rodzinną sesję zdjęciową

Jeśli chcesz w ciągu wielu lat wspominać wszystkie wesołe szczegóły rodzinnych imprez, to najlepszy pomocnik – aparat fotograficzny. Aby otrzymać ładne zdjęcia, nie jest obowiązkowo mieć pod ręką zawodowego fotografa. Wystarczy przemyśleć kilka standardowych wzorów i namówić wszystkich do pozowania.

Nasza Redakcja wybrała kilka pomysłów, które sprawią, że twoje święta będą niezapomnianymi.

Ubieramy choinkę

Ubieramy choinkę

Nie jest obowiązkowo robić zdjęcia na tle choinki. Można złapać kadry już wtedy, gdy zaczynacie ubierać choinkę. Jeśli natomiast już ozdobiliście, to zdjęcia będą wręcz magicznymi, jeśli włączysz girlandę i wyłączysz światło.

Jak na obrazku

Jak na obrazku

Wydawałoby się zwykła ramka, ale wraz z jej pojawieniem się w kadrze, zdjęcie ma niezwykłą atmosferę. Wspaniały atrybut do oryginalnych zdjęć, który można uzupełnić różnymi szczegółami, takimi jak sylwestrowe stickery, girlandy.

Wykwint i blask

Wykwint i blask

Kto powiedział, że girlanda powinna zdobić choinkę albo wisieć na oknie? Poradzi sobie również z tym, aby zmusić błyszczeć całą twoją rodzinę.

Gotujemy razem

Gotujemy razem

Wspólne gotowanie sylwestrowych potraw, zwłaszcza z maleńkimi dziećmi – to jasna rzecz podwójna odpowiedzialność, ale jednocześnie wspaniała możliwość zrobić naturalne i zabawne zdjęcia.

Sylwestrowa maskarada

Sylwestrowa maskarada

Można kupić tematyczne stroje, a można własnoręcznie zrobić je z tego, co masz pod ręką. Taki "karnawał" na pewno będzie perłą twojej kolekcji zdjęć.

Słodkie pocałunki

Słodkie pocałunki

Romantyka w czasie Sylwestra nie jest zakazana. Jeśli obchodzisz Sylwestra z ukochanym lub przyjaciółmi, nie zapomnij zrobić wspólne zdjęcia. Po upływie lat będziesz z przyjemnością wspominać te chwile.

Długo oczekiwany prezent

Długooczekiwany prezent

Prezenty – jeden z najważniejszych atrybutów Sylwestra. Złapać szczere emocje na twarzach dziecięcych w tym momencie, gdy rozpakowują długo oczekiwane prezenty – to podwójne zadowolenie.

Choinkowa bombka

Choinkowa bombka

Być może to dosyć trudny wariant, ale wynik jest wart tego. Cała szczęśliwa rodzina w choinkowej bombce – ten pomysł jest nieco metamorficzny.

Śnieżne zabawy

Śnieżne zabawy

Bałwany, śnieżki, sanki – bawić się, wariować i dać możliwość każdemu członkowi rodziny zrobić kilka własnych unikatowych zdjęć wspólnych śnieżnych batalii.

Ukochani pupile

Ukochani pupile

Nasi kudłaci ulubieńcy również zasługują na to, aby znaleźć się na zdjęciach sylwestrowych. Są bardzo fotogeniczni. Nie zapomnij o tym, aby złapać kilka odpowiednich kadrów w tym momencie, gdy będą ci pomagać ubierać choinkę.

Bałwan

Bałwan

Bałwan może zostać odrębnym tematem do dużej ilości zdjęć. Zrób z dzieckiem niezwykłego bałwana i utrwal go na zdjęciu, aby pamiętać wynik twórczego wysiłku całego zespołu rodzinnego.

Maleńki Święty Mikołaj

Maleńki Święty Mikołaj

Jeśli kupować lub szyć sylwestrowy strój – to nie twój wariant, to przynajmniej można kupić sylwestrowe czapeczki, a również organizować rodzinny flash mob, zakładając jaskrawe swetry i zimowe szaliki.

Śnieżynka

Śnieżynka

To wariant dla najbardziej aktywnych. Jeśli masz dużo wolnego czasu, wyobraź sobie, ile wariantów dziwacznych śnieżynek można zrobić z gronem przyjaciół.

Ogrzej mnie

Ogrzej mnie

Rodzinne zdjęcie można również zrobić pod hasłem "Ogrzej mnie ". Jaskrawy koc – i zdjęcie będzie bardzo ciepłym i przytulnym.

Foto budka

Fotobudka

Zrobić takiego typu maski jest dosyć łatwo, a dzięki nim zdjęcie będzie bardzo malowniczym. Wspaniały pomysł jak na imprezę sylwestrową z dzieckiem, tak i w gronie przyjaciół. Zrób wąsy, czapki, rogi, wszystko co chcesz i zaczynaj robić zdjęcia w różnych ujęciach.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty