18 przykładów na to, że introwertycy istnieli jeszcze w Średniowieczu
Epoka Średniowiecza budzi podziw i jednocześnie przeraża nie tylko swoimi szlachetnymi rycerzami i okrucieństwem inkwizycji.
Okazuje się, że ten czas jest niezwykle podobny do naszego: wtedy także byli ludzie, którym trudno było odnaleźć się w społeczeństwie i którzy woleli samotność niż komunikację z ludźmi.
Introwertycy postanowili pożartować na ten temat i oto wynik. Przedstawiamy 18 szkiców na temat: "Życie introwertyków w Średniowieczu".
1. Na przykład to się dzieje, kiedy ktoś nieznajomy próbuje cię przytulić.

2. Ten moment, kiedy twój rozmówca zwraca się do ciebie, a ty musisz mu odpowiedzieć.

3. To okropne uczucie, gdy zaczynasz żegnać się z rozmówcą i rozumiesz, że jest wam po drodze.

4. Kiedy myśl o pójściu do toalety w cudzym domu dosłownie zabija cię.

5. Czasami łatwiej zgubić się w nieznanym miejscu, niż zapytać kogoś o drogę.

6. Kiedy pozwalasz znajomym namówić cię na wyjście, chociaż wiesz, że nie bardzo przyjemnie spędzisz czas.

7. Kiedy w gościach cieszysz się na widok zwierzaka gospodarza.

8. Kiedy całą imprezę spędzasz w tym samym miejscu.

9. Lub podczas uroczystości rodzinnych cały czas spędzasz z mamą.

10. To uczucie, kiedy wiesz, że jesteś sam wśród nieznajomych.

11. Gdy zostawiłeś telefon w domu i teraz nie masz się czym zająć w transporcie publicznym.

12. Kiedy czujesz się odrzucony, ponieważ nigdzie Cię nie zaprosili, ale twoi przyjaciele doskonale wiedzieli, że znajdziesz wiele powodów, by odmówić.

13. Kiedy wreszcie zaczynasz się adaptować, ale w końcu robisz jakąś głupotę.

14. Gdy kurier już puka do drzwi, a ty jeszcze nie jesteś gotowy.

15. Kiedy zgadzasz się z planami innych ludzi na spędzenie wieczoru, a potem żałujesz tego.

16. Albo jeszcze gorzej: kiedy plany na wieczór zostały odwołane, ale w ostatniej chwili znowy się zmieniły, i spotkanie się odbyło.

17. Gdy ktoś nie potrafi zrozumieć twojej sugestii, że jeśli przyniosłeś tę książkę ze sobą, to znaczy, że po prostu nie chcesz z nikim rozmawiać.

18. I ten moment, kiedy możesz spędzić czas w samotności i naładować się energią.

Trzeba szanować się nawzajem i starać się zrozumieć innych ludzi. Nie każdy lubi towarzystwo, lub odwrotnie, samotność, dlatego czasami nie trzeba zmuszać człowieka do komunikowania się, jeśli chce zostać w domu.
źródło:Buzzfeed











