5 powodów, dla których nie warto uprawiać seksu w noc sylwestrową

Sylwester – to szampan, fajerwerki, mandarynki i życzenia noworoczne. Jeśli chodzi o dorosłych to oczywiście namiętna noc, która może mieć negatywne następstwa. Nie chcesz, aby noc sylwestrowa zmieniła się w horror, o którym chcesz, jak najszybciej zapomnieć? Wtedy nie uprawiaj seksu dnia 31 grudnia.

Jest wiele rzeczy, których nie warto robić w noc sylwestrową i uprawianie seksu powinno się znaleźć na liście zakazów sylwestrowych. Jest to opinia mieszkańców wszystkich kontynentów. Jeśli jesteś w związku, możesz uprawiać seks ze swoim partnerem w każdy inny dzień, jeśli natomiast nie masz stałego partnera, nie warto iść do łóżka z facetem, którego widzisz po raz pierwszy. W niniejszym zestawieniu 5 powodów, dla których nie warto uprawiać seks w noc sylwestrową.

1. Obowiązek

seks

Namiętność i pożądanie powinny być spontaniczne. Wtedy będziesz czerpać prawdziwą satysfakcję z seksu. Natomiast seks jako obowiązek małżeński jest bardzo rutynowy i nudny. To samo co codzienne mycie zębów. Niektóre pary uważają, że nie ma lepszego sposobu na świętowanie Sylwestra niż seks.

2. Za dużo alkoholu

alkochol

W noc sylwestrową większość z nas spożywa duże ilości alkoholu, czyli się upijamy. Wtedy mamy problemy z mówieniem, zaburzenia równowagi, chwiejność, dziwnie się zachowujemy. Na pewno taka noc nie będzie należała do tych niezapomnianych. Punkty erogenne stają się mniej wrażliwe na dotyk, stosunek płciowy trwa bardzo krótko. Czasami można zasnąć w trakcie seksu albo zaliczyć jakąś żenującą wpadkę.

3. Erotyczne zabawy

święto

Bez wątpienia zabawy erotyczne wzbudzają pożądanie. Jednak w noc sylwestrową, najchętniej wcielamy w życie następującą fantazję: ostry seks w stroju Mikołaja. Nie najlepszy pomysł. Wyobraź sobie, że znajdujesz się w dusznym pokoju w ciepłej kurtce i spodniach i czekasz na swoją Pani Mikołajową, która na czworakach wyłazi spod choinki. Najważniejsze – nie wybuchnąć śmiechem.

4. Seks w domu przyjaciół

obiad

Jeśli nie przepadasz za świętowaniem Sylwestra w gronie rodziny, to na pewno udasz się na jakiś bal sylwestrowy albo prywatkę, zorganizowaną przez przyjaciół. Kochać się w brudnej toalecie albo w pokoju, do którego ktoś w każdej chwili może wejść, nie najlepszy pomysł. Nie warto stresować swoich kolegów i bliskich namiętnymi dźwiękami, dochodzącymi z sąsiedniego pokoju.

5. Kinder niespodzianka

kobieta

Na pewno każdy z nas wie, że po stosunku odbytym pod wpływem alkoholu może nastąpić niepożądana ciąża. Nie skazuj swoje dziecko na obchodzenie urodzin w dniu 1 września. W prezencie najczęściej dostają plecaki, zeszyty i kredki. Ciąża powinna być zaplanowana. W innym przypadku na zawsze zapamiętasz tę wyjątkową i niepowtarzalną noc sylwestrową.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty