5 super zdolności kobiet po rozwodzie

Odszedł... Łzy, depresja, samobiczowanie? Stop! Żadnych wyrzutów sumienia i żalu do byłego partnera! Każda kobieta po rozwodzie może się popisać super zdolnościami, które pomagają jej się opanować i pokonać stres. Precz łzy i zabieramy się do podnoszenia samooceny.
kobieta

Oczywiście rozstanie się czy rozwód, to bardzo trudne przeżycie emocjonalne. Rozwód to śmierć małżeństwa, ale nie twoja. Daj sobie kilka dni na łzy i rozczulanie się nad sobą. Później weź się w garść, przeanalizuj wszystkie swoje błędy i znajdź pozytywne strony rozwodu. Każda kobieta po rozstaniu się z toksycznym partnerem w bonusie dostaje zestaw super zdolności, które pomagają jej pokonać wszelkie trudności i zwiększają odporność emocjonalną.

1. Odpowiedzialność za słowa i czyny

stres

Kiedy jesteś w toksycznym związku, uczysz się odpowiedzialności za własne słowa i czyny. Dokładnie planujesz każdy swój krok i wypowiedziane słowo. Zawsze zachowujesz się ostrożnie i rozsądnie. Po rozstaniu się z toksycznym partnerem, w nowym związku będziesz bardzo czuła i otwarta na potrzeby swego partnera.

2. Wysoki poziom inteligencji emocjonalnej

rozmowa

Przeciwieństwa się przyciągają: najczęściej toksyczny mężczyzna wybiera sobie na partnerkę kobietę opanowaną i inteligentną. Po rozstaniu się taka kobieta może się popisać nie tylko empatią, inteligencją, ale również wysokim poziomem inteligencji emocjonalnej. Nie każdy z nas może się pochwalić takim rodzajem inteligencji.

3. Przeczucie i intuicja

para

Problemy, trudności i spory nie tylko mogą rujnować związek, ale również pomagają stworzyć z partnerem emocjonalną więź. Jeśli nie udało ci się zachować małżeństwo, to nie traktuj tego jako koniec świata, a jako początek nowej historii. Teraz możesz wymazać ze swojej pamięci dramatyczne przeżycia i wspomnienia, dokonać analizy swoich uczynków i postarać się unikać toksycznych relacji. Na pewno przeczucie i intuicja pomogą ci dokonać właściwego wyboru i nie wpakować się w kolejny toksyczny związek.

4. Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolność do kompromisu

rodzina

Toksyczny mężczyzna bardzo rani uczucia kobiety, ale jednocześnie uczy jej sztuki dochodzenia do kompromisu. Kobieta może się popisać niesamowitymi zdolnościami do kompromisu, których jej pozazdrości nie jeden psycholog, dyplomata i biznesmen. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy też związek, kobieta zawsze znajdzie właściwe podejście do każdego.

5. Szczerość i uczciwość

zima

Kobiety szczere, uczciwe i otwarte na świat i ludzi z reguły przyciągają toksycznych facetów, którzy starają się ukryć swoją agresję i wady za jej zaletami. Tylko dzięki swojej wewnętrznej sile i uczciwości, kobieta odnajduje w sobie siły, aby zakończyć toksyczny związek, zerwać z twarzy faceta maskę i pokazać jego prawdziwe oblicze. Taka kobieta zasługuje na wszystko, co najlepsze.

Kochaj siebie i bądź szczęśliwa!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty