15 tajemnic Cristiano Ronaldo, najprzystojniejszego piłkarza świata

Cristiano Ronaldo – najprzystojniejszy i najbardziej tajemniczy piłkarz współczesności. W jego życiorysie jest mnóstwo tajemnic, które wywołują ogromny interes wśród fanów.

Kim jest matka jego syna? Dlaczego on robi pedicure? Dlaczego związek z rosyjską modelką Iriną Szayk nie miał dla niego żadnego znaczenia? W niniejszym artykule odsłonimy te i inne tajemnice z życia piłkarza.

1. Mógł nie dożyć własnych narodzin.

uśmiech

Ronaldo – najmłodsze dziecko w rodzinie José Dinis Aveiro i Marii Dolores dos Santos. Ma starszego brata (imieniem Hugo) i dwie starsze siostry (o imionach Elma i Liliana Cátia). Jego matka chciała swoje czwarte dziecko zabić. Lekarz odmówił jej aborcji, więc będąc w ciąży piła grzane piwo i uprawiała forsowne ćwiczenia fizyczne. Wszystko po to, by poronić. Na szczęście już wtedy przyszły piłkarz był bardzo wytrwały i nic mu nie zaszkodziło. Dziś matka Ronaldo jest wdzięczna Panu Bogu, że nie pozwolił jej dokonać aborcji:

uśmiech
"Chciałam dokonać aborcji, ale Pan Bóg nie pozwolił mi tego zrobić. Chciał, aby to dziecko się urodziło".

2. Ojciec nazwał go na cześć byłego prezydenta USA.

uśmiech

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro urodził się 5 lutego 1985 w Funchal w dzielnicy Santo António na portugalskiej wyspie Madera. Ojciec Cristiano, maniakalny wielbiciel Ronalda Regana, nazwał syna na cześć byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

3. Jego ojciec był alkoholikiem.

uśmiech

Ojciec Cristiano Ronaldo nazywał się Jose Dinis Aveiro. Zmarł w 2005 roku, a pośrednią przyczyną jego śmierci był alkohol. Ronaldo miał wtedy 20 lat.

"Nie znałem go do końca i nie wiem, z jakiego powodu on pił, być może rozczarował się w życiu. Chciałem mieć innego ojca, który by spędzał więcej czasu ze mną i był dumny z moich sukcesów".

Ronaldo wcale nie spożywa alkoholu.

4. Jeśliby nie rzucił krzesłem w nauczyciela, to mógłby nie zostać legendą piłki nożnej.

uśmiech

Cristiano Ronaldo w wieku 14 lat został wyrzucony ze szkoły po tym, jak rzucił krzesłem w nauczyciela, który go poniżał. To wydarzenie okazało się wielkim punktem zwrotnym w jego życiu. Po relegacji matka Cristiano kazała mu skupić się tylko na piłce nożnej, co doprowadziło go do wielkiej kariery.

5. Ma oczy w mokrym miejscu.

Ronaldo w dzieciństwie nazywany był "płaczkiem". Mając 12 lat, podpisał kontrakt z portugalskim klubem Sporting. Jego rodzina został w rodzinnym Funchal, a Ronaldo był zmuszony się przenieść do Lizbony. Piłkarz przyznaje się, że bardzo tęsknił za swoim domem rodzinnym, więc często płakał. To przyzwyczajenie jednak towarzyszy mu również w życiu dorosłym. Cristiano dosyć często płacze podczas meczów piłkarskich. Płacze z różnych powodów: zwycięstwo, urazy, klęski.

uśmiech

W swoich wywiadach szczerze opowiada o załamaniach nerwowych:

"Po tym jak doznałem urazu nogi, płakałem podczas badań lekarskich. Myślałem, że to poważny uraz. Lekarz mnie uspokoił i powiedział, że to nic poważnego. Wszystko jedno płakałem".
"Przegraliśmy Bawarii. Po meczu bardzo długo płakałem".

Po zwycięstwie w Mistrzostwach Euro-2016:

"Płakałem już dwa lub cztery razy, mój brat powiedział mi, abym się uspokoił, ale odpowiedziałem mu: "Hugo, nie mogę".

6. Starszy brat portugalskiej gwiazdy był uzależniony od narkotyków.

uśmiech

Starszy brat piłkarza – Hugo miał problemy z narkotykami i alkoholem. Ronaldo wydał dużo pieniędzy na jego leczenie.

7. Cristiano Ronaldo – to symulant.

Jego nazywają głównym "nurkiem" współczesności. Uwielbiał "nurkować" w drużynie Manchester United.

uśmiech

Krzepki chłopak w czasie gry niejednokrotnie padał od najmniejszych dotyków przeciwnika. Patrząc na jego twarz, można było pomyśleć, że odczuwa straszny ból, tak jakby urwano mu rękę. Wyglądało to jak kiepska gra aktora.

8. Tajemnica orientacji seksualnej piłkarza.

Chociaż piłkarz ciągle pojawia się na imprezach z różnymi dziewczynami (mówią, że miał romanse z ponad 30 modelkami). Jednak niektórzy podejrzewają go o to, że jest gejem. Powodem ku temu jest przyjaźń Ronaldo z Badrem Hari – marokańsko–holenderskim kick-boxerem. Portugalski napastnik bardzo często odwiedzał go w Maroko, wydając dużo forsy na wynajem samolotów.

uśmiech
uśmiech

Piosenkarka Rihanna, która jest bliską przyjaciółką Ronaldo, pewnego razu odpowiadając na pytanie, w jaki sposób ona traktuje Ronaldo odpowiedziała:

"Mam wielu przyjaciół-pedałów ".

20 listopada 2016 odbył się mecz Real Madryt - Atletico Madryt. Podczas spotkania doszło do incydentu z udziałem Cristiano Ronaldo i Koke, który o mało co zakończył się bójką na boisku! Cristiano Ronaldo opowiedział kolegom, że Koke nazwał go "ciotą".

uśmiech
"Odpowiedziałem: może jestem ciotą, ale za to ciotą z bardzo dużymi pieniędzmi, ty gnojku".

Ta wiadomość natychmiast pojawił się we wszystkich mediach pod tytułem "Ronaldo wyznał, że jest gejem". Jednak nie wszystko jest takie pewne. Słowa "ciota" i "gnojek" w języku hiszpańskim się rymują, więc być może właśnie w taki sposób Cristiano chciał dowcipnie odpowiedzieć rywalowi.

9. Cristiano Ronaldo uwielbia dbać o swój wygląd.

Jeszcze jedna przyczyna, dlaczego niektórzy uważają, że Ronaldo jest pedałem. Robi epilację całego ciała, uwielbia sztuczną opaleniznę, robi pedicure, reguluje brwi.

uśmiech

Jedna z jego byłych dziewczyn opowiedziała:

"Zawsze zabiera ze sobą balsam do ciała, którego używa dwa razy dziennie".
uśmiech

Dziewczyna również opowiedziała, że Ronaldo jest samolubem i jego dom jest pełen luster.

Nawet zadbał o woskowego sobowtóra w Muzeum Figur Woskowych w Madrycie. Fryzjer słynnego zawodnika został zaangażowany do czesania włosów figury woskowej Cristiano Ronaldo.

uśmiech

Jednak Ronaldo nie ma żadnego tatuażu, jest honorowym dawcą krwi.

10. Nie zawsze był przystojniakiem.

uśmiech

W młodości miał krzywy zgryz, problematyczną cerę. Chirurdzy plastyczni, dentyści , styliści musieli się nieźle przyłożyć. Dziś on ma idealny wygląd zewnętrzny, prawdopodobnie zrobił korekcję nosa i blefaroplastykę.

11. Ronaldo – sąsiad Donalda Trumpa.

uśmiech
uśmiech
uśmiech

18 milionów dolarów zapłacił Cristiano Ronaldo za mieszkanie w Nowym Jorku. Gwiazdor Realu Madryt upatrzył sobie lokal o powierzchni ponad 230 metrów kwadratowych w „TrumpTower” .

12. Cristiano Ronaldo ma taki wspaniały uśmiech dzięki japońskiemu przyrządowi do fitnessu twarzy.

uśmiech

Ronaldo dosyć często bierze udział w różnych reklamach, pewnego razu reklamował japoński przyrząd do fitnessu twarzy. Piłkarz twierdził, że tajemnica jego wspaniałego uśmiechu kryje się właśnie w tym przyrządzie.

13. Romans z Iriną Shayk wywołuje wiele pytań.

O szczegółach romansu Ronaldo i Iriny Shayk prawie nic nie wiemy, chociaż trwał on około 5 lat – rekord dla Ronaldo. Mówili, że znana modelka nie może się dogadać z matką piłkarza, a on ją ciągle zdradza.

Romans

We wrześniu 2015 roku okazał się film biograficzny "Ronaldo", w którym nie wspomniano o znanej modelce.

Ronaldo wytłumaczył to w następujący sposób:

"W życiu zdarzają się udane i nieudane okresy. Również są okresy, które są mniej ważne".
Romans 2

Niektórzy dziennikarze przypuszczali, że romans Ronaldo i Shayk – to fikcja. Jakoby piłkarz związek z modelką wykorzystywał po to, aby ukryć to, że jest gejem. Irina natomiast dzięki temu romansowi zdobyła ogromną popularność i stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek.

14. Przeznacza pieniądze na cele charytatywne.

W 2012 roku przekazał 1,5 mln dolarów palestyńskiej szkole w Strefie Gazy. W 2014 roku podarował 83 tysiące dolarów na operację dziesięciomiesięcznego chłopca.

Przeznacza pieniądze

15. Nikt nie wie, kim jest matka jego synka.

Cristiano Ronaldo został ojcem 17 czerwca 2010 roku. Wówczas na świat przyszedł Cristiano Ronaldo Junior. Właśnie wtedy znany piłkarz zaczął się spotykać z Iriną Shayk. Modelka na Instagram napisała: "Mój chłopak został ojcem".

Tą informacją zszokowani byli wszyscy fani piłkarza w 2010 roku. Do dziś jednak wielką tajemnicą objęte jest to, kto jest matką jego syna. Chłopaka wychowują dziadkowie.

syn

W sieci krążą plotki, że Ronaldo miał krótki związek z amerykańską kelnerką. Mówią, że znany piłkarz zapłacił kobiecie 15 mln dolarów, aby ona oddała mu dziecko.

W grudniu 2015 roku Ronaldo powiedział, że wynajął dwie surogatki. Od jednej pobrano komórkę jajową, a druga urodziła dziecko. Żadna z nich nigdy nie widziała syna i na pewno nie podejrzewają, że jego ojcem jest znany piłkarz.

Jednak to brzmi dosyć dziwnie. Po co młodemu (piłkarz w wieku 25 lat został ojcem) i zdrowemu mężczyźnie, który ma powodzenie u kobiet korzystać z usług surogatki? Być może Ronaldo nie ma zamiaru wchodzić w jakieś bliższe relacje z kobietami?

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty