16 najbardziej zdumiewających seks rekordów, które cię totalnie zaskoczą

Ktoś dąży do tego, aby wyhodować największą marchew na świecie, ktoś nie obcina włosów w ciągu trzydziestu lat, aby o nim opowiedziano w TV, a Nasza Redakcja wybrała 16 unikatowych ludzi, którzy ustanowili najbardziej "pikantne" rekordy.

1. 200 orgazmów dziennie.

kobieta

Brytyjka Sarah Carmen przeżywa średnio 200 orgazmów dziennie. Ten fakt komuś może się wydawać bardzo zabawnym, jednak wbrew pozorom, kobieta odczuwa straszny dyskomfort. Po pierwsze mężczyźni, z którymi ona uprawia seks, nie przejmują się jej doznaniami seksualnymi, a po drugie, przeżyć orgazm ona może w najbardziej nieodpowiednim miejscu – na przykład w autobusie, i ona nie może go kontrolować.

2. Najstarsza dziewica świata.

babcia

Jeśli Sarah Carmen przeżywa 200 orgazmów dziennie, to Clara Meadmore ze Szkocji żadnego razu nie przeżyła orgazmu. Tak się stało, ponieważ w dzieciństwie dziewczynce mówiono, że może uprawiać seks jedynie ze swoim mężem. Natomiast w wieku 12 lat Clara przyrzekła, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Clara Meadmore znalazła się w Księdze Rekordów Guinnessa w wieku 105 lat. Ona uważa, że właśnie celibat jest jej największą zasługą. Zmarła Miss Meadmore w wieku 107 lat w roku 2011.

3. Największe piersi.

piersi

Annie Hawkins-Turner jest posiadaczką największych piersi – każda z nich waży 25 kg.

4. Cowgirl – najbardziej niebezpieczna pozycja na świecie.

cowgirl

Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ każdego dnia przez nią dziesiątki mężczyzn łamią penisy.

5. Najsilniejsza wagina świata.

seks

Posiadaczką najsilniejszej waginy świata (odnotowała to wydarzenie Księga Guinnessa) jest 42-letnia Rosjanka, Tatiana Kozhevnikova. Właśnie ustanowiła nowy rekord, podnosząc przy pomocy tylko i wyłącznie swoich mięśni intymnych szklaną kulę ważącą 14 kilogramów.

6. Najsilniejszy penis.

siła

Skoro była już mowa o największej waginie, to nie można nie wspomnieć o najsilniejszym penisie. Chińczyk Mo Ka Wang w 1995 roku podniósł przyczepiony do penisa ciężar o wielkości ponad 100 kilogramów na wysokość ponad pół metra, dzięki czemu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa.

7. Największe muzeum erotyczne.

museum

Tych, kto uwielbia obejrzeć niezwykłe ekspozycje w muzeum, niczym nie zdziwisz, jednak jeśli chcesz zobaczyć największą kolekcję ze znakiem 18+ (ponad 400) to wyruszaj do Miami.

8. Najdłuższa masturbacja.

ręka

Masanobu Sato, podczas Światowego Masturbatonu w San Francisco w 2008 roku, masturbował się przez 9 godzin i 33 minuty, a rok później - przez 9 godzin i 58 minut.

9. Najstarsza prostytutka.

prostytutka

Nazywa się Sheila Vogel-Coupe i skończyła 88 lat.

10. Największe muzeum penisów.

muzeum penisów

W Islandii znajduje się największe na świecie muzeum penisów (w nim można obejrzeć ponad 200 różnych prąci).

11. Najmłodsza matka w historii.

mama

Na zdjęciu Lina Medina, która jest najmłodszą matką w historii. Swego syna urodziła dnia 14 maja 1939 roku, gdy miała 5 lat 7 miesięcy i 7 dni.

12. Największy gang-bang.

Największy gang bang

Lisa Sparxxx to gwiazda filmów dla dorosłych, która pobiła rekord świata w ilości mężczyzn, z którymi odbyła stosunek w ciągu jednego dnia. "Obsłużyła" wtedy dokładnie 919 mężczyzn w ciągu 22 godzin. Jej mąż cały czas był przy niej i popierał ją.

13. Największa wagina.

Największa wagina

48 cm i nie ma w tym nic dziwnego...

Szkotka Anna Swan była bardzo wysoką kobietą. W wieku 15 lat jej wzrost wynosił 210 cm, a gdy wychodziła za mąż również za olbrzyma (wzrost 241 cm), jej wzrost wynosił 2 metry 40 cm. Anna urodziła największe w historii dziecko. Niemowlak ważył 10 kg. Niestety nie przeżył porodu.

14. Największa orgia.

Największa orgia

Rekord pobito w Japonii. 250 mężczyzn i 250 kobiet kochało się w wielkim hangarze. Oczywiście „happening” został sfilmowany i całość można zakupić na DVD.

15. Największy penis.

Największy penis

W tym rankingu warto wyróżnić dwóch zwycięzców – szczęśliwego i nieszczęśliwego. 48 cm w spodniach Roberto Esquivel Cabrera z Meksyku dostarcza mu wiele nieprzyjemności. Nie wiemy, ile jego penis waży!

Największy penis 2

Amerykanin aktor Jonah Falcon miał więcej szczęścia. Jego penis ma 24 cm w stanie spoczynku i ponad 34 cm w stanie wzwodu. Pracownicy lotniska cały czas myślą, że Jonah ma jakiś przedmiot w spodniach i kierują go na rewizję osobistą.

16. Najdłuższy wytrysk.

Najdłuższy wytrysk

Horst Shulz z Niemiec postanowił zmierzyć, jak daleko może dolecieć jego wytrysk. Wytrysk Horsta Schulza doleciał na 6 metrów w długość. Myślicie on się na tym zatrzymał? Nie! Następnie wystrzelił na wysokość 3 metrów 76 cm, ustanowił trzeci rekord – on w czasie masturbacji poruszał ręką z szybkością 48 km\h.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty