24 druhny celebrytki, które omal nie przyćmiły nowożeńców

Każda druhna doskonale wie, że nie może wyglądać lepiej niż panna młoda. Jednak jeśli jesteś gwiazdą, bardzo trudno przestrzegać tej reguły. Nawet jeśli założysz skromną suknię, wszystko jedno i tak wszystkie spojrzenia będą skierowane na ciebie.

W niniejszym artykule druhny celebrytki, które przyćmiły panny młode.

Księżniczka Karolina

Księżniczka Karolina

Pippa Middleton bardzo martwiła się o to, że podczas ślubu cała uwaga mediów będzie skierowana w stronę Kate Middleton i Meghan Markle. Jednak Pippa miała szczęście: Meghan nie była obecna na oficjalnej uroczystości, a Kate pilnowała dzieci. Jednak na ślubie była jedna osoba, która przyćmiła pannę młodą – to mała księżniczka Karolina, która była druhną.

Wszyscy obecni byli zachwyceni dziewczynką w różowej sukieneczce, z wiankiem na głowie i koszyczkiem w ręku. Chociaż goście mówią, że dziewczynka dużo rozrabiała.

Pippa Middleton

Pippa Middleton

Pippa obudziła się celebrytką po ślubie swojej siostry Kate, na którym ona była druhną. Bardzo obcisła suknia dziewczyny zwróciła na siebie więcej uwagi niż elegancka suknia ślubna Kate Middleton.

Beyonce

Beyonce
Beyonce 2

Piosenkarka była druhną dwa razy: na ślubie swojej matki i siostry. Beyonce była druhną już jako mężatka. Na obu ślubach gwiazda miała na sobie białą kreację, podobnie jak i inni goście.

Lady Gaga

Lady Gaga

W czerwcu 2013 roku piosenkarka udała się do Meksyku na ślub swojej szkolnej koleżanki. W delikatnej długiej różowej sukni i z kwiatkiem we włosach Lady Gaga wcale nie była podobna do skandalicznej gwiazdy.

Lady Gaga 2

W 2015 roku Gaga pojawiła się na ślubie jeszcze jednej swojej przyjaciółki. Tym razem zaprezentowała liliową kreację i miała rozpuszczone włosy. Tym razem również nic nie nawiązywało do jej chuligańskiego wizerunku.

Lady Gaga 3

Kate Bosworth

Kate Bosworth

W 2008 roku urocza blondynka była obecna na ślubie swojej koleżanki w Sydney. Aktorka miała na sobie czarną jedwabną suknię.

Kirsten Dunst

Kirsten Dunst

W 2012 roku w Santa Barbara odbył się ślub przyjaciółki aktorki, na którym ona była druhną. Kirsten wspaniale poradziła sobie z tym zadaniem.

Georgia i Elisabeth Jagger

Elisabeth Jagger

Dziewczyny były druhnami na ślubie ich własnej matki Jerry Hall i Ruperta Murdocha. Dziewczyny wybrały bardzo ładne niebieskie kreacje, w których wyglądały bardzo pięknie.

Taylor Swift

Taylor Swift

Na ślub swojej przyjaciółki dzieciństwa piosenkarka wybrała różową szyfonową suknię Reem Aero i zwróciła na siebie uwagę wszystkich obecnych.

Eva Longoria

Eva Longoria

W 2015 roku aktorka była druhną na weselu swojej przyjaciółki Aliny Peralty, założycielki fundacji charytatywnej Global Gift Gala. Uroczystość odbywała się we Włoszech. W delikatnej niebieskiej sukni Eva wyglądała niepowtarzalnie, więc przyćmiła nie tylko inne druhny, ale również pannę młodą.

Eva Longoria 2

Przed tym Longoria była obecna na ślubie, na którym wyglądała wręcz oszałamiająco.

Rihanna

Rihanna

W kwietniu 2015 roku piosenkarka była obecna na ślubie swojej pomocniczki Jennifer Ramirez. Na uroczystość, która odbywała się na Hawajach, Rihanna przyjechała w bardzo dobrym humorze, wspaniale się bawiła, a dzięki eleganckiej kreacji można było pomyśleć, że to ona jest panną młodą.

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Cara była jedną z 17 druhen na ślubie swojej siostry Poppy. Dziewczyna włożyła białą kreację od Chanel.

Margot Robbie

Margot Robbie

Na hawajskim ślubie swoich przyjaciół Margot była podobna do bajkowej wróżki.

Mila Kunis

Mila Kunis

Niedługo przed swoim ślubem z Ashtonem Kutcherem Mila była obecna na ślubie swego brata, na którym była druhną.

Jennifer Garner

Jennifer Garner

Na weselnym przyjęciu swojej asystentki Jennifer pojawiła się w błyszczącej liliowej sukni.

Keira Knightley

Keira Knightley

Gwiazda filmu "Piraci z Karaibów" była druhną w 2011 roku na ślubie swego brata. Aby nie wyróżniać się wśród innych druhen, włożyła krótką fioletową suknię z puszystą spódnicą.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim razem ze swoją siostrą Kourtney były druhnami na ślubie ich trzeciej siostry Khloe. Kim oczywiście przyćmiła swoje siostry.

Mary-Kate i Ashley Olsen

Olsen

Miniaturowe siostry wyglądały oszałamiająco na meksykańskim weselu swojej przyjaciółki. Zwiewne jasne suknie, korale, bose nogi – odzwierciedlenia prawdziwego życia gwiazd.

Jessica Simpson

Jessica Simpson

Gwiazda dosyć często występuje w roli druhny, ale szczególnie efektownie ona wyglądała na ślubie swojej siostry Ashlee.

Frankie Bridge i Molly Sims

Frankie Bridge

30 lipca 2012 roku frontmanki girlsbandu "The Saturdays" Frankie i Molly były druhnami na ślubie Uny Healy. Dziewczyny wyglądały niesamowicie w jednakowych liliowych sukniach.

Jessica Biel

Jessica Biel

Jessica była druhną na ślubie swoich przyjaciół, który odbył się we Włoszech. Pojawiła się na ślubie w towarzystwie Justina Timberlake.

Lauren Conrad

Lauren Conrad

Na weselu swoich przyjaciół Lauren przyćmiła wszystkich.! Nie ma w tym nic dziwnego – przecież jest projektantką sukien dla druhen!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty