5 sposobów, jak zniechęcić faceta do seksu

Masz już dość natrętnych facetów? Mamy dla ciebie kilka sprawdzonych sposobów, jak je zniechęcić. W końcu się normalnie wyśpisz i zapomnisz o brudnych skarpetach.

W internecie znajdziesz mnóstwo artykułów na temat tego, jak być seksowną uwodzicielką. Niektóre z nich są beznadziejne, inne artykuły noszą wyraźny charakter seksistowski. Przekonują nas do tego, że kobieta jest jedynie zabawką, która ma zadowalać potrzeby przedstawicieli płci męskiej. Powinna zawsze być uśmiechnięta, szczęśliwa, trzymać usta na kłódkę, perfekcyjnie wyglądać.

Teraz już na pewno wiesz, co masz zrobić, aby czuć się szczęśliwą w udanym związku. Jednak w niniejszym artykule słów kilka o tym, co masz robić, aby zniechęcić faceta do seksu.

1. Zapomnij o depilacji

depilacja

Bujne włosy raczej pożądane są tylko na głowie. Oczywiście facet wie, że kobieta nie jest gumową lalką, lecz zwykłym człowiekiem. Jednak to wcale nie oznacza, że musisz zapomnieć o goleniu nóg, pach i miejsc intymnych, mówiąc o zaletach naturalności. Nigdy nie wrzucaj do sieci społecznościowych zdjęć nieogolonych części ciała!

2. Bielizna w stylu Bridget Jones

spodnie

Film zazwyczaj nie ma nic wspólnego z naszym życiem codziennym. Majtki korygujące nie zniechęciły przystojnego głównego bohatera, który zakochał się w Bridget Jones i niejednokrotnie uprawiał z nią seks. Niestety realny facet nigdy się nie podnieci na widok takiej bielizny. Na co dzień możesz nosić wygodną, bawełnianą bieliznę, jednak koniecznie musisz mieć seksowne majteczki z koronką na szczególną okazję.

3. Czepialstwo i awantury

krzyk

Nie ma kobiety idealnej. Jednak niektóre z nas uważają, że są perfekcyjne, więc każdego dnia wszystkiego się czepiają i pouczają swego partnera. Jak myślisz, twój facet będzie zadowolony z tego, że się zmieniasz w ciągle pouczającą go mamusię? Nie ma nic dziwnego w tym, że takie zachowanie kobiety zniechęca mężczyznę do uprawiania z nią seksu, więc możesz cieszyć się jedynie towarzystwem swego kota.

4. Rozmowy o byłych partnerach

cicho

Opowiedz swemu partnerowi o swoich byłych: życiorys, osiągnięcia i co najważniejsze – jakimi byli kochankami. Oprócz tego z Andrzejem razem uprawialiście jogę, z Mackiem już na pierwszej randce uprawiałaś seks, a z Marcinem każdego weekendu urządzaliście huczne balangi. Możesz razem z niniejszym partnerem obejrzeć zdjęcia twoich byłych i nieco sobie powspominać.

5. Kochanego ciałka nigdy za wiele

jedzenie

Nie jesz po 18.00, ponieważ uwielbiasz zjeść coś pysznego po 21.00. Z dnia na dzień robisz się coraz grubsza. Jesteś w stałym związku? Jednak to wcale nie oznacza, że możesz przestać dbać o swój wygląd zewnętrzny i sylwetkę. Brakuje ci czasu na treningi? Na pewno wydajesz go na przyrządzenie smakołyków dla swego ukochanego. Być może warto zmienić nawyki, które negatywnie wpływają na twój związek i zdrowie?

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty