5 rzeczy, na które mężczyźni zwracają uwagę, kiedy patrzą na kobiece dłonie

Nie od dziś wiadomo, że ludzie oceniają się na podstawie pierwszego wrażenia – ubioru. Jeśli jednak chcesz zdobyć serce wymarzonego faceta, musisz zwrócić szczególną uwagę na swoje dłonie. Czy twoje dłonie gotowe są na takie wyzwanie?
kobieta

Kobieta, która wybiera się na randkę, dokładnie dba o każdy szczegół swego wizerunku. Szczególną uwagę poświęca ubiorowi, fryzurze, makijażowi, podkreśla zalety swojej figury. Natomiast często zapominamy o naszych dłoniach! Mężczyźni zwracają uwagę nie tylko na oczy i figurę kobiety, ale również na jej dłonie. Ich stan i wygląd zewnętrzny mogą wiele powiedzieć o tobie.

Więc na co zwracają uwagę mężczyźni, kiedy patrzą na twoje dłonie? Co można zatuszować, a co należy ukryć?

1. Sposób podawania dłoni

praca

Siła uścisku dłoni wiele może o tobie powiedzieć. Mówi nie tylko o twojej sile fizycznej, ale również psychicznej, o tym, czy jesteś kobietą dominującą, czy raczej potulna, jak baranek? Czy jesteś nastawiona na romantyczną randkę, czy traktujesz ją jako spotkanie biznesowe?

2. Wiek

wiek

Nie od dziś wiadomo, że dłonie i szyja zdradzają naszą wiek. Więc zawsze pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji swoich rączek. Na pewno zasługują na to.

3. Ozdoby

ręka

Ilość, wygląd zewnętrzny, rozmiar i materiał, z którego wykonane są ozdoby, wiele mogą powiedzieć o tobie, o twojej pozycji społecznej i charakterze. Oczywiście mężczyźni przede wszystkim zwracają uwagę na palec serdeczny prawej dłoni, a raczej na to, czy jest na nim obrączka. Chociaż dla niektórych to nie stanowi żadnej przeszkody.

4. Kobiecość i zaufanie

para

Nie każda przedstawicielka płci pięknej ma długie szczupłe palce. Jeśli masz krótki i pulchne palce, nie warto się zbytnio przejmować z tego powodu. Posiadaczka takich palców jest partnerką na pogodę i niepogodę, ma pozytywne, dobre cechy charakteru. Na pewno takie cechy są o wiele istotniejsze niż piękne długie palce z manicure.

5. Manicure lub brak manicure

randka

Nie warto myśleć, że facet zwraca uwagę tylko na głębokość dekoltu. Dla przedstawicieli płci męskiej istotne znaczenie również ma manicure. Na podstawie wyglądu paznokci można sporo powiedzieć o kobiecie. Zadbaną kobietę poznaje się po paznokciach. W dodatku stan płytki paznokcia może wiele powiedzieć o jej zdrowiu. Brudne, obgryzione paznokcie ze skórkami na pewno zniechęcą każdego faceta. Jaskrawy manicure świadczy o tym, że kobieta jest niezależna i zdecydowana. Delikatny kolor lakieru natomiast podkreśli kobiecość i opanowanie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty