5 gwiezdnych chłopaków, którzy lubią nosić sukienki

Wydaje się, że wszystko w tym Hollywood przewróciło się do góry nogami. Ryan Reynolds i Blake Lively nazwali swoją najstarszą córkę męskim imieniem James, aktorka Keira Knightley postanowiła nie odstawać od kolegów i też wybrała dla córki imię chłopaka – Edie.
dzieci

A oto 10-letnia córka Jolie i Pitta – Shilo poza tym, że ubiera się jak chłopak i prosi wszystkich nazywać ją Peterem, mówi o zmianie płci!

Ale to jeszcze nie wszystko! Znaleźliśmy 5 gwiezdnych chłopców, którzy nie bawią się samochodzikami, pistoletem lub i nie oglądają filmów animowanych o superbohaterach, bo najbardziej im się podoba pleść warkocze, ubierać się w szerokie spódnice i bawić się lalkami!

1. Jackson (syn Charlize Theron)

Jackson

Gdy Charlize Theron po raz pierwszy ubrała swego przybranego syna Jacksona w suknię księżniczki Elsy z okazji imprezy na Halloween, reporterzy świeckiej kroniki przyjęli ten fakt jako żart i nie nadali mu większego znaczenia.

Charlize Theron

Od tamtej pory nie było miesiąca, żeby paparazzi nie uchwycili w kadrze aktorki z synem, ubranym w sukienkę lub spódnice, a czasem jeszcze i z lalką w rękach!

syn Charlize Theron

Można się tylko domyślać, ile razy Charlize musiała wysłuchiwać słów oburzenia o swoim systemie wychowania, zasadach moralnych i uleganiu spełnianiu dziecięcych zachcianek. Ale wydaje się, że opinia publiczna aktorkę nie obchodzi. Na dniach jej syn Jackson znów znalazł się w centrum uwagi i wcale nie przypadkowo. Okazało się, że dorastający chłopiec... stał się podobny do dziewczynki, do prawdziwej modnisi – w jasno-różowe bucikach, bluzie z sercem i warkoczykami!

2. Noah i Body (synowie Megan Fox i Briana Austina Greena)

synowie Megan Fox

Sukienka księżniczki Elsy z filmu "Zimne serca" wkrótce z pewnością będzie nazwana "zaczarowaną"!

synowie Megan Fox 2

Gdy starszy syn gwiezdnej pary Megan Fox i Briana Greena Noah przymierzył ją, jemu też do gustu przypadły puszysta spódnica i długie loki.

Noah i Body

A średni syn pary Body w ogóle nie ma prawa wyboru – Megan i Ryana bardzo lubią ubierać malucha w dziewczęce ubrania!

3. Angelo (syn Adele)

Angelo

Kiedy kilka miesięcy temu paparazzi złapali w obiektyw Adele na lotnisku w Los Angeles, ich zachwyt i podniecenie wywołała wcale nie piosenkarka, a jej syn Angelo i wspaniała możliwość, aby napisać o tym, że gwiazda przemienia chłopca w dziewczynkę.

syn Adele

Wtedy Adele w wywiadzie dla zachodnich mediów szczerze opowiedziała o swoich poglądach:

"Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy się dowiem, kim są najlepsi przyjaciele mojego syna, kto jest jego dziewczyną lub chłopakiem... Dla mnie nie jest ważne, kim chce być mój syn i czym się będzie zajmować. Będę go wspierać zawsze i we wszystkim!"

I wygląda na to, że wolność samowyrażenia piosenkarka wzięła za podstawową zasadę wychowania. Niedawno Adele ze swoim cywilnym mężem Simonem Konecki spacerowała Disneylandem i, zgadnijcie, w co było ubrane ich dziecko? Właśnie tak, w sukienkę księżniczki Anny z kreskówki "Zimne serce"!

4. Kingston (syn Gwen Stefani i Gavina Rossdale’a)

Kingston

Swobodę przy wyborze ubrania daje trzem swoim synom jeszcze jedna gwiaździsta mama – Gwen Stefani:

syn Gwen Stefani
"Syn jest gejem – to błogosławieństwo! Dobrą mamą być ciężko i codziennie proszę Boga, by mnie prowadził. Wszystko, czego chcę, żeby moje dzieci były zdrowe i szczęśliwe. A swoich przyjaciół nietradycyjnej orientacji często pytałam, jak czuli się w dzieciństwie..."

I dopóki młodszym jeszcze tylko podoba się poznawać wszystko tolerowane przez rodziców, starszy syn piosenkarki Kingston chętnie korzysta ze swojego prawa do wolności. Chłopakowi regularnie robią stylizacji, farbują włosy we wszystkie kolory tęczy i pozwalają nosić spódnice.

A ostatnio reporterzy "złapali" Kingston jeszcze i z manicure i pedicure!

5. Jaden (syn Willa Smitha)

Jaden

19-letni syn Willa i Jady Smith nosi spódnice częściej, niż dziewczyny. A nawet więcej – o miłości Jadenа do tego damskich elementów garderoby nawet krążą legendy, a w "Louis Vuitton" to właśnie on był wybrany jako główna twarz kobiecej kolekcji!

syn Willa Smitha

A facet tym się nie przyjmuje:

"Ludzi tak martwią się z powodu norm genderowych, a mnie nie to nie obchodzi. Ja w ogóle nie rozumiem, co to jest "odzież męska" i "odzież damska". Ja dzielę ludzi na przestraszonych i tych, którzy czują się komfortowo!"
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty