5 aktorów komediowych, których życie nie jest usłane różami

Gwiazdy to tacy sami ludzie, jak my. I nawet najpopularniejsi komicy miewają trudne chwile, załamania nerwowe i depresje. Spójrzmy na swoich ulubionych aktorów w innym świetle.

Na szklanym ekranie zawsze są zabawni, weseli i pozytywni. Ma się wrażenie, że aktorzy komediowi nie mają żadnych kłopotów i utrapień. Oprócz popularności mają wspaniałe poczucie humoru i charyzmę. Okazuje się, że życie niektórych z nich wcale nie jest usłane różami.

1. Owen Wilson

ouen uilson

Owen Wilson, aktor znany główne z ról komediowych. Jednak jego życie prywatne nie było usłane różami. Nawet chciał popełnić samobójstwo, zażywając dużą dawkę leków nasennych. Na szczęście lekarzom udało się go uratować. Być może zrobił to po rozstaniu się z aktorką Kate Hudson.

2. Robin Williams

robin uilyams

Utalentowany aktor, który zagrał w wielu filmach, na pierwszy rzut oka wydawał się być bardzo szczęśliwy i zadowolony z życia. Życie pozornie wesołego i pełnego pozytywnej energii Robina Williamsa nie było usłane różami. Od wielu lat borykał się z depresją, nadużywał alkoholu, zmagał się również ze śmiertelną chorobą Parkinsona. Właśnie te czynniki były wymieniane jako podstawowe przyczyny podjęcia przez aktora decyzji o popełnieniu samobójstwa, które pomimo wszystko, było ogromnym zaskoczeniem dla jego fanów.

3. Jim Carrey

dzhim kerri

Jeden z najpopularniejszych komików Hollywood zawsze sprawiał, że wszyscy członkowie ekipy filmowej śmiali się do łez, kiedy zaczynał żartować. Jednak mało kto wiedział, że przez wiele lat zmagał się z depresją.

Jim Carrey miał bardzo trudne dzieciństwo. Pochodził z biednej rodziny. Jego matka była chora psychicznie. Ojciec z kolei nie miał stałej pracy i ciągle szukał jakiegoś zarobku, aby rodzina miała, co jeść. Jim Carrey od 11 lat pomagał ojcu, a w wieku 14 lat zaczął pracować. Wielkim wstrząsem dla aktora było również popełnienie samobójstwa przez jego byłą partnerkę, po rozstaniu się z Jimem Carrey.

4. Jonah Hill

dzhona hill

Znamy go głównie z filmów, w których gra zabawnych grubasków, które ciągle zaliczają spektakularne wpadki. Zagrał w najpopularniejszych komediach ostatnich lat. Dziś natomiast aktor jest nie do poznania. Jonah drastycznie schudł, ponieważ otyłość rujnowała jego zdrowie. Fanom bardzo się podoba jego nowy wizerunek. Oprócz tego otrzymał możliwość zagrać nie tylko w filmach komediowych. Dostał dramatyczną rolę w nowym serialu "Wariat", w którym zagrał u boku Emmy Watson.

5. Hugh Laurie

hyu lori

Główny bohater serialu "Dr House" jest bardzo podobny do aktora, który go zagrał. Hugh Laurie od wielu lat zmaga się z depresją, ma nie najlepsze relacje ze swoją rodziną. Aktor od czasu do czasu poddaje się terapii.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty