5 męskich dodatków, które kręcą kobiety

Elementy garderoby oraz dodatki wiele mówią o pozycji społecznej, zawodzie oraz cechach charakteru swoich posiadaczy. Uzupełniają oraz uatrakcyjniają męski wizerunek, sprawiając, że kobiety zaczynają zwracać na niego uwagę.

Kobieta zawsze zwraca uwagę na drobiazgi i najmniejsze szczegóły. Jakie więc męskie dodatki kręcą kobiety? Jak je poprawnie wybierać i zestawiać z innymi elementami garderoby?

1. Zegarek

zegar

Zegarek to jeden z najważniejszych elementów męskiego wizerunku. W sklepach można kupić różne modele zegarków – do koloru, do wyboru. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Najlepsza opcja to mechaniczny zegarek na skórzanym pasku. Pasuje praktycznie do każdego wizerunku i świadczy o tym, że jego posiadacz jest osobą rozsądną i odpowiedzialną. Są to cechy, które najbardziej cenią sobie kobiety u faceta.

Marka zegarka wiele mówi o charakterze i stylu życia mężczyzny. Niektóre kobiety na podstawie tych szczegółów mogą opisać przyzwyczajenia oraz podstawowe cechy charakteru mężczyzny. Chcesz wyglądać sexy? Podwiń rękawy koszuli.

2. Łańcuszek

Łańcuszek

Męska szyja na pewno przyciąga spojrzenia płci przeciwnej. Łańcuszek na szyi wygląda pociągająco. Nie warto jednak stawiać na gruby łańcuch jak u amerykańskich raperów. Najlepsza opcja: prosty, subtelny srebrny dodatek. Jest niezbitym dowodem na to, że masz przed sobą dojrzałego, odpowiedzialnego faceta, który wie, czym jest umiar. Warto również unikać zbyt dużych krzyżyków i zawieszek, które świadczą o tym, że facet jest egocentrykiem oraz egoistą. Dziewczyny nie przepadają za tego typu mężczyznami.

3. Spinki do mankietów

Spinki

Dziś raczej rzadko, kiedy zobaczysz spinki na mankietach męskiej koszuli. Jeśli jednak spotkasz na swojej drodze mężczyznę, który nosi ten dodatek, to możesz mieć 100% pewność, że masz przed sobą solidnego, dobrze zarabiającego faceta. Spinki do mankietów świadczą o tym, że ich posiadacz dba o swój wygląd zewnętrzny. Istnieje wiele różnych modeli spinek – od tych najtańszych, wykonanych z ołowiu do drogich, złotych spinek. Oryginalnie wyglądają spinki, wykonane w stylu gotyckim.

4. Skórzana bransoleta

Skórzana bransoleta

Jeśli mężczyzna nosi skórzaną bransoletkę, to znaczy, że jest osobą nadzwyczaj czułą, która uwielbia sport i seks. Tego typu dodatek można nosić zarówno na lewej, jak i prawej ręce. W zależności od modelu oraz designu pasuje do każdego wizerunku, nawet biznesowego.

Najlepsza opcja: czarna, niezbyt szeroka klasyczna bransoletka. Wygląda brutalnie, sexy. Cienki model doskonale podkreśla umięśnioną męską rękę.

Bransoleta pleciona doskonale pasuje do codziennego wizerunku czy casualowego looku. Do opalenizny najbardziej pasują brązowe bransolety.

5. Stylowy portfel

portfel

Portfel jest dodatkiem, który świadczy o pozycji społecznej swego posiadacza, jego stosunek do pieniędzy. Warto zwrócić uwagę nie tylko na jakość dodatku, ale także na to, jak mężczyzna wkłada i wyciąga z niego pieniądze, gdzie go nosi, płaci gotówką czy kartą. Są to szczegóły, na podstawie których można zrozumieć, czy mężczyzna jest hojny, czy szanuje pieniądze.

Mężczyźni ogólnie nie potrzebują dużej ilości kosmetyków, dodatków, gdyż natura obdarzyła ich atrakcyjnością i seksualnością, które należy jedynie od czasu do czasu pielęgnować. A jeśli na dodatek zna się kilka sprytnych sztuczek, to można poderwać każdą kobietę.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty