16 pięknych zdjęć, dowodzących, jak wspaniale jest bycie ojcem

Bycie rodzicem – to świetne doświadczenie. Mimo wszystkich psot, dzieci dają radość i szczęście. I ten facet, Dave Engledow, pokazuje całemu światu, że tak właśnie jest. Spójrz na te zdjęcia, a zrozumiesz, jak wspaniałe jest bycie tatą.

1. Dave robi serię zdjęć "Najlepszy tata na świecie".

ranek

2. Jego urocze zdjęcia ze swoim 3-letnim dzieckiem nie przestają podbijać internetu.

moc

3. Jego życie rodzinne udowadnia, że bycie rodzicem jest fajne.

gra

4. 43-letni Dave rozpoczął swoją foto epopeję, gdy Alice miała zaledwie 6 tygodni.

mleko

Jak przyznaje sam Dave, on robi to wszystko po to, aby po prostu się pośmiać z samego siebie, bo nieprzespane noce i nerwowe wyczerpanie dawały się we znaki. "Chciałem uchwycić ten stan" – dodał mężczyzna.

5. Tata-bohater sprosta wszystkim zadaniom, i fotelik na dachu samochodu ustawi.

hero

Dave przyznał, że na początku zdjęcia były dla niego odzwierciedleniem wszystkich jego ojcowskich lęków.

6. Według Dave'a, on często robi montaż dwóch zdjęć wykonanych oddzielnie.

smacznie

Same fotografowanie może trwać godzinę lub dwie, a montaż trwa od pięciu do dwudziestu godzin. "Czasami do tego, aby zrobić jakieś zdjęcie, musimy przekupywać Alice. W takich przypadkach robimy rzeczy, które jej się podobają i rozbawiamy ją" - opowiada Dave.

7. Alice przekupują owocowymi lodami, smakołykami lub czekoladą.

mycie

8. Choć Dave zaczął robić zdjęcia dla zabawy i wyłącznie dla siebie i przyjaciół, nie mógł się oprzeć namawianiu bliskich podzielenia się zdjęciami Alice do kalendarza. Dlatego mężczyzna zaczął robić coraz więcej zdjęć.

foto

9. Rok później po wydaniu swojego drugiego kalendarza popyt na zdjęcia zwiększył się kilka razy. Obecnie Englewood ma ponad 100 000 subskrybentów na Facebooku.

czyta

10. Choć Dave nie pracuje jako fotograf, a zastępuje dyrektora w organizacji non-profit "Robocza Ameryka", uzyskał status fotografa w Uniwersytecie Teksańskim.

obiad
"Stała praca pozwala mi fotografować wszystko, co chce i kiedy chce. Teraz, oczywiście, to moja rodzina" – mówi Dave.

11. Żona Dave'a Jen wspiera męża we wszystkich jego przedsięwzięciach i robi wszystko, aby oni z córką byli szczęśliwi.

ziemniaki

Czasami Jen sama pojawia się na zdjęciach. Dave przyznaje, że z wiekiem Alice prosi matkę, aby częściej robiła z nimi zdjęcia.

12. Pewnego razu w parku Tacoma w stanie Maryland nieznajomy powiedział Dave'owi, że jego zdjęcia są źródłem inspiracji dla niego.

hemia

13. Dave mówi, że będzie nadal robić zdjęcia, dopóki tego chce sama Alice.

zupa

14. Dave szanuje opinię i życzenia swojego dziecka i nie będzie fotografował wbrew jej woli. Czeka, aż ona sama nie zechce tego robić.

jejki

15. Ale, szczerze przyznać, Dave chce, aby Alice pomagała mu z pomysłami na zdjęcia, i oni stali się prawdziwymi partnerami.

ciasta

16. Dave mówi, że Alice wciąż martwi się przed każdym oglądaniem zdjęć, ale jeszcze nie rozumie, jaka sława spadła na nią w internecie.

słońce

Jeśli masz coś do powiedzenia i pokazania światu, nie wahaj się i publikuj swoje zdjęcia. Przecież to oznacza, że chcesz przekazać ludziom coś bardzo intymnego, coś własnego. A bycie rodzicami i naprawdę jest świetne!

źródło:Buzzfeed
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty