4 żenujące sytuacje podczas seksu – jak z nich wybrnąć?

Seks dostarcza nam nie tylko mnóstwo przyjemności, ale również zażenowania, zwłaszcza jeśli odbywamy stosunek płciowy z nowym partnerem. Każdy z nas doskonale wie, że podczas seksu może dojść do różnych niezręcznych sytuacji.

Psycholodzy uważają, że jeśli będziesz gotowy na te nawet najbardziej żenujące sytuacje, to możesz wybrnąć z nich z twarzą.

1. Problemy z erekcją

seks

Przynajmniej raz w życiu każdy facet miał problemy z erekcją. Namiętne pocałunki, pieszczoty, pikantne słówka – nic nie pomaga. Mężczyzna jest wściekły i zdołowany, a dziewczyna ze zdziwieniem patrzy na penisa, który nie chce się unieść.

Jak z tego wybrnąć?

Dziś problem z erekcją jest dość powszechnym problemem. Przyczyną zaburzenia wzwodu jest zwariowany tryb życia. Zmęczenie i stres mogą powodować utratę erekcji. Nie warto od razu się denerwować i robić z tego tragedii. Przytul się do swego partnera, pogadaj z nim. To pomoże facetowi się uspokoić i zapomnieć o stresie. W żadnym wypadku nie można się użalać nad nim i próbować znowu odbyć stosunek płciowy, bo jeśli po raz kolejny będzie miał problem z erekcją, to na pewno ucieknie i już nigdy nie wróci.

2. Niekontrolowane dźwięki

kochanie

Kiedy decydujemy się na seks, musimy uświadamiać sobie, że stosunek płciowy jest czynnością fizjologiczną. Właśnie dlatego partnerzy powinni być gotowi na to, że podczas stosunku płciowego ich ciała będą wydawać dziwne dźwięki. Nie trzeba się stresować i od razu uciekać do łazienki.

Co robić?

Nie zważając na to, że seks i humor to dwie całkiem odmienne rzeczy, jednak jeśli podczas odbywania stosunku płciowego ciało zaczyna wydawać dziwne dźwięki, najlepiej obrócić to w żart. Jednak musisz być bardzo delikatna, jeśli to właśnie twój partner zaliczył taką wpadkę. Uważaj na to, aby twoje żarty nie były zbyt obraźliwe. Twój żart może zranić chłopaka, który na pewno w przyszłości zerwie z tobą wszelkie kontakty.

3. Ubrania ze skomplikowanymi zapięciami

seksualnie

Nie warto zapominać o tym, że nie każdy facet będzie mógł poradzić sobie z kobiecymi ubraniami, zwłaszcza jeśli mają dużo różnych skomplikowanych zapięć i wiązań. Jeśli dziewczyna nie chce, aby jej partner się niepotrzebnie wkurzał i stresował, bo nie może ją szybko rozebrać, to lepiej zrezygnować z takich ciuchów.

Co robić?

Za ciasne dżinsy, które niemożliwie ściągnąć, biustonosz, który się nie rozpina, zapinki pasa do pończoch, które nie wie, jak odpiąć. Znajoma sytuacja? Nie nabijaj się z napalonego faceta, który nie wie, jak rozplątać te skomplikowane węzły, a lepiej pomóż mu w tym. Wystarczy jeden raz pokazać, jak zdejmować gorset i on na pewno następnym razem wspaniale sobie poradzi z tym zadaniem.

4. Dziwne emocje

cicho

Nie jest żadną tajemnicą, że seks i emocje, związane z nim wprawiają nas w stan, który jest czymś naturalnym dla nas. Dlatego podczas seksu krzyczymy, jęczymy i wykrzykujemy różne ostre słówka. Jeśli po raz pierwszy uprawiasz seks z nowym partnerem, może to być żenujące i przerażające.

Jak wybrnąć z takiej sytuacji?

Psycholodzy uważają, że lepiej nie okazywać emocji, kiedy twój partner szczytuje, nawet jeśli robi to zbyt głośno i emocjonalnie. Udawaj, że nic się nie wydarzyło, jeśli jednak za bardzo denerwują cię odgłosy, które wydaje z siebie facet, kiedy się kochacie, powiedz mu o tym. Co prawda najlepiej to zrobić to po stosunku, używając delikatnych słów, aby go nie zranić.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty