5 gwiazd, które mają wady genetyczne

Większość z nas uważa, że życie gwiazd jest idealne! Niestety prawda jest całkiem inna. Niektóre gwiazdy, pomimo talentu i popularności, mają przerażające wady genetyczne. Jednak nawet choroby nie przeszkodziły im w zrobieniu oszałamiającej kariery i zdobyciu światowego rozgłosu.

Spójrzcie na tych "szczęściarzy"! Natura obdarzyła je różnymi defektami. Niektóre z nich nie mają rąk albo nóg, natomiast posiadają niesamowitą charyzmę i talent. Nie zważając na różne defekty, udało im się osiągnąć sukces!

1. Peter Dinklage

piter dinkleyzh

Peter Dinklage cierpi na karłowatość, której przyczyną jest achondroplazja. Achondroplazja to wrodzona choroba genetyczna, której głównym objawem jest skrócenie długości kończyn, przy tym człowiek ma normalną długość tułowia. Choroba zaczęła rzutować na jakość relacji Petera z jego rówieśnikami. Był bardzo złośliwym i nieśmiałym nastolatkiem. Jednak całe jego życie odmieniło ulubione hobby – gra w zespole rockowym. Aktor, najbardziej znany z roli Tyriona Lannistera w serialu "Gra o tron".

piter dinkleyzh 2

W życiu prywatnym Petera też wszystko się układa jak najlepiej. Aktor ożenił się z Ericą Schmidt (reżyser teatralny), z którą wychowuje dwójkę dzieci. Na szczęście dzieci nie odziedziczyły choroby po ojcu. Dziś jest u szczytu popularności!

2. Michael Berryman

maykl berriman

Michael Berryman amerykański aktor, który cierpi na hipohydrotyczną dysplazję ektodermalną, objawiającą się nieprawidłowo wykształconymi zębami, włosami, paznokciami i gruczołami skórnymi. Nie zważając na ciężką chorobę genetyczną, Michaelowi udało się zdobyć popularność na szklanym ekranie. Zazwyczaj gra w horrorach. Michael Berryman ma żonę, której przy każdej nadarzającej się okazji dziękuje za wsparcie i miłość.

3. Nick Vujicic

nik vuychich

Mówca motywacyjny, który jest nadzwyczaj pozytywny i ambitny. Nie jest ani aktorem, ani muzykiem, ale jest tak samo popularny, jak gwiazda. Urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn, prowadzi aktywne życie.

nik vuychich 2

Pisze książki, podróżuje, na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga. Nawołuje każdego z nas do tego, aby się nie poddawać i stawiać czoło trudnościom. Jest kochającym mężem i ojcem czworga dzieci.

4. Mathew Fraser

met freyzer

Aktor padł ofiarą niekompetencji lekarzy. Matka Mathew, będąc w ciąży, zażywała leki nasienne, które negatywnie wpływały na rozwój zarodka. Nikt jej nie poinformował o skutkach ubocznych. Aktor jest chory na fokomelię, która polega na braku lub niedorozwoju kości długich. Nie zważając na to, zrobił oszałamiającą karierę muzyczną.

met freyzer 2

Później rozpoczął karierę aktorską. Sześć lat temu ożenił się z Julie Atlas Muz.

5. Warwick Davis

uorvik devis

Znany aktor, który zagrał w najpopularniejszych filmach współczesności: od Harry’ego Pottera do Gwiezdnych Wojen. Warwick Davis cierpi na dysplazję kręgosłupowo-nasadową, mimo swojej choroby genetycznej udało mu się osiągnąć sukces na szklanym ekranie.

W 1991 roku pobrał się z aktorką Samanthą Davis, która cierpi na achondroplazję. Dzieci aktora Annabel i Harrison urodzili się z dysplazją kręgosłupowo-nasadową.

uorvik devis 2

Ciągle szukasz wymówek, dlaczego dotychczas nie udało się ci się osiągnąć sukces? Wtedy spójrz na tych wyjątkowych ludzi i uwierz we własne siły!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty