5 trików, jak przekonać faceta do robienia czegokolwiek tylko zechcesz

Kobiety znają sprytne sztuczki i triki, dzięki którym mogą zmusić faceta do robienia, czegokolwiek zechcą. Psycholodzy przekonują, że manipulowanie płcią przeciwną to bardzo prosta sprawa. Wystarczy znać kilka sprytnych trików.

Co zrobić, jeśli chcesz nową sukienkę albo chcesz pójść na spotkanie z przyjaciółką, ale twój partner ci tego zabrania? Istnieje kilka sprytnych trików, które pomogą ci przekonać faceta, do czegokolwiek tylko zechcesz. We wszystkim bez wyjątku potrzebny jest umiar, więc pamiętaj, by nie przesadzić.

1. Chwalenie

kochanie

Każdy z nas lubi, kiedy nas się chwali. A jeśli na dodatek chwaląc swego partnera, będziesz się szczerze uśmiechać i patrzeć mu w oczy, to masz efekt murowany. Ten trik można wykorzystać w każdej sytuacji, ale pamiętaj, by nie przesadzić. Jeżeli mężczyzna zrozumie, że mu się po prostu podlizujesz, to na pewno będzie oburzony i nici z twego wysiłku. Chwal go wtedy, kiedy on naprawdę na to zasługuje. Mężczyzna wymaga do siebie szacunku, więc słowa pochwały należy dobierać z ostrożnością, by nie palnąć jakiejś gafy.

2. Ulubione potrawy

pizza

Głodny facet to zły facet. Jeżeli chcesz go do czegoś przekonać, to musisz najpierw zadbać o to, by był najedzony. Nie warto o coś go prosić, jak tylko on przekroczy próg domu. Głodowi zawsze towarzyszy irytacja i złość. Najlepsze rozwiązanie: przygotuj jego ulubione potrawy, zaproś do stołu zmęczonego faceta, nakarm, a później proś, o co tylko chcesz.

3. Seks

seks

Seks to doskonałe narzędzie do manipulowania facetem. Może być nagrodą za coś, ale kobiety też dość często odmawiają seksu, kiedy chcą ukarać za coś swego partnera. Seks jest ważnym elementem każdego związku. Pamiętaj jednak o tym, że jeśli zbyt długo będziesz odmawiać facetowi seksu, może zacząć cię zdradzać. Musisz po prostu pokazać mu, kto tu rządzi, ale nie przesadzić. Pozwól mu, by cię zdobywał, wtedy poczuje się prawdziwym facetem i bohaterem. A później możesz go zmusić do robienia, czegokolwiek tylko zechcesz.

4. Strzelić focha

stres

Kiedy dziewczyna strzela focha, mężczyzna od razu stara się jakoś to wszystko naprawić. Ignorowanie faceta, jego telefonów i esemesów skłania go do zdecydowanych działań i kroków, bo chce za wszelką cenę zatrzymać swoją ukochaną. Być może wcale nie chciał jej obrazić, po prostu doszło do nieporozumienia. Mężczyźni na długo się nie obrażają w przeciwieństwie do kobiet. Jednak to wcale nie oznacza, że nic nie czują, więc nie można je zranić. Facet też może strzelić focha, po czym będziesz musiała się nieźle przyłożyć, by on ci wybaczył.

5. Zazdrość

rozmowa

Mężczyzna, nawet jeśli uważa, że nie jest zazdrosny, nigdy nikomu nie odda bez walki swojej kobiety. Każdy ma na to własny sposób: ktoś robi sceny zazdrości, ktoś inny ma pretensje o wszystko, są również tacy, którzy muszą za wszelką cenę udowodnić, że są najlepsi. Jeżeli chcesz do czegoś przekonać swego partnera, możesz wykorzystać do tego zazdrość, zwłaszcza jeśli masz odpowiedniego kandydata na rywala. Mężczyzna wyczuje, że ma przed sobą rywala i zrobi wszystko, by zatrzymać swoją kobietę. Najważniejsze, by nie zabrakło mu finansów i możliwości.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty