20 najprzystojniejszych mężczyzn świata według TC CANDLER

Damskie konkursy piękności są bardzo popularne, ale dzięki internetowi dziś na szeroką skalę przeprowadza się różne konkursy online dla przedstawicieli obu płci. Dzięki jednemu z nich udało się wyłonić 20 najprzystojniejszych mężczyzn świata.

Internet umożliwia przeprowadzenie konkursu piękności bez wybiegu i widzów. Na różnych portalach internetowych często przeprowadza się różne konkursy, które dają możliwość wyłonić najprzystojniejszego, najseksowniejszego etc. TC CANDLER opublikował listę 100 najpiękniejszych i najprzystojniejszych twarzy świata. Zwycięzców wyłoniono na podstawie głosowania, w którym wzięło udział 3 mln osób. W niniejszym zestawieniu 20 najprzystojniejszych facetów świata.

20. Trevante Rhodes

Trevante Rhodes

Ciemnoskóry przystojniak o zniewalającym uśmiechu na początku chciał zostać zawodowym sportowcem. Brał udział w 15. Mistrzostwach Panamerykańskich Juniorów w Lekkoatletyce. Po ukończeniu studiów rozpoczął karierę aktorską. Przełomem w karierze Rhodesa okazał się dramat "Moonlight".

19. Taeyang

Taeyang

Południowokoreański piosenkarz, który zadebiutował jako członek południowokoreańskiego boysbandu Big Bang. Po wydaniu kilku płyt ze swoim zespołem Taeyang rozpoczął solową karierę. Jego płyty zdobywają najwyższe pozycje na amerykańskich rankingach. Taeyang oznacza "słońce" po koreańsku.

18. Toni Mahfud

Toni Mahfud

Przystojniak o syryjskich korzeniach jest modelem i fotografem, który w wieku 24 lat zdobył miliony damskich serc. Toni jest bardzo popularny w Niemczech, ma na swoim koncie kontrakty z różnymi znanymi markami. Mężczyzna uwielbia rysować, więc jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Hamburgu.

17. Michiel Huisman

Michiel Huisman

Holenderski aktor zaistniał w Stanach Zjednoczonych dzięki serialowi "Gra o tron", w którym zagrał Daario Naharisa. Michiel często pojawia się w wielu rankingach najseksowniejszych i najprzystojniejszych aktorów.

16. Mario Casas

Mario Casas

Będąc nastolatkiem, Mario marzył o karierze piłkarskiej, jednak jego rodzina się przeniosła, więc musiał zrezygnować ze swoich planów. W wieku 18 lat podjął studia aktorskie. Zagrał w melodramacie "Trzy metry nad niebem". Rola brutalnego i romantycznego przystojniaka przyniosła mu światowy rozgłos.

15. Barış Arduç

Barış Arduç

Na początku ten przystojniak, podobnie jak wielu innych aktorów, uprawiał sport, jednak po roku porzucił studia na Akademii Sportu. Chłopak postanowił się poświęcić aktorstwu, zdobył odpowiednie wykształcenie, po czym grał w teatrze, a później pojawił się na szklanym ekranie. Barış Arduç gra głównie w tureckich serialach.

14. Aaron Taylor-Johnson

Aaron Taylor Johnson

Aktor, będąc w piątej klasie, zaczął uczęszczać do studia teatralnego i już wtedy wykładowcy zwrócili uwagę na jego talent aktorski. Zdobył ogromną popularność dzięki roli Johna Lennona w filmie "John Lennon. Chłopak znikąd". Dziś jest znanym brytyjskim aktorem, który zagrał już w kilku dużych produkcjach. Jest żonaty i ma czwórkę dzieci.

13. Jeon Jungkook

Jeon Jungkook

Jest najmłodszym członkiem azjatyckiego boysbandu Bangtan Boys. Będąc dzieckiem, zrozumiał, że chce zostać piosenkarzem. Jeon jest nie tylko członkiem popularnego zespołu, ale również autorem coverów.

12. Oscar Isaac

Oscar Isaac

Amerykański aktor ma gwatemalskie korzenie, dzięki którym jest taki przystojny. Dorastał w Miami, w którym założył zespół rockowy. Jednak zespół się rozpadł po tym, jak Oscar postanowił się poświęcić karierze aktorskiej. Ma na swoim koncie już Złoty Glob dla najlepszego aktora.

11. Jensen Ackles

Jensen Ackles

Jensen dorastał w rodzinie aktorskiej, więc doskonale wiedział, kim chce zostać, chociaż w pewnym okresie swego życia marzył o karierze sportowej. Jego kariera nabrała tempa po tym, jak przyjął rolę Deana Winchestera w serialu "Nie z tego świata" i "Tajemnice Smallville". Ma żonę i trójkę dzieci.

10. Mariano Di Vaio

Mariano Di Vaio

Na początku ten włoski przystojniak pracował jako model, ale później postanowił zostać blogerem modowym. Jego konto na Instagramie obserwuje już 6 mln osób.

9. Sehun

Sehun

Ten przystojniak został zauważony przez agenta muzycznego prosto na ulicy jednego z miast azjatyckich, po czym zaprosił go zostać członkiem zespołu EXO, który jest bardzo popularny w państwach Azji. Sehum często pojawia się w wielu rankingach najseksowniejszych i najprzystojniejszych mężczyzn.

8. Idris Elba

Idris Elba

Aktor, będąc nastolatkiem, był zafascynowany muzyką. Pracował jako DJ w różnych klubach. Podczas nauki w szkole National Youth Music Theatre zainteresował się aktorstwem. Jego kariera nabrała tempa dopiero po 30. Wiele kobiet uważa, że Idris Elba z wiekiem jest coraz przystojniejszy i seksowniejszy.

7. Felix Kjellberg

Felix Kjellberg

Youtuber PewDiePie jest fenomenem współczesności. Felix przerwał studia, aby publikować w serwisie YouTube filmy, w których prezentuje swoją rozgrywkę z gier komputerowych. Youtuber posiada ponad 65 mln widzów.

6. Stanley Weber

Stanley Weber

Ojciec Stanley jest znanym aktorem i reżyserem, więc on doskonale wiedział, kim zostanie w przyszłości. Ma na swoim koncie mnóstwo różnych ról, ale woli grać w filmach i serialach historycznych.

5. William Levy

William Levy

Będąc dzieckiem, William uwielbiał tańczyć, jednak po tym, jak przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, marzył o tym, by grać w najlepszych ligach bejsbolu. Jednak później się zainteresował aktorstwem, więc zrezygnował z kariery sportowej. Grał w różnych serialach meksykańskich. Znany jest głównie z roli w filmie "Resident Evil".

4. James Reid

James Reid

Ten młody piosenkarz o australijsko-filipińskich korzeniach miał dość trudne dzieciństwo, ponieważ jego rodzice się rozwiedli. Kiedy James zamieszkał ze swoją matką na Filipinach, postanowił wziąć udział w programie telewizyjnym typu reality show Big Brother (Wielki Brat). Po udziale w reality show zdobył ogromną popularność i jego kariera piosenkarska zaczęła nabierać tempa.

3. Armie Hammer

Armie Hammer

Armie, po obejrzeniu filmu "Kevin sam w domu", postanowił zostać aktorem. Hammer ma słowiańskie korzenie, którym poświęcił tatuaż na swoim ciele. Na początku grał jedynie role epizodyczne, ale później przyjął rolę w obsypanym nagrodami filmie "The Social Network".

2. Jason Momoa

Jason Momoa

Brutalny aktor o zniewalającym, seksownym uśmiechu i pięknych oczach, zdobył serca milionów kobiet na całym świecie. Na początku pracował jako model, później postanowił się poświęcić karierze aktorskiej. Rola w serialu "Baywatch. Słoneczny patrol" przyniosła mu światowy rozgłos. Później pojawił się w nominowanym do Emmy serialu "Gra o tron".

1.Kim Tae-hyung

Kim Tae hyung

Południowokoreański piosenkarz jest członkiem boysbandu BTS i autorem tekstów. Kim to najbardziej stylowy członek zespołu. W 2016 roku zadebiutował jako aktor.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty