3 skuteczne sposoby – jak doprowadzić mężczyznę do orgazmu?

jak doprowadzić mężczyznę do orgazmu

Z reguły faceci doznają orgazmu po każdym stosunku płciowym. I nawet nie zważając na to, niektóre kobiety czasami do końca nie są pewne siebie i marzą dowiedzieć się, jak doprowadzić mężczyznę do orgazmu. Jednak w seksie podobnie jak w innych dziedzinach, nie ma granic doskonałości. I zawsze można znaleźć sposoby na to, jak dostarczyć partnerowi szczególne zadowolenie.

Jak doprowadzić mężczyznę do orgazmu?

Jeśli chcesz dostarczyć facetowi boskie zadowolenie, to można zrobić w różny sposób. Przy czym doprowadzić do orgazmu faceta można w 70% wypadków, jednak lepiej wydłużyć zadowolenie.

Nie zaważając na to jaki sposób wybierzesz, nie zapominaj o wizualnej części składowej: mężczyźni kochają oczami, więc musisz wyglądać idealnie: gładkie ciało, wszystkie zbędne włoski powinny być usunięte, idealny manicure i pedicure, na twarzy delikatny albo nawet jaskrawy makijaż, seksowna bielizna. Nie zapominaj o kropelce seksownego aromatu – lepiej użyć nie perfum, a olejku eterycznego.

Otóż po przygotowaniu się możesz wybrać dowolny sposób:

  1. Doprowadzić mężczyznę do orgazmu za pomocą rąk. Owy sposób jest stosowany w końcu stosunku płciowego albo w tym wypadku, jeśli on jest niemożliwy, w związku z różnymi przyczynami. Potrzebna będzie delikatność i czułość: najlepiej reagują mężczyźni na delikatne pieszczoty w okolicy żołędzia penisa, jednak i innym częściom penisa należy poświęcać sporo uwagi. Poproś, aby partner powiedział jaki ruch mu się spodobał najwięcej, aby dostarczyć mu maksimum zadowolenia.
  2. Doprowadzić mężczyznę do orgazmu w trakcie stosunku płciowego. Owy sposób – prosty, dostępny, wygodny. Wszystko czego potrzebujesz – więcej namiętności! Mężczyźni cudownie reagują na słodkie stękanie, lustro w pokoju, w którym można obserwować cały proces, aktywne zachowanie. Podczas stosunku płciowego można masować penis partnera, aby nasilić odczucia.
  3. Doprowadzić mężczyznę do orgazmu oralnie. Chyba trudno spotkać faceta, który nie uwielbia pieszczot oralnych. Im podobają się odczucia i estetyczna część składowa – mogą obserwować bezpośrednio proces, co prawdopodobnie ich bardzo pobudza. Najlepiej wykonywać różne ruchy, wykorzystując ręce. Na przykład językiem i ustami głaskać żołądź, a rękami wykonywać ruchy do góry i do dołu wzdłuż penisa. Najgłówniejsze, nie dotykać penisa zębami, ponieważ owa część ciała faceta jest bardzo wrażliwa, a ból podczas kontaktu mało komu się spodoba.

Istnieje jeszcze mnóstwo sposobów, dzięki którym można dostarczyć zadowolenie facetowi, natomiast jeśli władasz trzema sposobami (albo przynajmniej dwoma) – możesz być pewna, że jesteś doświadczoną kochanką.

Jak doprowadzić mężczyznę do orgazmu za pomocą słów?

Jeśli facet gdzieś wyjechał, to można zachowywać bliskość intymną uprawiając seks przez telefon lub za pomocą korespondencji. Aby doprowadzić mężczyznę do orgazmu należy użyć własną wyobraźnię:

  1. Zazwyczaj rozmowa zaczyna się od tego w co jest ubrana kobieta. Nawet jeśli jesteś ubrana w zwyczajny szlafrok musisz jednak wymyślić coś takiego, co pobudzijak szybko doprowadzić mężczyznę do orgazmu mężczyznę.
  2. Następnie należy wymyślić miejsce, w którym dojdzie do stosunku płciowego. Zazwyczaj wybierają coś niezwykłego, co dodatkowo pobudza.
  3. Następnie dochodzi do opisywania procesu – kto kogo, gdzie pocałował, co zrobił, odczuł.
  4. Po tym jak stosunek płciowy zostanie zakończony, należy natychmiast pożegnać się i odłożyć słuchawkę.

Wiele par praktykują owe uprawianie seksu na odległości, mężczyzna również może doprowadzić kobietę do orgazmu podobnie jak kobieta mężczyznę. Zazwyczaj kobiety się wstydzą, jeśli nie do końca są wyzwolone, więc niektóre wolą wypić kielich wina przed tym procesem.

 
Powiązane artykuły:
Anorgazmia – przyczyny choroby i sposoby leczenia
Na świecie nie jest tak dużo istot, które zajmują się seksem nie tylko dla przedłużenia, a prosto żeby delektować. Człowiek zajmuje w tym spisie główne miejsce. Lecz tak istnieje, co i u ludzi spotykają się naruszenia, co prowadzi do nieobecności rozkoszy.
Jednoczesny orgazm – jak tego doświadczyć?
Intymne stosunki dwóch miłujących osób – to szczególna sztuka. Oni mogą jak zjednoczyć, tak i odepchnąć partnerów jeden od drugiego. Wiele osób często zastanawiają się – jak dosięgnąć jednoczesnego orgazmu?
Imitacja orgazmu – udawanie orgazmu przez kobiety i mężczyzn
Seks to nie tylko proces, który przynosi zadowolenie i sposób wyrażenia miłości i sympatii. Bardzo często on jest bardzo cienką psychologiczną grą, główny cel której to zachować samoocenę partnera, czy jej zwiększyć.
Wielokrotny orgazm – kto może go doświadczyć?
Orgazm – pikowy stan podczas seksu i wiele kobiet marzą go przedłużyć, czy otrzymać wielokrotny orgazm, żeby orgazmy szły jeden za innym. Nie wszystkim to udaje się. O tym, jak osiąga się taki orgazm, dowiadujecie się z naszego artykułu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty