16 hoteli, w których chce się pozostać na zawsze

W czasie podróży wszystko powinno być wspaniałe. I plaże, zabytki i hotele. Zwłaszcza, hotele. Przecież na wakacjach hotel staje się domem dla każdego turysty.

Dlatego tak ważne jest, aby był komfortowy, ciepły, przytulny. Ale kiedy hotel wygląda świetnie nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz, to robi wrażenie podwójnie.

Prezentujemy 16 niesamowicie pięknych hoteli, w których chce się pozostać na zawsze.

1. Hotel z żyrafami, Nairobi, Kenia.

Nairobi

Gdzie jeszcze na świecie można zaprzyjaźnić się z żyrafami tak blisko, jak nie w Kenii? W tym hotelu żyrafy mogą swobodnie spacerować po terenie. Świetna atrakcja dla dorosłych i dzieci.

2. Hotel Kaksklautanen, Laponia, Finlandia.

Laponia

Co może być lepszego, niż leżąc w łóżku cieszyć się świeceniem Zorzy polarnej? W Finlandii jest to możliwe. Można wybrać domek na każdy gust – drewniany, ze śniegu lub igloo.

3. Podwodny hotel "Posejdon", wyspy Fidżi.

Fidżi

Na wyspach Fidżi można obserwować ryby w ich naturalnych siedliskach. Wyobraź sobie – śniadanie, obiad i kolacja w otoczeniu ryb. A wieczorem zamiast oglądania telewizji rybne reality-show "Życie na dnie oceanu".

4. The Free Spirit Spheres, Vancouver, Kanada.

Vancouver

Wiszące domy i noc w otoczeniu dziewiczej przyrody. Takie połączenie przypadnie do gustu wszystkim przyrodnikom, ekstremalistom i po prostu miłośnikom lasu i natury. W tych domach możesz pozostać sam na sam ze sobą i zanurzyć się w samopoznaniu.

5. Snow hotel w Jukkasjärvi, Szwecja.

Szwecja

Jest to pierwszy i największy na świecie hotel, zbudowany ze śniegu i lodu. Każdego roku około 50 rzeźbiarzy przyjeżdża do Szwecji, aby pomóc stworzyć mieszkalną śnieżną architekturę. A to oznacza, że każdego roku hotel wygląda zupełnie inaczej. Doskonały pretekst, aby wrócić tu ponownie, prawda?

6. Lodowy hotel w Quebec, Kanada.

Quebec

Jeszcze jeden piękny i zimny hotel, który zachwyca swoją architekturą. Do tworzenia tych domków, właściciele hoteli zapraszają artystów, pozwalając im wcielać w życie najbardziej niesamowite twórcze pomysły.

7. Naturalny hotel Willo-Uylo, Los Rios, Chile.

Los Rios

Zbudowany w rezerwacie przyrody, ten hotel można nazwać ekologicznym cudem. Można zatrzymać się w trzech różnych budynkach, z których każdy znajduje się w rajskiej okolicy. To po prostu idealne miejsce dla miłośników przyrody. I wieź ze sobą buty turystyczne – na pewno ci się przydadzą.

8. Hotel z dmuchanych baniek we Francji.

Francja

Francuzi też postanowili nie pozostawać w tyle w tworzeniu niezwykłych hoteli. Hotel Attrap'Rêves składa się z dużych dmuchanych baniek, z każdej nich roztacza się wspaniały widok na lasy.

9. Hotel V8 w Stuttgarcie, Niemcy.

Hotel V8

To właśnie tutaj narodziła się idea stworzenia jednego z najbardziej trwałych i niezawodnych samochodów na świecie – Mercedesa. Jeśli jest muzeum Mercedesa, to logiczne jest, że Niemcy stworzyli hotel Mercedes, w którym będziesz czuć się kierowcą samochodu sportowego lub klasy biznes. Wszystko zależy od tego, jaki pokój wybierzesz.

10. Hotel z rur w Essen, Niemcy.

Niemcy

Kolejny hotel w Niemczech znajduje się w mieście. Wykonany jest z wysoko wytrzymałych rur spustowych. Możesz poprosić o kod przez Internet, a zapłacić trzeba będzie nie później niż w ciągu trzech dni.

11. Treehouse Point, Fall City, Waszyngton.

Fall City

Hotel ten położony jest 30 minut jazdy od Seattle i oferuje swoim gościom kilka domów do wyboru. W każdym z nich można cieszyć się ciszą i spokojem, posłuchać śpiewu ptaków i szumu drzew. A jeszcze możesz zbudować swój własny wymarzony dom na drzewie. Lokalni projektanci pomogą opracować go specjalnie dla ciebie.

12. Hostel Jumbo Stay, Sztokholm, Szwecja.

Jumbo Stay

Jeśli lubisz samoloty, to miejsce jest idealne. Spędź niezapomnianą noc w luksusowym samolocie ze wszystkimi udogodnieniami. Przekształcony salon spełnia wszystkie wymagania współczesnego turysty. A z okien roztacza się piękny widok na lokalne lotnisko.

13. Hotel Saguaro Palm Springs, Kalifornia.

Saguaro

Ten niezwykle słoneczny hotel położony jest w samym sercu pustynnego miasta Palm Springs w Kalifornii. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do dobrego wypoczynku.

14. Pałac nad jeziorem Taj, Radżastan, Indie.

Radżastan

Hotel Taj Lake Palace położony jest na terenie pięknego marmurowego jeziora. To romantyczny i spokojny hotel, otoczony górami Aravalli, na których znajdują się liczne pałace miejskie. Hotel został zbudowany w 1930 roku i stał się prawdziwym dziełem sztuki.

15. Hotel na Drzewie, Harads, Szwecja.

Harads

Właśnie takie miejsce można nazwać naprawdę ekstremalnym. Nie każdy byłby w stanie żyć w tym szklanym kwadracie. Jeśli masz słabe nerwy, to wybierz inny hotel.

16. Hotel "Cocoa", Malediwy.

Cocoa

Hotel "Cocoa" jest prywatnym kurortem, którego każda willa znajduje się bezpośrednio nad wodą, dzięki czemu można zanurzyć się w czystych i przejrzystych wodach Oceanu Indyjskiego praktycznie z łóżka.

Te hotele to wspaniały sposób na zmianę znudzonych hotelu z normalnymi łóżkami i niepozornym widokiem z okna. Jeśli naprawdę chcesz cieszyć się naturą tych miejsc, dokąd się wybierasz, to szukaj hoteli, które ci w tym pomogą.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty