35 choinek sylwestrowych w różnych stylach

Nasza Redakcja uwielbia szklane bombki – czerwone, błyszczące, duże i małe!

1. Choinka w stylu Św. Mikołaja

Wiejski urok

Jemu na pewno się spodoba, jeśli udekorujesz drzewko na czerwono i biało. Nie zapomnij o lizakach-kijach! Święty Mikołaj je uwielbia. Na wierzchołku koniecznie umieść czapkę.

2. Styl wiejski

Wiejski urok

Bardzo przytulny i ciepły – taki styl trudno sobie wyobrazić bez świeczników w kolorach pastelowych, dekoracji drewnianych, puszystych miniaturowych choinek zrobionych własnymi rękami. Bardzo ładnie również będą wyglądać stare drewniane narty.

3. Trzech króli

Wiejski urok

Ozdobienie choinki w trzech kolorach – szlachetnym fioletowym, złotym, szafirowym.

4. Pustynia Południowo-Zachodnia

Wiejski urok

Tutaj nie ma zimy, więc dekoracje powinny być w odpowiednim stylu – ozdoby w postaci kaktusów, girlandy z tematycznymi ornamentami, prezenty zapakowane w papier w kolorze wschodu słońca. Będzie bardzo nastrojowo.

5. Biała Wigilia

Wiejski urok

Marzysz o śniegu na Sylwestra? Zrób go własnymi rękami. Ozdób drzewko białymi papierowymi gołębiami, śnieżynkami, białymi szyszkami. Dzięki nim choinka będzie wyglądać tak, niby przed chwilą padał śnieg.

6. W stylu rodzinnych tradycji

Wiejski urok

Na rodzinne drzewko choinkowe wiesza się cukierki, ciastka, orzechy, jabłuszka – czyli różne smakołyki. Nawet girlandy można zrobić samodzielnie – z suszonych jagód.

7. Świece do dekoracji

Wiejski urok

Prawdziwe świece wyglądają dosyć archaicznie, również są niebezpieczne, więc zastępują je zazwyczaj lampkami choinkowymi.

8. Hand made dekoracje

Wiejski urok

Jeśli lubisz majstrować, to możesz robić ozdoby choinkowe własnymi rękami. Zrób kwiaty ze wstążek, zabawki z tkaniny, śnieżynki. Drzewko sylwestrowe może zostać twoją muzą!

9. Czerwone oprawy

Wiejski urok

W tym stylu przeważa czerwony i biały kolor, jednak ma on jedną perełkę – czerwone drewniane oprawy wieszane na drzewku. Można w nich umieścić zdjęcia lub rysunki.

10. Białe jagody

Wiejski urok

Sylwester – to nie tylko czerwone i zielone barwy. Bardzo ładnie wyglądają białe styropianowe jagody w postaci łańcucha. Tutaj przeważa biel, natomiast czerwone i zielone kolory wyglądają bardziej elegancko.

11. Choinka-powitanie

Wiejski urok

Każdy z nas oczywiście wie, że na dworze jest Wigilia i Sylwester, ale powitanie choinkowe w postaci odpowiedniej girlandy z liter będzie szczególnie nastrojowe.

12. Choinka w każdym pokoju

Wiejski urok

Jeśli masz ogromny dom, który skupia ogromną ilość gości na święta, to ten wariant właśnie dla ciebie. Postaw drzewko w każdym pokoju i atmosfera święta będzie panować wszędzie!

13. Bluszcz na wierzchołku

Wiejski urok

To drzewko jest ozdobione w tradycyjny sposób. Jednak ma perełkę – to czubek choinki. Tak, to jest bluszcz.

14. Delikatna choinka

Wiejski urok

Ozdabiaj drzewko różnymi ozdobami – ale najgłówniejsze, aby były w pastelowych delikatnych kolorach.

15. Blask i szykowność

Wiejski urok

Sylwester – jaskrawe błyszczące święto. A drzewko – główny jego symbol, dlatego ma prawo na to, aby wyglądać szykownie i oszałamiająco.

16. Duże i małe

Wiejski urok

Ozdób drzewko bombkami w różnych rozmiarach – duże i małe.

17. Drzewko wspomnień

Wiejski urok

To jest bardzo wzruszające i proste – wydrukować zdjęcia rodzinne i powiesić je na wstążkach na drzewku. Takie dekoracje wyglądają o wiele lepiej niż najdroższe ozdoby.

18. Mini drzewka

Wiejski urok

Niektórzy z nas rezygnują z dużych choinek, ponieważ nie chce nam się targać dwumetrowe drzewko do domu, a po świętach ciągnąć go na śmietnik. Jednak można ułatwić sobie życie, stwarzając świąteczną atmosferę. W tym celu kup małe drzewko lub weź gałąź jodłową, którą możesz umieścić w wazonie.

19. Drewniane dekoracje

Wiejski urok

Choinka stwarza bardzo przytulną atmosferę, zwłaszcza kiedy pachnie. Wyobraź sobie, jaki będzie aromat w pokoju, w którym stoi choinka z naturalnymi ozdobami. Drewniane ozdoby można pomalować albo pozostawić naturalny brązowy kolor.

20. Niebieskie barwy

Wiejski urok

Efekt mrozu można stworzyć na różne sposoby. Można wykorzystać niebieskie wstążki, szafirowe girlandy, łańcuchy.

21. Padające śnieżynki

Wiejski urok

Stwórz iluzję zawieruchy, wieszając na drzewku różne śnieżynki – duże i małe, z tkaniny, plastiku, papieru.

22. The Little Drummer Boy

Wiejski urok

Wspaniała okazja na przypomnienia sobie tekstu popularnej amerykańskiej piosenki bożonarodzeniowej The Little Drummer Boy, która może zainspirować cię do stworzenia wspaniałego designu drzewka sylwestrowego. Umieść na choince wydrukowane wizerunki chłopczyka w ramach ozdobionych kokardami.

23. Tradycyjny styl

Wiejski urok

Każda rodzina ma własne tradycje. Ktoś każdego Sylwestra kupuje nową bombkę, ktoś wraz z całą rodziną robi ozdoby choinkowe własnymi rękami, a ktoś ozdabia drzewko słodyczami, owocami.

24. Jaskrawe wstążki

Wiejski urok

Ozdób swoją choinkę wstążkami i łańcuchami pionowo, a nie poziomo. Drzewko będzie wyglądać wspaniale.

25. Choinka na wybrzeżu

Wiejski urok

Miłośnicy odpoczynku nad morzem szybko wyciągajcie upominki znad morza, kamyczki, muszle i wieszajcie je na choince. Jest to dosyć dziwne, ale bardzo nastrojowo.

26. Barwy pop

Wiejski urok

Jaskrawy różowy i zielony. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wyglądają wulgarnie. Jednak tak naprawdę nie jest! Najgłówniejsze – poprawnie je połączyć. Dodaj barwy fioletowej, złotej, turkusowej i przed tobą jaskrawe młodzieżowe drzewko sylwestrowe.

27. Wiejski urok

Wiejski urok

Girlandy z tkaniny workowatej – bardzo prosto i stylowo.

28. Wstążki do ozdoby

Wstążki do ozdoby

Oprócz bombek i śnieżynek powieś na choince szerokie wstążki – czerwone, czerwono-białe w paski. Taki strój bardzo się spodoba drzewku sylwestrowemu.

29. Klasyczne gwiazdy

Klasyczne gwiazdy

Gwiazdy nie tylko na wierzchołku, ale również na gałęziach.

30. Czarno-biała Wigilia

Czarno biała Wigilia

Czerń i biel – to idealne rozwiązanie nie tylko w wypadku odzieży. Ozdoby choinkowe śmiało można nazwać strojem. Może być w czarnych i białych kolorach.

31. Złota kula

Złota kula

Nie wiesz, jak ozdobić wierzchołek choinki? Zrób ją własnymi rękami. Kup kulę z poliuretanu, wykałaczki i rurę z polichlorku winylu. Rurę zapchaj do kuli. Zapchaj wykałaczki w inne części kuli – aby była podobna do jeża. Pomaluj kulę na złoto i masz idealną ozdobę na wierzchołek.

32. Choinka romantyka

Choinka romantyka

Zrób girlandę z liter – ułóż z nich jedno zdanie z ulubionej piosenki. Taka ozdoba zawsze zmusi cię się uśmiechnąć.

33. Sylwestrowe odliczanie

Sylwestrowe odliczanie

Ozdób choinkę tabliczkami i kulkami z cyframi i odliczaj, ile dni zostało do Nowego Roku wraz z całą rodziną.

34. Domek dla ptaka

Domek dla ptaka

Ładne miniaturowe karmniki na choince – to wspaniała ozdoba!

35. Tęcza

Tęcza

Choinka w stylu gradient. Na różnych poziomach powieś różne ozdoby. Dół na przykład – w czerwonym kolorze, następnie pomarańczowy, potem – fioletowy, niebieski, złoty, zielony.

źródło:Housebeautiful
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty