5 sposobów na dostanie wymarzonych prezentów na ślub

Kiedy goście zastanawiają się nad tym, jaki dać prezent nowożeńcom, oni w tym samym momencie z niecierpliwością czekają na najważniejszy dzień w swoim życiu i na to, kiedy w końcu będą mogli rozpakować prezenty.

Planowanie ślubu to nie lada wyzwanie. Każdy z nas chce, aby nasz ślub był idealny, dlatego na jego organizację wydajemy dużo kasy: na suknię i garnitur, poczęstunek, pojazdy i restaurację.

wesele

Zazwyczaj po zakończeniu wesela nowożeńcy chcą jak najszybciej rozpakować prezenty, które dostali na ślub. Często towarzyszy temu rozczarowanie, ponieważ w pięknych pudełkach znajdują niepotrzebne ręczniki, serwisy do kawy lub lampy podłogowe, które nie pasują do wnętrza ich mieszkania.

podarunki

Oczywiście goście chcieli sprawić przyjemność parze małżeńskiej, jednak często zdarza się tak, że połowa prezentów jest nietrafiona. Mamy dla Ciebie kilka sposobów na to, jak dostać wymarzone prezenty na ślub.

1. Sporządzić listę prezentów

lista

Kiedy planujecie ślub koniecznie musi sporządzić listę prezentów, które na pewno sprawią przyjemność, będą pożyteczne i nie rozczarują. Listę można dołączyć do zaproszenia na ślub.

Zalety: Dostaniecie to, czego potrzebujecie, a goście będą mieli pewność, że podarowali coś pożytecznego.

Wady: Po pierwsze panna młoda i narzeczony mogą się przejmować tym, co pomyślą goście? Czy lista prezentów nie jest zbyt wygórowana? Również nie będzie miłej niespodzianki, bo na pewno wiecie, co dostaniecie w prezencie.

2. Wrzucić Wish List do sieci

Wish List

Dziś dużo par przed ślubem wrzuca do sieci listę życzeń. Umieszczają listę prezentów, które chcieliby dostać, a również adresy sklepów, w których można je kupić. Również można umieścić cenę, aby goście mogli wybrać prezent, na które je stać. Jeśli na liście znalazły się zbyt drogie prezenty, możecie dodać w Wish List, że goście mogą wspólnie kupić jakiś jeden prezent.

Zalety: To jest bardzo wygodne. Każdy gość samodzielnie wybierze i wpisze prezent, który ma zamiar kupić.

Wady: Są osoby, które nie są gotowe na to, aby korzystać z Internetu.

3. Sporządź stop-listę

stop

Jeśli nie chcecie być posądzone o zachłanność, możecie sporządzić listę prezentów, które nie chcielibyście dostać na ślub.

Zalety: Dzięki takiej liście goście doskonale będą wiedzieć, czego na pewno nie chcecie dostać w prezencie.

Wady: Trudno przewidzieć wszystkie absurdalne i bezużyteczne prezenty.

4. Pieniądze w prezencie ślubnym

podarunek

Jeśli chcecie w jakiś delikatny sposób powiedzieć gościom, że chcielibyście dostać pieniądze w prezencie ślubnym, w formie pisemnej lub ustnej oznajmijcie im, że marzycie o podróży poślubnej lub nowym samochodzie, więc oni mogą pomóc wam zrealizować marzenie, dając zamiast prezentu pieniądze.

Zalety: Na pewno kupicie to, o czym marzycie.

Wady: Bądźcie przygotowani na to, że jedna z podarowanych kopert może być pusta albo zawierać bardzo małą sumę pieniężną.

5. Ślub bez przyjęcia weselnego

wow

Jeśli nie będzie przyjęcia weselnego, więc nie będzie gości, którzy podarują mnóstwo niepotrzebnych prezentów.

Zalety: Jeśli postanowiliście zrezygnować z przyjęcia weselnego, możecie pieniądze przeznaczone na niego wydać na podróż poślubną, kupienie mebli lub gadżetów. A bliscy złożą wam gratulacje w kameralnej atmosferze.

Wady: Wielu z nas nadal kojarzy ślub z dużym przyjęciem weselnym. Również bliscy i przyjaciele mogą się obrazić. Oprócz tego, rezygnując z przyjęcia weselnego, rezygnujecie z mnóstwa niezapomnianych wrażeń, zdjęć i spotkań z ludźmi, których nie widzieliście już od kilku lat.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty