15 tapet na pulpit dla tych, kto ma stalowe nerwy

Niektóre tapety na pulpit są na tyle przerażające, że nie każda psychika to wytrzyma, więc wybierają je ludzie ze stalowymi nerwami.

Niektórzy ludzie umieszczają na pulpicie tapety, które odzwierciedlają ich humor, wartości moralne lub religijne przekonania. Jednak są takie tapety, na których umieszczenie zdecydują się tylko ci najbardziej odważni.

1. Taką czaszkę na swoim pulpicie może umieścić tylko bardzo odważny człowiek albo fan horrorów. Jeśli coś takiego każdego dnia będzie obserwować zwykły człowiek, to później będzie miał koszmary.

straszne tapety na pulpit 1

2. A te czerwony oczy będą prześladować cię w ciemności.

straszne tapety na pulpit 2

3. Ten potwór – na pewno nie dla tych, kto ma słabe nerwy. Grafika 3D daje możliwość stworzyć bardzo realistycznych potworów.

straszne tapety na pulpit 3

4. Jeśli się nie boisz duchów, to taki obrazek nie sprawi na tobie większego wrażenia. Jeśli natomiast jesteś lękliwą osobą, to lepiej nie umieszczać takiej tapety na swoim pulpicie. Nie warto nawet oglądać takich obrazków.

straszne tapety na pulpit 4

5. Ten ludożerca jest na tyle przerażający, że aż krew mrozi się w żyłach. Po co stwarzać takie tapety?

straszne tapety na pulpit 5

6. Podoba ci się ta kobieta-zombie? Umieściłbyś ją na swoim pulpicie? Ona nie jest zbyt przerażająca, ale wygląda odrażająco.

straszne tapety na pulpit 6

7. Jeszcze jedna makabryczna czaszka. Koszmarne sny przeniesione na papier.

straszne tapety na pulpit 7

8. Rogate potwory z piekła rodem!

straszne tapety na pulpit 8

9. Jeszcze jeden zmartwychwstały zombie, który przeraża zwykłych ludzi, jednak nie sprawi żadnego wrażenia na ludziach, którzy mają stalowe nerwy.

straszne tapety na pulpit 9

10. Opuszczone tunele, pociągi, statki i inne takiego typu miejsca pobudzają naszą fantazję. Zazwyczaj przywołują różnego rodzaju negatywne skojarzenia. Więc jeśli masz bujną fantazję, lepiej nie patrz na te tapety.

straszne tapety na pulpit 10

11. Potwory podobnego do tego z filmu "Obcy" dosyć często pojawiają się na różnych obrazkach, nie tylko na tapetach na pulpit. Czasami można je zobaczyć nawet na zeszytach szkolnych. Więc każdy z nas samodzielnie decyduje, czy taki obrazek jest przerażający.

straszne tapety na pulpit 11

12. Potwór z zaświatów wygląda bardzo realistycznie. Jeśli taką tapetę umieścić na pulpicie i zapomnieć o tym, to po włączeniu komputera można dostać zawału.

straszne tapety na pulpit 12

13. Opuszczone zamki w połączeniu z pełnią Księżyca zawsze kojarzą się nam z jakimiś wampirami.

straszne tapety na pulpit 13

14. Prawdziwy wilkołak. Ma przerażające, przeszywające spojrzenie.

straszne tapety na pulpit 14

15. Czarna wiedźma – to zawsze coś makabrycznego. Ten obrazek jest przesiąknięty zaklętym chłodem zaświatów.

straszne tapety na pulpit 15
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty