25 realnych historii o zaginionych dzieciach

Ludzie znikają każdego dnia! Jednak najgorsze jest to, że połowa zaginionych – dzieci. Każda historia o zaginionym człowieku jest przerażająca. Jednak są przypadki, po których dopada cię lęk.

1. Paul Joseph Fronczak

dziecko

Chłopczyk dzień po urodzeniu został porwany prosto ze szpitala. Jednak dwa lata później w cudowny sposób wrócił do rodziny. Przeprowadzane 40 lat później badanie DNA pokazało, że nowy Paul nie jest synem Fronczaków.

2. Danielle Cramer

schody

15-letnia dziewczyna, uważana za zaginioną, przez cały rok była przetrzymywana w sąsiednim domu. Rodzina Cramerów przyjaźniła się z mężczyzną, który porwał ich córkę. Jak się później okazało, sąsiad, który nazywał się Adam Gault, był pedofilem, który rozprowadzał pornografię dziecięcą.

3. Nicholas Barkley

mecz

Nicholas zniknął z boiska do gry w baseball w San Antonio w 1994 roku. Trzy lata później mężczyzna, który miał na imię Nicholas, pojawił się w Hiszpanii. Powiedział, że uciekł z niewoli. Niestety okazało się, że facet regularnie podawał się za zaginionych ludzi, więc na pewno nie był to Barkley.

4. Trenton Duckett

zabawka

Chłopczyk zniknął z domu kobiety, która miała na imię Melinda. Dowody wskazywały na to, że to ojciec, który nie mieszkał z rodziną, porwał syna. Później jednak się okazało, że to matka zainscenizowała porwanie. Niestety, po co ona to zrobiła i gdzie jest dziecko, Melinda nie zdążyła powiedzieć. Kobieta popełniła samobójstwo.

5. Kyron Horman

praca

7-letni chłopczyk zaginął w szkole. O porwanie podejrzewano matkę chłopca, Terri Horman. Pani Horman ostatnio zachowywała się bardzo dziwnie – sześć miesięcy przed zajściem zleciła płatnemu zabójcy morderstwo swego ojca.

6. Xiao Yun

restauracja

14-letnia dziewczyna opuściła dom rodzinny po kłótni z rodzicami, po czym 10 lat mieszkała w kawiarence internetowej, w której pracowała jako kelnerka.

7. Gregory Jean

komórka

13-letniego nastolatka porwał własny ojciec. Gregory, który mieszkał w pomieszczeniu służbowym, w ciągu 4 lat był poniżany, wyzyskiwany, jednak w końcu udało mu się podłączyć do sieci Wi-Fi i dołączyć do grona znajomych swojej matki na Facebook, po czym wznowiono poszukiwania chłopca.

8. Mary Jemison

mary

Rodzina dziewczynki została zabita przez wojowników Seneki, natomiast Mary potraktowano jako siostrę i zabrano ze sobą. Po upływie wielu lat dziewczyna miała możliwość wrócić do cywilizacji, jednak postanowiła tego nie robić.

9. Suzanne Marie Sevakis

lustro

Wiosną 1990 roku na poboczu drogi znaleziono zwłoki Tonya Hughes. Później jednak się okazało, że zwłoki należą do zaginionej 20 lat temu Suzanne Marie Sevakis. Dziewczyna została porwana przez Franklin Delano Floyd, który później został jej mężem.

10. Steve Carter

foto

Steve Carter przeglądał bazę zaginionych dzieci i był bardzo zaskoczony, kiedy znalazł w niej swoje nazwisko. Okazało się, że 30 lat temu matka porwała go, a ojciec przez cały ten czas szukał zaginionego syna.

11. Megumi Yokota

flaga

W 1977 roku 13-letnią dziewczynkę porwali agenci Północnej Korei. Istnieją przypuszczenia, że w chwili obecnej kobieta ma rodzinę i dzieci. Przedstawiciele Północnej Korei zaś twierdzą, że Megumi w 1994 roku popełniła samobójstwo.

12. Timmothy James Pitzen

łóżko

Jego matka popełniła samobójstwo, po tym, jak wróciła z synem z zoo i parku wodnego. W liście, który Emmy napisała przed popełnieniem samobójstwa, powiedziała, że jej dziecko znajduje się z kochającą rodziną. Co prawda dotychczas nie wiadomo, z którą.

13. Sabrina Aisenberg

obiad

5-miesięczna dziewczynka zniknęła w Dniu Dziękczynienia. FBI podejrzewało rodziców, jednak sąd je uniewinnił. W 2003 roku pewna dziewczyna podawała się za Sabrinę, jednak na podstawie badań DNA udało się stwierdzić, że jest oszustką.

14. Natasha Ryan

morze

14-letnia Natasha zaginęła w 1998 roku. Po 5 latach stwierdzono, że dziewczyna przez cały ten czas mieszkała ze swoim chłopakiem, z którym rodzice nie pozwalali jej się spotykać.

15. Charlie Bothuell

dom

Chłopczyka szukano w ciągu 11 dni i znaleziono we własnej piwnicy. Ojciec zmuszał Charlie do treningów, a jeśli on nie wykonywał jego rozkazów, zamykał go w piwnicy.

16. Louis Sodder

lui

Dom Sodderów spłonął w 1945 roku. Rodzicom i czwórce dzieci udało się uratować. Pozostała piątka dzieci zaginęła bez śladu.

17. Madeleine McCann

dziewczynka

Zaginęła podczas wakacji w Hiszpanii. Rodzice jedli obiad w restauracji, kiedy dziewczynka zniknęła z pokoju hotelowego. Policja uważała, że rodzice wymyślili porwanie, żeby ukryć śmierć dziecka, jednak nie udało się tego udowodnić.

18. Jaryd Atadero

las

Jaryd zaginął podczas biwaku z ojcem. Cztery lata później na skale znaleziono zwłoki chłopca. Policja przypuszczała, że został zabity przez pumy.

19. Johnny Gosch

rower

12-letni chłopak, który roznosił gazety, w 1982 roku nie wrócił do domu. Po upływie 72 godzin policja rozpoczęła poszukiwania zaginionego dziecka, jednak nie udało im się wpaść na jego ślad. Pani Gosch uważa, że jej syna porwał gang, który handluje dziećmi.

20. Marjorie West

drzewa

W 1938 roku Marjorie zaginęła podczas spaceru ze swoją siostrą. Później widziano podobną do niej dziewczynkę z podejrzanymi ludźmi, jednak nie udało jej się odszukać.

21. Alfred Beilhartz

droga

Zaginął podczas wakacji w miasteczku namiotowym. Policja stwierdziła, że chłopczyk utonął, jednak później mieszkańcy okolicznej wsi mówili, że widzieli chłopczyka podobnego do Alfreda w odległości kilku kilometrów od kempingu.

22. Connie McCallister

ubranie

Okazało się, że 15-letnia dziewczyna uciekła ze swoim ukochanym do Meksyku, gdzie założyła z nim rodzinę.

23. Tanya Kach

puszka

15-letnia uczennica była pewna, że znalazła miłość swego życia, natomiast szkolny ochroniarz porwał ją i gwałcił przez 4 lata.

24. Kenny Miller

jezioro

12-letni chłopczyk zaginął w górach Sierra Nevada, w których później znaleziono jego zwłoki.

25. Stephen McKerron

strasznie

Zwłoki chłopczyka znaleziono w parku, w którym był na spacerze ze swoją rodziną. Nie znaleziono śladów, które by dawały podstawy do przypuszczeń, że zmarły padł ofiarą przemocy. Jednak skarpetki znalezione w jego kieszeni (buty miał na nogach) zmusiły policję do wszczęcia śledztwa.

źródło:List25
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty