16 gwiazd, które mają ekstremalnie mały biust, ale one wcale tym się nie przejmują

Wydawać by się mogło, że w światowym show-biznesie prym wiodą kobiety o obfitych biustach.

Nic bardziej mylnego. Bohaterki niniejszego zestawienia udowodniły, że osiągnąć sukces można nawet wtedy, kiedy się ma mały biust. Które ze znanych kobiet są szczęśliwymi posiadaczkami małych piersi i chętnie eksponuję je takimi jakie są?

1. Olivia Wilde

oliviya uayld

Aktorka postanowiła pozostać przy tym, czym obdarowała ją natura i nie zdecydowała się na chirurgiczną interwencję. Aktorka mówi, że lubi być sobą i jest wymownym dowodem na to, że kobieta może być seksowną, nawet nie mając obfitego biustu.

2. Sienna Miller

sienna miller

Siennę Miller nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktorka uchodzi za jedną z najładniejszych kobiet i doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę.

3. Lupita Nyong'o

lyupita niongo

Kenijka w 2013 roku otrzymała Oscara za brawurową rolę w "Zniewolony. 12 Years a Slave". Również Lupita Nyong'o otrzymała tytuł najpiękniejszej kobiety świata według amerykańskiego magazynu People.

4. Keira Knightley

kira naytli

Aktorka zawsze podkreślała, że świetnie czuje się ze swoim ciałem. Keira Knightley szczyci się swoim małym biustem i nie lubi, gdy graficy majstrują przy jej zdjęciach.

5. Milla Jovovich

mila yovovich

Gwiazda na pewno nie należy do kobiet, które nie akceptują swego biustu. Bardzo często oglądamy gwiazdę w sukniach z głębokim dekoltem, które dodatkowo podkreślają jej małe piersi.

6. Cameron Diaz

kameron diaz

Dziś Cameron Diaz cieszy się, że ma mały biust. Aktorka w przeszłości marzyła o ogromnym biuście. Wiele kobiet uważa, że duże piersi to warunek konieczny do osiągnięcia sukcesu, ale ona jest żywym przykładem na to, że tak wcale nie musi być.

7. Kristen Stewart

kristen styuart

Kristen Stewart nie ma dużego biustu. Jej rozmiar to 75 A.

8. Natalie Portman

natali portman

Uznawana jest za jedną z piękniejszych aktorek na świecie. Mały biust jej nie przeszkadza – wręcz przeciwnie – jest laureatką Oscara i kilku Złotych Globów.

9. Emma Watson

emma uotson

Hermionę, zagraną przez Emmę Watson, pokochał cały świat. Choć piersi aktorki są małe, wygląda zjawiskowo. Ponadto jest twarzą Chanel i woli pozostać przy tym, czym obdarzyła ją natura.

10. Kate Moss

keyt moss

Top modelka, która zrobiła oszałamiającą karierę w modelingu, nie ma dużego biustu. W jej zawodzie to zaleta.

11. Vanessa Paradis

vanessa paradi

Aktorka w przeszłości tak bardzo się krępowała z powodu swego małego biustu, że specjalnie wkładała ciuchy o kilka rozmiarów większe. Na szczęście później zrozumiała, że małe piersi to żadna przeszkoda. Wręcz przeciwnie.

12. Kate Hudson

keyt hadson

Aktorka powiększyła piersi ze skromnego rozmiaru miseczki A na C. Przed tym jednak przekonywała, że posiadanie małych piersi ma plusy.

13. Claire Danes

kler deyns

Claire nie przejmuje się małym biustem! Gwiazda często pokazuje się w sukniach z odważnym dekoltem.

14. Charlize Theron

sharliz teron

Ta aktorka, choć ma mały biust, wie jak się zaprezentować i olśnić wszystkich. Klasy mogłyby jej pozazdrościć wszystkie koleżanki po fachu.

15. Kendall Jenner

kendall dzhenner

W przypadku sióstr Kardashian wszystko jest proste. Ewentualne braki w naturze szybko korygują w klinikach medycyny estetycznej. Jednak nie w przypadku Kendal Jenner. Jest uznawana za tę najbardziej naturalną z sióstr. Modelka zrobiła oszałamiającą karierę w modelingu, choć nie ma dużego biustu.

16. Shakira

shakira

Piosenkarka uważa, że w kulturze latynoamerykańskiej duża pupa jest ważniejsza od obfitego biustu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty