5 najgłówniejszych trendów fitness

Jeszcze całkiem niedawno uprawiałyśmy aerobik lub jogę, natomiast dziś współczesna dziewczyna uprawia pilates, body flex. Moda zdobyła wszystkie strefy naszego życia i nawet nie możemy uprawiać sportu bez nowych trendów!

1. Boks

Boks

Tylko nie mówcie, że jesteście zdziwione...W ciągu ostatniego roku odwiedzanie zajęć z boksu zwiększyło się o 89%. Jeśli będziesz odwiedzać zajęcia trzy razy tygodniowo po 45 minut, to po miesiącu już będą widoczne wyniki. W czasie uprawiania boksu ciało ludzkie bardzo szybko przystosowuje się do obciążeń, a wewnętrzne odczucia darują ci emocje zwycięzcy. Jednak to nie wszystko!

Boks 2

Jeśli masz zbędne kilogramy, będziesz o wiele szybciej spalać kalorie, szybko wyrzeźbisz mięśnie, układ naczyniowy i sercowy będą o wiele lepiej funkcjonować, zwiększy się pojemność płuc! Jednak najgłówniejsze – totalne pozbycie się negatywnej energii, zapobieganie stresom, lepsze reakcje i skupienie. Dzięki boksowi stajesz się pewniejsza siebie!

2. Wirtualna realność

Wirtualna realność

Współczesne ośrodki sportowe zaoferują ci zajęcia z różnymi dźwiękowymi i wizualnymi efektami, na przykład: jazda motocyklem ścieżką górską nie wychodząc z siłowni.

Wirtualna realność 2

3. Fitness na żądanie

Fitness na żądanie

Współczesne tempo życia nie zawsze podporządkowuje się naszym planom, a czas na wykonanie ćwiczeń może się pojawić całkiem niespodziewanie.

Fitness na żądanie 2

Właśnie dlatego fitness trenerzy oczekują tego, że w 2017 roku ludzie zaczną aktywnie zamawiać zajęcia fitness za pośrednictwem różnych aplikacji Android lub przez internet i gotowi są na to, aby świadczyć takiego typu usługi w dowolnym, wygodnym dla klienta miejscu: w parku, biurze, etc.

4. Kolarstwo

Kolarstwo

Każdy z nas pomyśli: kolarstwo było popularne forever...

Kolarstwo 2

Jednak w ciągu minionej jesieni aktywność spacerów rowerowych i treningów zwiększyła się o 21%. W 2017 roku każdy piąty, który chce uprawiać sport, wybierze właśnie kolarstwo.

5. Medytacja

Medytacja

O korzyściach medytacji napisano mnóstwo artykułów, jednak warto jeszcze raz powtórzyć. W dniu dzisiejszym medytacja nie jest odbierana jako sposób na relaks i pozbycie się negatywnych emocji. Obecnie – to potężne narzędzie do badania i poznania naszego ciała, a to z kolei oznacza – poprawa jakości życia.

Medytacja 2

Dzięki 20-minutowym medytacjom będziemy mądrzejszymi, nauczymy się kontrolować spostrzegawczość, poznamy własne zdolności twórcze. I najgłówniejsze – zapomnimy o depresji, stresach, złym humorze!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty