17 zabawnych profili na mobilnym portalu randkowym Tinder

Czy możliwie znaleźć swoją drogą połówkę, nie mając poczucia humoru? Młodzież, korzystająca z aplikacji mobilnej Tinder uważa, że szczerość i otwartość pomogą znaleźć prawdziwą miłość.

Jak znaleźć idealnego partnera, jeśli już spróbowałeś wszystkiego? Córki i synowie koleżanek twojej matki już dawno założyli własne rodziny? A w twoim otoczeniu nie ma inteligentnych i atrakcyjnych osób? Właściwa pora na opanowanie mobilnych aplikacji i zbudowanie zdrowego dystansu do siebie.

Bohaterowie niniejszego artykułu mają profile na Tinderze i posiadają wspaniałe poczucie humoru.

hospital
Mam 20 lat, w przyszłości będę terapeutą oddechowym. Jestem wystarczająca ładna, aby zaparło ci dech w piersiach. I wystarczająco inteligentna, aby przywrócić cię do życia.
córka
Szukam partnera i potencjalnego męża dla swojej wnuczki. Zawsze spotyka się z jakimiś kretynami. Fajna z niej dziewczyna. Skończyła 31 lat!
dziewczyna
Nazywam się Vicky, mam 21 lat. Spodziewam się, że kiedyś one odrosną, a na razie szukam fajnego chłopaka.
viki
Stan cywilny: przyrządziłam romantyczną kolację dla dwojga, ale wszystko sama zjadłam. Mam 20 lat i szukam mojej drugiej połówki.
brus
Dla dziewczyn po 30: nazywam się Bruce, jestem dobrze zapowiadającym się anestezjologiem. Chcę założyć rodzinę. Dla dziewczyn przed 30: uwielbiam imprezy, zwierzęta i jestem hodowcą psów rasy Labrador.
chora
Pewnego dnia potrąciła mnie ciężarówka! Jestem optymistką! U mnie wszystko dobrze, a u ciebie?
piwko
Lubię piwo kraftowe i romantyczne podróże. Jeśli nie potrafisz z siebie się śmiać, to pomogę ci w tym. A tak ogólnie, trudno być matką, samotnie wychowującą dziecko! Być może. Nie wiem. Na razie nie mam dzieci.
kobieta
Mam 21 lat i uwielbiam długie spacery po plaży. Tylko ten głupi piasek cały czas unieruchamia pojazd. Szukam faceta bez hamulców!
dziewczyny
Nazywam się Heather, ale przyjaciele nazywają mnie Gillette. Ponieważ jestem najlepsza dla mężczyzny. Oprócz tego znam się na broni białej i mogę "pokroić" twoje serce.
zabawki
Miła? Dobra? Nie. Może mam cudowny charakter? Też nie! Ale warto napisać.
ręka
Szukam mężczyzny, który będzie moją prawą ręką i wsparciem.
brzuch
Szukam męża, chłopaka, kandydata na ojca moich dzieci – jeśli nim nie jesteś, to możesz tego nie czytać. Szukam tu pewnego faceta.
taniec
Proszę o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail albo wysyłaj wiadomość prywatną. Proszę wymienić swoje zalety i wskazać powody, dla których mam wybrać właśnie Ciebie. Skontaktuję się tylko z wybranymi kandydatami w ciągu 3-5 dni, a być może nawet w ciągu godziny. Nie żartuję. Wysyłaj swoje CV.
burger
U mnie wszystko OK. Nie mam wirusa Eboli, nie cierpię na otyłość i mam dobry wzrok.
ładne
Mawiają, że kobiety po alkoholu stają się piękniejsze. Przy mnie nie będziesz musiał pić!
piesek
Kocham swego psa i chętnie z tobą popiszę. Napisz do mnie!
twarzy
Jestem centrum Twojego Wszechświata! Zostań moim chłopakiem i na pewno zapomnisz o istnieniu innych dziewczyn!
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty