27 nierealnie zabawnych żartów, na które mogą pozwolić sobie tylko prawdziwi zakochani

Relacje mają właściwość przeradzając się w rutynę, dlatego od czasu do czasu trzeba zrobić lekki wstrząs. To może być spontaniczna, romantyczna kolacja, bukiet kwiatów lub...

...zabawny żart, który druga połowa będzie wspominać z uśmiechem na twarzy jeszcze długo. Przypomnieć o swojej miłości można na różne sposoby, ale bohaterowie tej kolekcji są przekonani, że najlepiej zrobić to z humorem. I z nimi trudno się nie zgodzić. Ich historie są bardzo szczere i śmieszne, a co najważniejsze – drugie połówki nie szybko zapomną te żarty i dowcipy.

1. Kiedy żona wyjeżdża z miasta, bardzo za nią tęsknię. Sześć dni, kiedy jej nie było, mówiłem, że wieczorem jem kolację z kotami w uroczystej atmosferze, a potem pomyślałem: to nie taki zły pomysł...

żona wyjeżdża z miasta

2. Opiekowałem się żółwiem swojej dziewczyny, gdy była na wakacjach. Przed wyjazdem poprosiła mnie, abym nie wciągał zwierzaka w kłopoty...

Opiekowałem się żółwiem

3. Dziewczyna przysłała zdjęcia z akwarium w Dallas. Wysłałem jej zdjęcie w odpowiedź. A teraz spróbuj znaleźć różnice!

ryba

4. Oto, co się dzieje, gdy prosisz chłopaka, aby zabrał kota do charakteryzatora.

kot

5. Moja żona nie chciała zrobić sesji zdjęciowej w ciąży. Dlatego musiałem wynająć fotografa i robić wszystko zamiast niej.

foto

6. Ożeniłem się w zeszłym tygodniu, i żona prosiła nas z kumplami, żebyśmy byli poważni na zdjęciu. Według mnie plan wykonaliśmy nawet z nadwyżką.

sprzątanie

7. Wczoraj wieczorem powiedziałam chłopakowi, który uwielbia "Colę", że bardziej mi się podoba "Pepsi". Rano w lodówce zobaczyłam taki widok.

cola

8. Książka żart "Seks po 40-ce".

sex

9. Brat jest bardzo rozczarowany, że jego dziewczyna nie może iść z nim na imprezę na Halloween, dlatego postanowił zastąpić ją...do połowy.

kobieta

10. Na Święta kupiłem żonie naszyjnik. Sprzedawca w sklepie zapytał, czy pakować prezent. Pomyślałem trochę i zgodziłem się, ale poprosiłem go, aby zrobił najbardziej przerażające opakowanie ze wszystkich, które kiedykolwiek widział. Chłopak wyjął rolkę taśmy samoprzylepnej.

podarunek

11. Zdjęcie mojej żony podczas rzutu bukietu wyszło nieco groźne. Na szczęście, ja trochę umiem korzystać z "Photoshopu", a teraz na zdjęciu wszystko wygląda bardziej harmonijnie.

panna

12. Nudziło mi się, i włożyłem maskę halloweenową, wszedłem do syna do pokoju, a potem włączyłem czujnik ruchu niani elektronicznej. Żona w nocy była w pracy, a fotorelacje o tym, co się dzieje w pokoju, przychodzą na jej telefon. Krew z uszu, wydaje mi się, broczy mi do tej pory, ale nie mogę się doczekać, kiedy kupię jeszcze więcej nowych masek.

maska

13. Żona dziś do późna w pracy, a my z kotem postanowiliśmy trochę ją rozweselić swoimi selfie.

kotek

14. Wydawało mi się, że dzisiaj wyglądam szczególnie dobrze, dopóki facet nie powiedział, że jestem podobna do Patryka z kreskówki Sponge Bob.

patrik

15. Powiedziałam mężowi, że założę ten strój tylko po nim, a wkrótce przysłał mi to zdjęcie z podpisem "Szach i mat".

garnitur

16. Apple Watch, podarowane na Boże Narodzenie, straciłam, więc facet postanowił mnie pocieszyć i dał mi alternatywę, której strata nie będzie bolała.

godzina

17. Żona powiedziała, że mogę udekorować łazienkę dla gości według własnego gustu. Tyle wrzasku nie słyszałem nigdy w życiu.

help

18. Ostatnio chłopak zaskoczył mnie takim nietypowym podaniem obiadu.

obiad

19. Poprosiłam chłopaka, aby wysłał mi jakieś swoje seksualne zdjęcie.

nogi

20. Żona chciała rodzinne świąteczne zdjęcie. Żona go otrzymała.

rodzina

21. Kupiłem żonie tuzin róż na Walentynki, ale ona nie była zadowolona z mojego bukietu O_o.

roses

22. Zapomniałam bielizny u faceta, a kiedy wróciłam na następny dzień, zobaczyłam taką instalację.

miś

23. Królik przyjaciółki mieszka u mnie, gdy jej nie ma. W pewnym momencie chciałem wysłać jej to. Jak myślicie, czy będzie jeszcze kiedykolwiek zostawiać zwierzę u mnie?

ciastko

24. Uwielbiam gotować z żoną.

biust

25. Chłopak lubi robić słodkie zdjęcia ze mną...

sen

26. Żona jakoś nie bardzo ucieszyła się moim prezentem urodzinowym.

niedźwiedź

27. Poprosiłam chłopaka, aby kupił sześć ziemniaków...

ziemniaki
źródło:Boredpanda
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty