15 rzadkich zdjęć znanych wszystkim gwiazd zrobionych, zanim zostały sławne

Zawsze ciekawie obserwować jak zwykły człowiek staje się gwiazdą, pokonując trudny szlak od slumsów do sławy.

Być może właśnie dlatego tylu fanów interesują życiorysy, ciekawostki z życia ich idoli. Czasami media publikują jakieś pikantne zdjęcia, aby zarobić na tym niezłe pieniądze. W niniejszym artykule kilka ciekawostek z życia naszych ulubionych celebrytów.

1. Brad Pitt

pitt

Zanim został aktorem, pokonał bardzo ciernisty szlak. Pochodzi ze zwykłej rodziny, w młodości przewoził meble, pracował kierowcą. Zawsze chciał zostać aktorem i dążył do tego, aby zrealizować swoje marzenie. Udało mu się zostać mega popularnym aktorem, seks symbolem. Jednak patrząc na jego zdjęcie z lat młodzieńczych, trudno jest zrozumieć, czy cieszył się popularnością wśród kobiet? Chyba tak!

2. Taylor Swift

svift

Taylor Swift jest jedną z najlepiej zarabiających piosenkarek. Jednak czy była aż tak popularna dziewczyna w wieku nastolatkowym? W wieku 10 lat Taylor pisała piosenki, występowała na wszystkich koncertach przeprowadzonych w jej rodzinnym mieście. A później zaczęła się oszałamiająca kariera: zwycięstwa w konkursach, światowy rozgłos. Jeśli swoją popularność Taylor zdobyła dzięki talentowi, to uroda pojawiła się później.

3. George Clooney

kluni

George Clooney już w dzieciństwie zagrał swoje pierwsze role. Kariera aktorska oczywiście nie była idealna, ale Clooney zawsze się obracał w odpowiednim towarzystwie artystycznym. Jeśli chodzi o życie prywatne, to było wypełnione różnymi romansami. Zanim spotkał Amal Alamuddin, aktor twierdził, że żałuje tego, że się rozwiódł z Talią Balsam. Aktor jest jednym z najprzystojniejszych aktorów świata. Oprócz tego naukowcy uważają, że ma najpiękniejszą twarz.

4. Snoop Dogg

snup

Snoop Dogg – to znany amerykański raper. Dla wielu dorastających muzyków jest przykładem do naśladowania. Chłopak od samego dzieciństwa uwielbiał muzykę, towarzyszy mu w ciągu całego jego życia. Po wyjściu z więzienia on postanowił rozpocząć karierę piosenkarską i aktorską. Jeśli chodzi o życie prywatne, wygląda na to, że podobał się dziewczynom będą jeszcze nastolatkiem. Charyzmatyczny koleś!

5. Sandra Bullock

ballok

Znana "Miss Agent" – Sandra Bullock nigdy nie była wzorem kobiecej urody. Ona nie odpowiadała kanonom urody hollywoodzkiej, chociaż w 2015 roku została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata. Sandra wychowywała się w rodzinie artystycznej, jednak ją nigdy nie interesowała muzyka, dlatego po ukończeniu college’u udała się na studia prawnicze. Jednak niebawem zrozumiała, że ten zawód do niej nie pasuje i wyruszyła do Nowego Jorku, Chciała zostać modelką. Jednak pracowała w szatni, kelnerką i barmanką. Jednak później ona przeniosła się do Los Angeles i po ukończeniu warsztatów aktorskich Sandrze udało się zrobić oszałamiającą karierę. Życie prywatne jest wypełnione krótkotrwałymi romansami.

6. Rihanna

rianna

Rihanna zdobyła popularność dzięki talentowi. Jednak piosenkarka miała dosyć trudne dzieciństwo. W wieku nastolatkowym Rihanna miała częste bóle głowy, więc lekarze myśleli, że ma raka. Jednak diagnoza nie była potwierdzona. Niebawem matka dziewczynki rozwiodła się z jej ojcem, ponieważ nadużywał alkoholu i zażywał narkotyki. Pomimo licznych trudności Rihannie udało się zrealizować swoje marzenie i zostać znaną piosenkarką. Na początku ona nagrała kilka nieudanych płyt, jednak później udało jej się stworzyć prawdziwy przebój - płyta «Good Girl Gone Bad». Już od kilku lat Rihanna zajmuje czołowe miejsca we wszystkich muzycznych rankingach.

7. Natalie Portman

portman

Natalie Portman była bardzo utalentowaną dziewczyną. Ona tańczyła, odwiedzała kółko dramatyczne, napisała pracę z chemii. Niebawem Natalie zauważył agent i zaproponował jej zostać modelką. Jednak dziewczyna odmówiła, ponieważ postanowiła zrobić karierę aktorską. Prawdziwe nazwisko Natalie – Hershlag. Portman – to panieńskie nazwisko jej babci.

8. Barack Obama

obama

Barack Obama – to pierwszy czarnoskóry prezydent USA. Barack zawsze bardzo dobrze się uczył. Interesował się ekonomią, prawem. Chociaż w młodości on zszedł na złą drogę, zażywał narkotyki. Jednak później on się przeniósł do Los Angeles i studiował prawo w Harward. Po skończeniu studiów Barack zostaje aktywnym działaczem partii demokratyczniej, później startuje w wyborach senatorskich. W 2009 roku został wybrany na prezydenta USA.

9. Meryl Streep

meril

Meryl Streep jest przykładem tego, że talent może przyćmić niezbyt pociągający wygląd zewnętrzny. Zdjęcie aktorki z młodości – widoczny dowód na to. Nikt na pewno o niej nie powie, że zrobiła karierę dzięki swojej urodzie. Jej kariera rozpoczęła się od zwykłego kółka teatralnego. Po pierwszym filmie ona obudziła się gwiazdą. Drugi film podarował jej Oscara. Od tej pory jest jedną z najlepszych aktorek współczesności. Ma na swoim koncie 18 nominacji na Oscara.

10. Lady Gaga

gaga

Szykowność, ekscentryczność – to Lady Gaga. Jednak czy tak zawsze było? Stefani Joanne Angelina Germanotta znana również jako Lady Gaga w dzieciństwie była dosyć sympatyczną dziewczynką. Ona uwielbiała muzykę, grała na fortepianie, śpiewała. W wieku 14 lat zaczęła występować na scenie i od tej pory szokuje publiczność swoimi stylizacjami. Po pierwszym popularnym singlu przybrała przydomek Lady Gaga.

11. Kim Kardashian

kardashyan

Ciekawie, czy patrząc na swoje zdjęcia szkolne, Kim żałuje tego, że wydała kupę forsy, czasu i nerwów na operacje plastyczne? Być może. Kim wychowywała się w dosyć bogatej rodzinie. Dzięki swoim rodzicom od samego dzieciństwa obracała się w towarzystwie celebrytów, więc nie ma nic dziwnego w tym, że jej imię zna cały świat. Kim jest znana nie dzięki swemu talentowi, a dzięki temu, że umie szokować publiczność różnymi niejednoznacznymi filmikami. Wiele z nich dziewczyna sama zmontowała. Dziś rodzina Kardashianów – to najbogatsza rodzina show-biznesu, która zarobiła swój majątek dzięki skandalicznym filmikom i reality-show.

12. Jessica Alba

alba

Dla milionów kobiet ta hollywoodzka ślicznotka jest wzorem do naśladowania, a mężczyźni regularnie głosują na nią w rankingach najseksowniejszych gwiazd. Aktorka miała trudne dzieciństwo: większość czasu spędzała w szpitalach, ponieważ często chorowała. Naturalnie obdarzyła ją mocnym zdrowiem, jednak obdarzyła urodą. Jessica w 2006 roku została okrzyknięta mianem "Najseksowniejszej kobiety świata". Zagrała w wielu filmach i serialach, dzięki którym zdobyła popularność.

13. Fergie

fergi

Jeszcze kilka lat temu wiele z nas szalało za zespołem «The Black Eyed Peas», którego solistką była właśnie Fergie. Dziewczyna była wszechstronnie rozwiniętym dzieckiem, odwiedzała różne kółka. Największą popularność zdobyła właśnie zespołowi. Później ona nagrała kilka albumów, stworzyła własną linię obuwia i perfum. Fergie, jak i większość gwiazd zażywała narkotyki i przyznała się do tego, że jest biseksualna.

14. Britney Spears

spirs

Britney Spears nazywana jest Księżniczką Popu. W 1998 roku rozpoczęła karierę w branży muzycznej, nagrywając debiutancki album Baby One More Time, dzięki któremu zdobyła światowy rozgłos. Dziewczyna urodziła się w zwykłej rodzinie. W dzieciństwie śpiewała w chórze kościelnym, uprawiała gimnastykę artystyczną. Dzięki swojej matce Britney ciągle uczestniczyła w jakichś konkursach, śpiewała i tańczyła. Pierwszy album sprzedał się łącznie w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy na całym świecie. Jednak życie piosenkarki również jest wypełnione negatywnymi wydarzeniami: skandaliczne rozwody, zażywanie narkotyków, kuracja w szpitalu psychiatrycznym, pozbawienie praw rodzicielskich. Jednak Britney udało się pokonać wszystkie trudności życiowe.

15. Michelle Obama

mishel

Jest to była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Michelle skończyła studia prawnicze, doktorat. Barack Obama poznał swoją przyszłą żonę w kompanii, w której odbywał praktyki. Była jego opiekunem. Po zakończeniu praktyk Michelle i Barack nadal się spotykali, a później się pobrali. Michelle zawsze była przy swoim mężu, pisała dla niego przemówienia podczas jego kampanii wyborczej. Michelle rozmawiała z elektoratem bez żadnych notatek i pomocy. To znacznie pomogło Barackowi Obamie, który był kandydatem od partii demokratycznej wygrać wybory prezydenckie. Na zdjęciu z dzieciństwa spojrzenie Michelle jest wypełnione entuzjazmem i ambicjami.

źródło:teamjimmyjoe
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty