3-letnia dziewczynka naśladuje znane osoby, aby uratować babcię

Scoutt, to trzyletnia dziewczynka. Jej babcia choruje na raka piersi. Aby oderwać myśli babci od ciężkiej choroby, dziewczynka i jej matka stworzyły niezwykły projekt fotograficzny, w którym Scoutt naśladowała Adele, Drew Barrymore, Taylor Swift, etc.

Wszystko zaczęło się od tego, że Nonnie, babci dziewczynki zdiagnozowano raka piersi. Zauważywszy, że u babci wypadają włosy, Scoutt bardzo się przestraszyła. Wtedy matka dziewczynki, Ashley postanowiła znaleźć takie zajęcie, które zaangażuje wszystkich członków rodziny i oderwie od ciężkich myśli. Ashley zaproponowała Scoutt naśladować sławne osoby, które były wspaniałym przykładem wytrwałości i odwagi. W taki sposób matka spodziewała się na to, że jej córka będzie posiadać takie same cechy charakteru.

dziewczynka naśladuje znane osoby
"Chciałam opowiedzieć córce i przypomnieć sobie – że kobiety są silne. Do sesji zdjęciowej dobrałam gwiazdy, które są silne duchem, aby Scoutt zrozumiała, że kobiety wszystko potrafią!"

Scoutt chętnie wzięła udział w tym projekcie i zaangażowała babcię, ponieważ to właśnie ona powinna była być główną bohaterką. Na początku Nonna krępowała się przed kamerą, jednak gdy zobaczyła, z jaką łatwością pozuje jej wnuczka, uspokoiła się i czerpała zadowolenie z sesji zdjęciowej. Kobiety pracowały nad projektem około roku. W tym czasie Nonny poddawała się dosyć trudnemu leczeniu, które zakończyło się całkowitym zwycięstwem nad rakiem.

dziewczynka i babcia

A Scoutt nadal uczestniczy w różnych sesjach zdjęciowych. Uwielbia modę. Jej ulubiony element garderoby – gumowe kolorowe buty, które zakłada w dowolną pogodę.

Ashley chce, aby jej córka zrozumiała, że uroda – to nie najgłówniejsze: najgłówniejsze – to rozum i umiejętność stawiania czoła trudnościom.

"Kiedy mówię córce, że jest ładna. Ona dodaje: "W dodatku jestem mądrą".

Adelle i Scoutt

Adelle

Drew Barrymore i Scoutt

Drew Barrymore

Carrie Fisher i Scoutt

Carrie Fisher

Moana i Scoutt

Moana

Meryl Streep i Scoutt

Meryl Streep

Selena Gomez i Scoutt

Selena Gomez

Frida Kahlo i Scoutt

Frida Kahlo

Tayloe Swift i Scoutt

Tayloe Swift

Ellen DeGeneres i Scoutt

Ellen DeGeneres

Emma Watson i Scoutt

Emma Watson

Ellen Page i Scoutt

Ellen Page

Betty White i Scoutt

Betty White

Zooey Deschanel i Scoutt

Zooey Deschanel

Brie Larson i Scoutt

Brie Larson

Lauren Cohan i Scoutt

Lauren Cohan

Maia Mitchell i Scoutt

Maia Mitchell

Malala Yousafzai i Scoutt

Malala Yousafzai

Millie Bobby Brown i Scoutt

Millie Bobby Brown

Mindy Kaling i Scoutt

Mindy Kaling

Rowan Blanchard i Scoutt

Rowan Blanchard

Bill Murray i Scoutt.

Bill Murray
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty