32 tatuaże, które przyniosą szczęście i pieniądze

Dla tych, kto jeszcze nie wybrał jaki rysunek lub wzór chce zrobić sobie na ramieniu albo innej części ciała, w niniejszym artykule opowiemy o tatuażach, które przynoszą szczęście i pieniądze.

Od zawsze ludzie w różnych zakątkach świata rysowali na swoim ciele magiczne symbole, znaki, które były symbolem różnych działań. Na przykład, niektóre rysunki powinny odstraszać demonów, inne – przyciągać Fortunę, trzecie – są symbolem pieniędzy i sukcesu. Współczesny człowiek również wierzy w to, że różnorodne rysunki na ciele, nazywane dziś tatuażami, posiadają specjalną moc.

Tatuaże w postaci zwierząt

Lew. Bez wątpienia król zwierząt, który zostanie naniesiony na twoje ciało przez tatuatora, przyniesie nie tylko szczęście, ale również podaruje pewność siebie i siłę ducha.

lew

Lis. Przebiegłe, rude zwierzę przynosi szczęście i pieniądze. Niektórzy mówią, że lis pomaga przedsiębiorcom i tym, kto obejmuje stanowisko kierownicze.

lisica

Kot. Marynarze uważali, że kot przynosi szczęście i sukces, dlatego zawsze zabierali go ze sobą na pokład. Ten, kto nie ma możliwości zabierać ze sobą wszędzie żywego kota, może zrobić tatuaż na ciele i jemu zawsze będzie towarzyszyć sukces i szczęście.

kot

Delfin. Tatuaż w postaci tego zwierzaka symbolizuje nie tylko szczęście, ale również wolność i jest talizmanem ochronnym.

delfin

Złota rybka. Słynna rybka, która spełnia trzy życzenia, bez wątpienia przyniesie szczęście.

ryba

Pławikonik. Wizerunek konika morskiego przyniesie nie tylko sukces, ale i szczęście, pomoże przezwyciężyć wszystkie trudności życiowe.

Pławikonik

Jeleń. To szlachetne zwierzę w czasach starożytnych było czczone przez wiele ludów. Ludzie wierzyli w to, że przynosi sukces i pieniądze.

Jeleń

Słoń. To majestatyczne zwierzę w postaci tatuażu na ciele przynosi szczęście, sukces, daruje cierpliwość.

Słoń

Pająk. Nie zważając na to, że większość z nas boi się ich i woli je unikać, tatuaże w postaci pająków są swoistym talizmanem, chroniącym przed chorobami i niebezpieczeństwami, a również przyciąga Fortunę.

Pająk

Jaszczurka. Bystra i sprytna jaszczurka przynosi szczęście i sukces w sprawach biznesowych.

jaszczurka

Żaba. Dziś tatuaż w postaci żaby jest najbardziej popularnym. Uważa się, że zielona żaba przynosi sukces we wszystkich poczynaniach.

Żaba

Ślimak. Nie zważając na to, że to jest powolne stworzenie, jednak ma pancerz, który chroni przed niebezpieczeństwem. Dlatego ślimak jest talizmanem ochronnym, który również przynosi sukces.

Ślimak

Tatuaże w postaci owadów

Biedronka. Ten lubiany przez wszystkie dzieci owad jest swoistym talizmanem, który chroni przed złym okiem, przyciąga sukces.

Biedronka

Pszczoła. Pracowita pszczółka obowiązkowo przyniesie sukces, pomoże rozwiązać trudne życiowe sytuacje, rysunek z tym owadem świadczy o pracowitości, pozytywności, słoneczności.

Pszczoła

Skarabeusz. Jeszcze w czasach starożytnych uważano, że ten chrząszcz przyciąga Fortunę.

Skarabeusz

Ważka. Mówią, że tatuaż w postaci ważki pomaga przyciągnąć Fortunę, szczęście i dobrobyt.

Ważka

Tatuaże w postaci ptaków lub ich piór

Jaskółka. Wizerunek tego ptaka – popularny talizman, który symbolizuje szczęście, miłość, nadzieję, młodość ducha.

Jaskółka

Feniks. W każdej sytuacji ptak feniks odrodzi się z popiołu, więc jest symbolem – odrodzenia, nieśmiertelności i sukcesu.

Feniks

Koliberek. Maleńki wytrwały ptak jest bardzo ładny, dlatego jest talizmanem, który przyciąga energię, poprawia stan finansowy i symbolizuje pracowitość.

Koliberek

Pióra ptaków. Indianie wkładali pióra ptaków we włosy, przyozdabiali swoje stroje. Uważano, że właśnie ten symbol przynosi pieniądze, przyciąga Fortunę, jednak to nie dotyczy piór pawia, ponieważ one mogą odstraszyć Fortunę.

Pióra ptaków

Tatuaże w postaci roślin

Żołądź. Symbolizuje moc, zdrowie, sukces, odwagę.

Żołądź

Koniczyna. Trójlistna i czterolistna koniczyna przynosi szczęście i sukces.

Koniczyna

Lotos. Lotos symbolizuje przezwyciężenie wszystkich trudności życiowych, osiągnięcie celu. Bardzo ładnie wygląda na ciele, zwłaszcza kobiecym.

Lotos

Storczyk. To kwiatuszek indywidualności, który daruje bogactwo swojemu właścicielowi.

Storczyk

Mniszek. Tatuaż mniszek na twoim ciele podaruje pozytywne emocje, przyniesie sukces i szczęście.

Mniszek

Tatuaże w postaci mitycznych stworzeń

Jednorożec, Pegaz. Jeśli na swoim ciele zrobisz tatuaż w postaci tych mitycznych zwierząt, to przyniosą ci szczęście, sukces, podarują odrobinę magii.

Jednorożec

Syrenka. Marynarze i ludzie związani z żeglarstwem dosyć często robią tatuaże w postaci syrenki, która jest talizmanem, przynoszącym sukces i szczęście.

Syrenka

Smok. Smok w wielu kulturach – nie tylko symbol bogactwa i Fortuny, a również odwagi i siły, oprócz tego to mityczne stworzenie – talizman, który chroni przed demonami.

Smok

Tatuaże w postaci przedmiotów

Podkowa. Wszyscy doskonale wiemy, że odwrócona końcami w dół podkowa przynosi szczęście, jest symbolem dobrobytu. W każdym domu naszych przodków był taki talizman. Tatuaż w postaci podkowy na ciele będzie symbolem szczęścia.

Podkowa

Monety, banknoty. Bez wątpienia wizerunek pieniędzy będzie przynosić bogactwo i szczęście.

Monety

Znak nieskończoności. Jeśli zrobisz sobie tatuaż w postaci znaku nieskończoności, bez wątpienia będzie ci towarzyszyć Fortuna. Również chroni zdrowie swego właściciela.

Znak nieskończoności

Czaszka. Czaszka jest symbolem dobrobytu i swoistym talizmanem.

Czaszka
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty