25 świetnych komedii do oglądania rodzinnego

Masz zupełnie nieświąteczny nastrój? Znamy na to sposób: przejrzyj nasze zestawienie 25 filmów, których bohaterowie co rusz trafiają w śmieszne i zupełnie niespodziewane sytuacje.
25 świetnych komedii

Gwarantujemy: czas spędzony w towarzystwie tych bohaterów podaruje nie tylko dobry, ale wyśmienity nastrój!

Przyjaciel gangstera

Tais-toi!

25 świetnych komedii 1

Ruby ukrywa skradzione mafii pieniądze i i trafia do więzienia, gdzie poznaje osiłka Quentina, który teraz uważa Ruby swoim najlepszym przyjacielem, chociaż sam Ruby nie jest zachwycony taką przyjaźnią...

Legalna blondynka

Legally Blonde

25 świetnych komedii 2

Myślisz, że blondynka nie może studiować, a nawet wstąpić na Harvard na najbardziej prestiżowy wydział prawa? Bardzo się mylisz! Historia Elle Woods świadczy zupełnie o czymś innym. Wprawdzie wszystko nie odbywa się bez incydentów.

Faceci od kuchni

Comme un chef

25 świetnych komedii 3

Jacky Bonnot marzy o zostaniu szefem kuchni. Będąc w kuchni w restauracji znanego Alexandre Lagarde zmienia już ustalone prawa i zasady, pouczając nie tylko innych kucharzy, ale i samego szefa kuchni.

Była sobie zbrodnia

Murder at Monte Carlo

25 świetnych komedii 4

Aktor pechowiec Julian Peters i jego przypadkowa znajoma Phoebe odnajdują w Rzymie zaginionego małego psa jednej milionerki i aby otrzymać nagrodę przywożą ją do Monte Carlo. Ale tu sytuacja się zmienia: milionerka zostaje zamordowana, a ci dwaj są głównymi podejrzanymi.

Dwoje do pary

It Takes Two

25 świetnych komedii 5

Bardzo zabawna historia o podobnych do siebie dziewczynach: Amandzie, która rośnie w sierocińcu pod opieką wychowawczyni Diany i Alicji, która mieszkała w dużym domu z samotnym ojcem Rogerem. Dziewczyny decydują się zapoznać Dianę i Rogera, lecz ojca Alicji chce poślubić wstrętna Clarissa.

Nie wierzcie bliźniaczkom

The Parent Trap

25 świetnych komedii 6

W obozie przypadkowo poznają się Holly, która mieszka w Kalifornii z tatą i Annie, która mieszka w Londynie z mamą. Na początku dziewczyny cały czas się kłócą, a nawet się biją, ale potem przypadkowo okazuje się, że są bliźniaczkami. Nagle wpadają na pomysł zamienić się miejscami, bo Holly nigdy nie widziała mamy, a Annie — taty...

Moje wielkie greckie wesele

My Big Fat Greek Wedding

25 świetnych komedii 7

Grecka rodzina Portokalos wyemigrowała do USA przed wielu lat. Tu mają rodzinny biznes — restaurację, w której pracują prawie wszyscy członkowie rodziny. W tym i 30-letnia Toula, która chce uciec gdzieś od nielubianej pracy i licznych krewnych.

Wielki podryw

Heartbreakers

25 świetnych komedii 8

Max i Paige Conners są nie tylko matką i córką, ale i świetnym duetem: Max przekazała Paige swoją wiedzę o aferach, oszustwie i uwodzeniu. Ich ofiarami stają się bogaci mężczyźni, z pomocą których dziewczyny "utrzymują się na powierzchni" pod względem materialnym. Ale zdarza się coś niespodziewanego — Page zakochuje się.

Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

Hitch

25 świetnych komedii 9

Alex Hitchens lub jak go nazywają Hitch, jest znanym nowojorskim swatem, który pomaga mężczyznom uzyskać wzajemność od kobiety ich marzeń i w ten sposób znaleźć swoje szczęście. Wydaje się, że Hitch wie wszystko o męskich sztuczkach, jednak sam okazuje się bezradny przed atrakcyjną i spostrzegawczą dziennikarką Sarą.

Miss agent 2: Uzbrojona i urocza

Miss Congeniality 2: Armed & Fabulous

25 świetnych komedii 10

W Las Vegas skradzione są zwyciężczynie konkursu piękna Cheryl i impresario Stan. Znana ze swoich czynów, w tym i na konkursie piękności "Miss Ameryka", agentka FBI Gracie Hart, prowadzi śledztwo, aby uratować swoich przyjaciół.

Ace Ventura: Psi detektyw

Ace Ventura: Pet Detective

25 świetnych komedii 11

Ace Ventura jest detektywem specjalizującym się w odnajdywaniu zaginionych zwierząt domowych, i to najlepszym w swoim fachu. Tym razem dostaje zadanie — znaleźć przestępców, którzy porwali delfina, pupila lokalnej drużyny piłkarskiej.

Różowa pantera

The Pink Panther

25 świetnych komedii 12

Na meczu piłki nożnej zostaje zastrzelony legendarny trener piłkarski, z jego ręki znika wielki diament "Różowa pantera". Śledztwo w sprawie incydentu powierzono niedołędze, inspektorowi Clouseau.

Poznaj mojego tatę

Meet the Parents

25 świetnych komedii 13

Greg wyrusza za miasto, aby poznać rodziców swojej dziewczyny Pam i prosić ich o rękę swojej ukochanej. Ale Greg nie wie jeszcze co go czeka: on sam cały czas doznaje niepowodzenia, a tu jeszcze ojciec Pam, Jack Burns — emerytowany pracownik CIA postanawia zorganizować prawdziwe wypróbowanie swojemu przyszłemu zięciowi.

Poznaj moich rodziców

Meet the Fockers

25 świetnych komedii 14

Po tym jak Jack Burns daje zgodę na ślub Grega i Pam, oni wszyscy jadą do Miami, aby zapoznać się z rodzicami pana młodego. Ale nikt nawet nie wie, jak nieprzewidywalną będzie ta znajomość.

Noc w muzeum

Night at the Museum

25 świetnych komedii 15

Po długich poszukiwaniach Larry znajduje pracę jako nocny strażnik w muzeum. Dopiero już na miejscu mężczyzna zdaje sobie sprawę jak to trudne zadanie, ponieważ jego obowiązek będzie polegać nie tylko na tym, żeby nie dać nikomu wejść do muzeum, ale i nie pozwolić nikomu i niczemu wyjść z niego...

Starsza pani musi zniknąć

Duplex

25 świetnych komedii 16

Alex i Nancy w końcu znaleźli wymarzone mieszkanie — dwupoziomowe apartamenty w spokojnej okolicy miasta. jednak nie wszystko wygląda tak różowo: ich sąsiadka — miła starsza pani, która jak się okazuje na razie się nie zamierza nigdzie się ruszać. Małżonkowie decydują się trochę poczekać, ale oni nie zdają sobie sprawy, że ta energiczna staruszka tak łatwo nie ustąpi...

Zakręcony piątek

Freaky Friday

25 świetnych komedii 17

Tess Coleman nie potrafi znaleźć wspólnego języka ze swoją 15-letnią córką Anną. Kłótnie cały czas wstrząsają domem: Tess nie akceptuje upodobań muzycznych córki, a Anna nie znosi narzeczonego swojej matki. Ale pewnego dnia, budząc się w piątek rano, mama i córka odkrywają, że zamieniły się ciałami.

Sposób na teściową

Monster-in-Law

25 świetnych komedii 18

Kevin, ukochany Charlotte, prosi o jej rękę. Dziewczyna jest szczęśliwa, ale razem z Kevinem pojawia się i jego mama Viola, która zrobi wszystko, aby zakłócić ślub swojego syna.

Powiedz tak

The Wedding Planner

25 świetnych komedii 19

Mary Fiore jest mistrzynią ceremonii ślubnej, ona wie wszystko o weselach. Ale życie osobiste dziewczyny nie układa się. Jednak pewnego dnia Mary poznaje Steve'a, który jak się okazuje później, wkrótce ożeni się z jedną z klientek Mary...

Ślubne wojny

Bride Wars

25 świetnych komedii 20

Liv i Emma są przyjaciółkami z dzieciństwa. Ale wieloletnia przyjaźń okazuje się zagrożona: ich ślub wyznaczony jest na ten sam dzień. Tak zaczyna się prawdziwa walka dziewczyn o miejsce uroczystości, gości i inne pytania, bo nikt nie chce ustąpić.

Jak ukraść wieżowiec?

Tower Heist

25 świetnych komedii 21

Josh Kovacs zarządza luksusowym wieżowcem. Pewnego dnia okazuje się, że przedsiębiorca, który mieszka na najwyższym piętrze budynku przypisuje sobie odliczenia na emeryturę całego personelu. Dzięki wsparciu wielu przyjaciół i kolegów, Josh zaczyna układać plan, aby przywrócić sprawiedliwość i odzyskać skradzione pieniądze.

21 Jump Street

21 Jump Street

25 świetnych komedii 22

W latach szkolnych Schmidt i Jenko byli zaciekłymi wrogami, w akademii policyjnej stają się przyjaciółmi. Po ukończeniu studiów młodzi ludzie przychodzą do wydziału tajnych służb na Jump Street. Oni jeszcze nie wiedzą, że ta praca pozwoli im nie tylko zajrzeć w oczy własnym lękom, ale i ponownie stać się nastolatkami.

Zemsta futrzaków

Furry Vengeance

25 świetnych komedii 23

Ambitny biznesmen Dan Sanders realizuje kolejny projekt: w środku oregońskiej pustyni zamierza zbudować całe miasto. Ale nie tak się stało, jak sobie wyobrażał — za bezpieczeństwo tych miejsc będą walczyć same zwierzęta, które żyją tutaj, a ich zemsta będzie bezlitosna.

Kac Vegas w Bangkoku

The Hangover

25 świetnych komedii 24

Czterej przyjaciele chcą zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski w Las Vegas. I rzeczywiście —impreza udaję się znakomicie! Tylko teraz przyjaciele muszą sobie przypomnieć co dokładnie się stało i zrozumieć, czyje dziecko siedzi w szafie ich pokoju w hotelu, w jaki sposób w łazience znalazł się tygrys, dlaczego jeden z nich nie ma zęba i co najważniejsze, gdzie jest narzeczony...?

Taxi 3

Taxi 3

25 świetnych komedii 25

W wigilię Bożego Narodzenia gang świętych Mikołajów robi naloty na duże banki Marsylii. Komisarz policji planuje przeprowadzić operację o kryptonimie "Bałwan", główne role w której wyznaczone są taksówkarzowi Danielowi i policjantowi Emilienowi. Ale ci dwaj mogą narozrabiać o wiele więcej niż sami przestępcy.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty