16 pomysłów, jak urządzić sypialnię w stylu industrialnym

Niestety nie każdy ma możliwość zamieszkać w przestronnych apartamentach z wysokimi sufitami. Ale małe przytulne mieszkanie również wspaniale nadaje się do tego, by zaaranżować go w stylu industrialnym (loft).

Jak urządzić mieszkanie w klimacie industrialnym, przy tym oszczędzając miejsce?

pokój

Eleganckie mieszkanie!

1. Drewniane łóżko.

łóżko

Sypialnia stworzona dla ucznia podstawówki. Pokaż zdjęcie architektowi i na pewno pomoże ci dostosować wnętrze do twoich preferencji.

2. Łóżko na linach.

pomysł

Nawet mały dom można przystosować do potrzeb dużej rodziny i sprawić, że będzie mieszkało się w nim komfortowo. W tym pokoju na przykład mieszka trzech braci, którym na pewno nie brakuje przestrzeni.

3. Łóżko piętrowe z szafą.

szafa

Takie rozwiązanie pomoże stworzyć przytulną atmosferę i zaoszczędzić miejsce. Szafa niekoniecznie musi być zbyt duża. Mała szafa też jest bardzo pojemna.

4. Łóżko ze sklepu.

sklep

Przyjrzyj się dokładnie tej opcji. Być może nigdy nie zwracałeś na uwagi na łóżka piętrowe, ale są bardzo wygodne i dają możliwość obniżyć koszt remontu.

5. Sypialnia na poddaszu.

schody

Zastanów się, jak możesz zagospodarować skosy.

6. Łóżko chowane w podłodze.

schodki

Nie jest to do końca styl industrialny, ale pomysł jest genialny. Pościel chowamy pod podłogą i mamy do swojej dyspozycji duży przestrzenny pokój.

7. Półki w stopniach.

podłoga

Takie schody są dość bezpieczne, oprócz tego można w nich schować wiele różnych drobiazgów.

8. Przytulny zakątek.

schodki

Owszem, jest trochę za ciasny, ale bardzo przytulny. Wyobraź sobie, jak czytasz tutaj ulubioną książkę i pijesz pyszną herbatę lub kakao.

9. Łóżko na kuchni.

miło

Jeśli masz małe mieszkanie, być może lepiej umieścić łóżko na kuchni? Na zdjęciu widać, że kuchnia nie jest zbyt przestronna, ale jednak znalazło się miejsce na łóżko pod sufitem. Nawet można zamontować telewizor.

10. Wiszące łóżko.

okno

Minimalistycznie, stylowo i funkcjonalnie.

11. Jeszcze jeden pomysł na aranżację z wiszącym łóżkiem.

wisi

Budżetowy projekt, który nawet nie przewiduje schodów. Jeśli chcesz samodzielnie zrobić łóżko, będziesz musiał zainwestować tylko w deski i łańcuchy. Zamiast schodów używa się drabiny.

12. Łóżko chowane pod podest.

decorum

Na pierwszym zdjęciu – duża ilość wolnej przestrzeni w pokoju. A na innym zdjęciu pokazano, jak by wyglądał pokój, jeśliby był wyposażony w inne łóżko, które nie chowa się pod podestem. Od razu widać, jak zmniejsza się przestrzeń w pokoju. Pomysł jest rzeczywiście genialny.

13. Łóżko nad drzwiami.

dom

Wspaniały pomysł na aranżację sypialni na poddaszu. Na górze jest bardzo przytulnie, natomiast na dole jest dużo wolnej przestrzeni.

14. Małe mieszkanie typu studio w stylu industrialnym.

drzwi

To doskonały pomysł na urządzenie industrialnej kawalerki lub wynajmowanego mieszkania, oczywiście, jeśli uzyskasz zgodę właściciela na takiego typu innowacje. Po rekonstrukcji sufity oczywiście będą nieco niższe. Ale w pokoju będzie o wiele więcej wolnej przestrzeni.

15. Łóżko piętrowe.

kolorowo

Wspaniale rozwiązanie dla tych, kto ma dwójkę i więcej dzieci lub często kłóci się ze swoim mężem.

16. Zwarte schody kompaktowe.

meble

To jest wspaniałe rozwiązanie dla domu z małymi pokojami i wysokimi sufitami. Jedyny minus – łóżko i lodówka stoją blisko siebie, więc będziesz musiał trenować silną wolę.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty