18 szalonych wyzwań twojemu ciału, które są popularne w internecie

Jak zmusić człowieka do wykonania czegoś? Rzucić mu wyzwanie. Zasada ta stała się bardzo popularna w internecie, gdzie ludzie dzielą się swoimi umiejętnościami, a inni użytkownicy starają się to powtórzyć. Zaryzykujesz?

Ostatnimi czasy w mediach społecznościowych dużą popularnością cieszą się różne wyzwania. Ludzie udostępniają na swojej stronie zdjęcie lub filmy, w których pokazują jakąś cechę lub umiejętność, prowokując tym samym swoich użytkowników do zrobienia tego samego. Takie zdjęcia często stają się popularne i rozprzestrzeniają się na całym świecie. Proponujemy spojrzeć na kilka popularnych wyzwań z internetu, których wcale nie musisz powtarzać.

1. Talia cieńsza od papieru

sylwetka

Dziewczyny ciągle wymyślają sposoby, jak zaprezentować swój wdzięk. W jednym z wyzwań w internecie wysunięto taki wymóg: do talii należy pionowo przypiąć standardowy arkusz papieru A4 i on powinien całkowicie zasłaniać ją sobą. Wiele dziewcząt przyjęło to wyzwanie jako motywacje do tego, aby stać się szczuplejszą.

2. Eksperyment z ogniem

żarówki

To bardzo niebezpieczny eksperyment, który polega na tym, że na każdą część ciała lub ubrania należy wlać niewielką ilość paliwa, na przykład, alkoholu lub wody kolońskiej, i podpalić. Jeśli wlać zbyt dużo płynu lub nie uda się zgasić płomień, to można zadać sobie poważne okaleczenia. Można przytoczyć przykład chłopaka z Kentucky, który w 2014 roku stał się ofiarą samopodpalenia i odniósł poważne obrażenia. Po wypadku powiedział, że gdy podejmował wyzwanie, nie myślał o konsekwencjach. Należy wziąć pod uwagę duże ryzyko, zanim zrobisz coś takiego.

3. Kolana jak iPhone

komórka

Wyzwanie powstało w Chinach, gdzie dziewczyny bardzo dbają o swój wygląd i chcą być szczupłe. Nieoczekiwanie, ale wzorem szczupłości stał się nowy cienki iPhone 6. Dziewczyny używały smartfona, aby zademonstrować odwiedzającym ich stronę gościom, jakie mają szczupłe nogi. Zadanie polegało na tym, aby przykryć swoje kolana telefonem. Brzmi to dziwnie, ale wyzwanie stało się bardzo popularne w Chinach, a nawet poza granicami tego kraju.

4. Uwolnić się z niewoli

cicho

Do następnego eksperymentu potrzebna jest taśma samoprzylepna, którą trzeba związać człowieka, na przykład omotać mu ręce i nogi. Jego zadanie polega na tym, aby w ciągu trzech minut całkowicie uwolnić się z więzów. Wideo z wykonaniem tego wyzwania można znaleźć pod hashtagiem #ducttapechallenge. Musisz zdawać sobie sprawę, że ten test nie jest bezpieczny, na przykład 14-letni chłopak podczas uwolnienia upadł i doznał poważnego urazu głowy, tętniaka mózgu i uszkodził oko.

5. Przytrzymywanie długopisu piersią

biust

Posty, w których pojawia się piękna kobieca pierś, zdobywają wiele lajków i stają się bardzo popularne. W 2016 roku w portalach społecznościowych pojawiło się wyzwanie o pikantnej nazwie – "pod biustem". Ogromna liczba kobiet opublikowała swoje zdjęcia na Instagramie, na których kobiety swoją piersią utrzymują długopisy bez pomocy rąk. Wyzwaniu w stanie sprostać tylko posiadaczki dużych i jędrnych piersi. Dziewczyny szły na eksperymenty, próbując utrzymać piersią i inne przedmioty, na przykład, pędzle do makijażu, piloty, a nawet butelki.

6. Flaga z ciała

flaga

Doskonałe wyzwanie, promujące miłość do sportu. Były profesjonalny gracz w rugby umieścił w sieci zdjęcie, na którym jest poziomo wisi w pozycji bocznej i utrzymuje równowagę, a jego ciało wygląda jak flaga. Nie wiele użytkowników będzie w stanie podjąć wyzwanie, bo do tego trzeba mieć mocne ciało i siłę, aby utrzymać swoje ciało w powietrzu. "Ludzką flagę" ludzie wykonują w różnych miejscach, robiąc naprawdę piękne zdjęcia.

7. Modlitwa za plecami

trening

Duża liczba wyzwań w internecie jest związana z giętkością ciała. Jedno z wyzwań zaczęło zdobywać popularność w 2015 roku, a polegało na tym, że trzeba założyć ręce za plecy i złożyć dłonie razem, jak podczas modlitwy. Im wyżej człowiek może podnieść ręki, tym większą giętkość ma, a to znaczy, że jest lepszy od innych. Ciekawe, że wielu użytkowników sieci chciało oszukać innych, opuszczając włosy na twarz, wkładając ubrania z tyłu i trzymając ręce na piersi.

8. Eksperment z prezerwatywą

głupstwo

Wyzwanie wymyślili Japończycy. Dwóch facetów nakręciło wideo, którego replikę zrobiono około 20 tysięcy razy. Eksperment jest dziwny, ale wiele osób próbuje powtórzyć go – prezerwatywę należy napełnić wodą i trzymać ją nad głową doświadzanej osoby, a następnie rzucić tak, aby w końcu kondom oblepił twarz i szyję bez rozlewu wody. Często takie eksperymenty kończą się tym, że prezerwatywa pęka i człowiek okazuje się oblany wodą.

9. Palec decyduje o pięknie

palce

Wielu ludzi zdziwi się, kiedy dowie się, że za pomocą swojego palca wskazującego można określić, czy dana osoba jest piękna, czy nie. Ten idiotyczny test opiera się na stosunku symetrii twarzy "3:1". Trzeba przyłożyć palec tak, aby podstawa była u podbródka, a koniuszek – przy nosie. Jeśli usta dotykają palca, wtedy można ci pogratulować – jesteś ładna. Warto zauważyć, że ten dziwny test nie ma żadnego naukowego potwierdzenia.

10. Najważniejsze – aby utrzymać telefon

trzyma

Nowy wirusowy test w internecie został sprowokowany przez film zespołu Twenty One Pilots. Zaczęto go nazywać "ekstremalne utrzymywanie telefonu". Zadanie polega na tym, aby utrzymać smartfon tylko kciukiem i palcem wskazującym nad miejscem, gdzie nie chciałbyś, żeby on spadł, na przykład, nad otwartym otworem kanalizacyjnym, w otwartym oknie, nad kałużą i tak dalej. Istnieją przykłady, gdzie takie ryzykowne działania stały się przyczyną utraty cennego telefonu.

11. Dotknąć pępka

foto

Pomysł, który ma chińskie korzenie, sugeruje, że trzeba trzymać rękę za plecami i dostać się do pępka. Poradzić sobie z tym zadaniem mogą posiadacze cienkiej talii i dobrej elastyczności. Jak ci poszło? Co ciekawe, według opublikowanych zdjęć, na wyzwanie odpowiedzieli nawet grubi ludzi, którzy udowodnili, że najważniejsze – to długie ręce.

12. Fałdki na biodrach

pupa

Nietypową nazwę otrzymał jeszcze jeden test "brwi na biodrach" – tak zaczęto nazywać fałdy, które pojawiają się, gdy kobieta klęka, umieszczając nogi pod siebie. Uważa się, że jeśli w tej pozycji powstają pyszne fałdki na biodrach, to znaczy, że ma piękne i apetyczne kształty.

13. Mostek bikini

plaża

Miliony kobiet przygotowują się do letniego sezonu, starając się schudnąć. Popisać się swoją doskonałą kondycją można za pomocą kostiumu kąpielowego. To stało się przyczyną pojawienia się nowego wyzwania, które powstało jako żart na znanym forum 4chan. Kobiety z fałszywych stron publikowały zdjęcia, na których leżały, a majtki bikini trzymały się na wystających kościach miednicy, imitując mostek. Mogą to powtórzyć tylko dziewczyny z pięknym płaskim brzuchem. Zdjęcia szybko stały się hitem i motywowali wiele dzieczyn do odchudzania.

14. Joga kosmitów

joga

Nazwa może wydawać się dziwna, ale jeśli spojrzeć na zdjęcia, to wszystko staje się jasne. To ćwiczenie z jogi nazywa się "próżnia". Oznacza to silne wciągnięcie brzucha. Ćwiczenie jest skuteczne na odchudzanie i kształtowanie pięknej talii, ale osiągnąć takiego poziomu jak na zdjęciu można tylko po długich treningach. Ważne jest, aby nie zapominać o istniejących przeciwwskazaniach.

15. Wystający obojczyk

monety

Jeszcze jedno wyzwanie dla szczupłych dziewczyn pojawiło się w 2015 roku, kiedy sieci społecznościowe wypełniły zdjęcia, na których dziewczyny za pomocą obojczyka utrzymywały kilka monet. Im więcej monet będzie znajdować się w przestrzeni między obojczykiem i ramieniem, tym lepiej. W tym wyzwaniu są nawet mistrzynie, które utrzymywały 80 monet.

16. Zarośnięte pachy

włosy

To wyzwanie dla wielu osób wydaje się szokujące, a nawet powoduje niesmak, ponieważ dziewczyny otwarcie demonstrują włosy na swoich pachach. Wyzwanie rzuciła feministka Chin Xiao Meili, która namawiała swoich zwolenniczek do dzielenia się zdjęciami nieogolonych pach. Aby pobudzić dziewczęta, zaoferowała nagrodę za najbardziej popularne zdjęcie. W końcu właścicielka zdjęcia, które zdobyło najwięcej lajków, otrzymała 100 prezerwatyw.

17. Pulchne usta

usta

Ostatnimi czasy ukształtował się pewien kult pulchnych ust, i tego, na co idą dziewczyny, aby je powiększyć. Wzorem do następnego wyzwania stała się bywalczyni salonów Kylie Jenner, która, według plotek, w celu zwiększenia swoich warg używała ssących urządzeń. Dziewczyny, aby powtórzyć wynik, stosowały wąskie szklanki i szyjki butelek z tworzyw sztucznych. To wyzwanie jest bardzo niebezpieczne, ponieważ istnieje wiele przykładów, jak podobne eksperymenty stawały się przyczyną powstawania siniaków i krwiaków na twarzy.

18. Prężne mięśnie brzucha z pęknięciem

prasa

Kolejne wyzwanie dla osób, które uprawiają sport i chcą stać się posiadaczami pięknej figury. Jego sens polega na tym, że kiedy człowiek jest w dobrej kondycji, nad pępkiem będzie mieć pionowe "pęknięcie". To trudne zadanie i podjąć to wyzwanie będzie mogło niewiele osób.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty