25 najgłupszych powodów do rozstania zakochanych par

Każdy człowiek ma własną listę powodów, dla których może rozstać się ze swoją drugą połówką. Ktoś nie toleruje zdrady, a ktoś w żaden sposób nie może pogodzić się z tym, że jego ukochany pali i nie zamierza zrezygnować z tego nawyku.

Ale są tacy ludzie, którzy są gotowi zakończyć związek z jakiegoś błahego powodu. Poniżej skupimy się na najbardziej głupich przyczynach rozstania.

1. Gotowanie

jajecznica

Niektórzy ludzie szukają nie tylko partnera, ale również kucharza. I kiedy okazuje się, że druga połowa nie spełnia oczekiwań i nie umie usmażyć nawet jajka, tracą zainteresowanie. W takim przypadku się rozstać, oczywiście, o wiele łatwiej, niż uczyć ukochaną osobę gotowania...

2. Irytujący głos

kobieta

Jeden facet nie był w stanie przyzwyczaić się do głosu i sposobu rozmowy swojej dziewczyny i rzucił ją.

3. Gramatyka

gramatyka

Wielu internautów poparło dziewczynę, która zerwała z chłopakiem, bo on popełniał dużo błędów ortograficznych i uważał, że gramatyka nie może mu się przydać w życiu.

4. Zielona herbata

herbata

Jeszcze jedna smutna historia związana jest z zieloną herbatą i nadmierna troską. Dziewczyna uwielbiała ten bogaty w przeciwutleniacze napój, a jej chłopak był pewien, że jest on szkodliwy i zabronił jej picia zielonej herbaty. Związek rozpadł się, ale wydaje się, z zieloną herbatą zdrowie dziewczyny będzie bezpieczniejsze, niż z taką obsesyjną troską.

5. Prezent na Boże Narodzenie

podarunek

Święta czasami są trudnym przeżyciem. Zakochani muszą wymyślić dla siebie wyjątkowe prezenty. Ale gotować niespodzianki chce się nie zawsze. Jeden użytkownik internetu podzielił się z publicznością historią o tym, że on po prostu nie chciał niczego szukać dla swojej dziewczyny, przyznał się do tego, i ich związek się rozpadł. Dziewczynę oczywiście można zrozumieć, ale szczerość młodego człowieka też zasługuje na szacunek.

6. Gorąca czekolada

czekolada

Wielu ludzi lubi gorącą czekoladę. Ten napój jest tak dobry, że chce się jak najszybciej wlać do kubka i zacząć pić. Ale tylko nie dziewczyna bohatera tej historii. Pewnego dnia chłopak zobaczył, jak jego ukochana leje czekoladę do swojej szklanki po łyżeczce. Pogodzić się z tym on nie był gotowy.

7. FIFA

fifa

Chłopaki uwielbiają tę grę. A niektórzy pasjonują się piłką nożną tak mocno, że nawet zapominają o swoich drugich połówkach, a potem odchodzą.

8. Nickelback

muzyka

Kogoś łączy muzyka, ale są takie pary, dla których ona staje się kością niezgody. Pewien młody człowiek, na przykład, rzucił swoją dziewczynę, bo ona nazwała piosenkarza Nickelbacka współczesnym Szekspirem.

9. Uniwersytet

uczelnia

Niektóre szkolne relacje kończą się na etapie przyjęcia na studia. Nie zawsze młodzi ludzie są gotowi pogodzić się z tym, że ich partnerka będzie uczyć się w innym mieście/kraju.

10. "The Beatles"

ciekawo

Bywa też tak: dziewczyna rzuciła swojego chłopaka za to, że trochę nieprawidłowo śpiewał słowa piosenki Drive my car. Nie wybaczyła tego, że ukochany nie zna dzieła legendarnych "Beatlesów".

11. Iron Maiden

Iron Maden

Inna para się rozeszła, bo facet nie podzielał pasji swojej dziewczyny do twórczości Iron Maiden.

12. "Doctor Who"

film

Nikt nie ma prawa streszczać fabuły ulubionego serialu. Nawet ukochanym mężczyznom nie wolno przedwcześnie mówić, co wydarzy się w nowym odcinku, dziewczynie, która tego odcinka jeszcze nie oglądała.

13. Imię siostry

nazwisko

Dla kogoś drobiazgi mają znaczenie. W tym przypadku facet nie pogodził się z tym, że jego dziewczyna ma na imię nie tak samo, jak jego siostra.

14. Karabinek

trzymacz

Nie wszyscy są gotowi pogodzić się z dziwactwami swoich ukochanych. Ten facet nie mógł się przyzwyczaić do tego, że jego dziewczyna dała swojemu karabinkowi zabezpieczającemu imię...

15. Książki

książka

Liczba przeczytanych książek też ma znaczenie. Ktoś, na przykład, uważa, że ilość przeczytanej literatury jest wprost proporcjonalna do inteligencji. Więc pewien chłopak, gdy dowiedział się, że jego dziewczyna nienawidzi czytania, bez wahania porzucił ją. Oczywiście, potem żałował tego, co zrobił, ale to już zupełnie inna historia.

16. Łyżeczka

łyżka

Nawet to, jak dziewczyna miesza cukier w herbacie, może doprowadzić do zerwania. Pewien facet rzucił dziewczynę za to, że ona pukała łyżeczką o ścianki szklanki. Taka miłość.

17. Komplementy

rozmowa

Każdy kocha na swój sposób. I ważne jest, aby "sposoby miłości" się pokrywały. W przeciwnym razie będzie tak, jak z tą dziewczyną, która rzuciła faceta, bo on robił jej zbyt wiele komplementów, i w ogóle, był zbyt miły.

18. Słowa-pasożyty

para

Słowa lub wyrażenia. Każdy denerwuje się z innego powodu. Bohaterkę tej historii, na przykład, irytowało to, że jej chłopak każde zdanie zaczynał od słów "Tak więc...".

19. Seler

jedzenie

Nawet z powodu warzyw się rozstają. Jeden facet nie cierpiał, że jego dziewczyna w łóżku ciągle żuje selera z serem.

20. Mruganie

ciepło

Nigdy nie wiesz, co wkurzy cię w nowym partnerze. Dziewczyna nie wiedziała, że będzie jej denerwować to, że jej chłopak często wzdycha i bardzo powoli mruga. Ale znosić tych "wad" nie mogła.

21. Nieprawidłowa wymowa

problem

Niektórzy nie mogą pogodzić się z tym, że ich ukochani przekręcają słowa.

22. Voldemort

mort

Fani "Harrego Pottera" są bardzo dziwni. Chłopak nawet musiał rzucić dziewczynę, bo ona nie mogła sobie pozwolić wypowiedzieć imię "tego, o którym nie wolno mówić" i była okropnie wściekła, gdy mówił "Voldemort".

23. Spory

stres

Jest to obowiązkowa część relacji. Niektórzy ludzie nie mogą żyć bez sporów. Z powodu tego, że jej chłopak zawsze zgadzał się ze wszystkim, pewna dziewczyna postanowiła, że nie obchodzi go ich związek i porzuciła go.

24. Popcorn

popcorn

Kogoś w kinach irytują telefony komórkowe, kogoś płaczące dzieci, kogoś – całowanie się pary. A pewien facet nie mół znieść tego, że jego dziewczyna zbyt głośno żuła popcorn. I...rzucił ją, oczywiście!

25. Grafomanstwo

pani

Rymy są dobre w miare. Kiedy w rozmowie ukochanej osoby zaczynają rymować się wszystkie słowa, to szybko może znudzić, i stosunkom nadejdzie koniec.

źródło:List25.com
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty