5 typów facetów z portali randkowych, na których nie warto tracić czasu

Aplikacje randkowe stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Dzięki nim ludzie mają szansę poznać drugą połówkę. Niestety otacza je także zła sława. Wszystko przez to, że profile zakładają mężczyźni szukający przygód, krętacze i inni faceci, którzy nie biorą sobie do serca przeznaczenia aplikacji.

Portale randkowe ostatnio cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim ludzie mają szansę poznać drugą połówkę. Niestety otacza je także zła sława. W niniejszym artykule opowiemy o tym, na jakich facetów z portali randkowych nie warto marnować czasu.

Dziś dość często słyszymy, jak nasi znajomi opowiadają o tym, że się poznali na portalu randkowym. Niestety taki rodzaj poznawania ludzi jest dość niebezpieczny i często jest powodem rozczarowań. Nie każdy lubi opowiadać o sobie całej prawdy. Jednak można rozpoznać, że na faceta, z którym piszesz, nie warto tracić czasu. Doświadczenie wcale nie jest potrzebne. Wyróżnia się kilka typów mężczyzn, których lepiej unikać.

1. Normalny facet

Normalny facet

Oczekiwania: Jestem zwykłym facetem. Uważam, że w internecie nie można znaleźć partnera na całe życie, jednak przeglądając profile, zobaczyłem cię i natychmiast zrozumiałem, że muszę do ciebie napisać. Uważam, że uda nam się nawiązać trwały, szczęśliwy związek.

Realia: Jestem przeciętnym facetem, który nie ma wiele do zaoferowania. Co prawda celująco skończyłem szkołę, ale na razie nie mogę się pochwalić jakimiś specjalnymi osiągnięciami zawodowymi. Jeśli będziesz ignorować ode mnie wiadomości, to oznacza, że nie jesteś godna mojej uwagi, jesteś po prostu kretynką. Uważam, że wykorzystujesz facetów tak samo, jak inne kobiety. Musisz się nieźle postarać, aby zyskać moją sympatię. Jestem twoją ostatnią szansą.

2. Opiekuńczy nieudacznik

Opiekuńczy nieudacznik

Oczekiwania: Mamy tyle wspólnego. Uwielbiasz podróże, balet i Beyonce? Ja też! Masz na swoim profilu zdjęcia z Paryża, też byłem w Paryżu. Jesteś zachwycona tym miastem, całkowicie się z tobą zgadzam. Całkiem niedawno nauczyłem się grać na gitarze, ty też. Czyż to nie jest fantastyczne?

Realia: Przeglądałem twój profil, ponieważ niewiele mogą opowiedzieć o sobie. Nie mam zainteresowań, nie podróżuję i nic mnie nie inspiruje. Chcę poznać dziewczynę, ale za bardzo nie wiem, o czym mam z nią gadać. Jestem nieudacznikiem, którym nie warto zawracać głowy.

3. Bogaty facet

Bogaty facet

Oczekiwania: Jestem czterdziestolatkiem, który zrobił oszałamiającą karierę. Do szczęścia brakuje mi rodziny. Szukam kobiety, z którą mógłbym założyć rodzinę i podarować jej swoją miłość i wszystko, co mam. Jestem właścicielem dużej firmy, mam Porsche. Wakacje spędzam we Włoszech. Wiem, czego chcę.

Realia: Wczoraj ułożyłem listę seksownych kobiet w wieku od 18 do 25 lat i miałaś szczęście na niej się znaleźć. Napisałem wiadomość do każdej z nich, spodziewając się na to, że któraś odpowie. Zapomniałem wspomnieć o tym, że mam już 45 lat, jestem po dwóch rozwodach, płacę alimenty. Owszem mam firmę, ale mało dochodową. Marzę o wakacjach we Włoszech, ale nie wiem, czy kiedyś mi się uda zrealizować to marzenie. Mam Porsche, kupiony na kredyt.

4. Beczący geniusz

Beczący geniusz

Oczekiwania: Jestem bardzo wrażliwą osobą. Piszę wiersze, które chciałbym poczytać swojej ukochanej dziewczynie. Spodziewam się, że zostaniesz moją muzą. Jestem geniuszem, co prawda na razie niedocenionym, jednak być może to ty będziesz tę pierwszą osobą, która doceni mój talent. Zostaniesz moją księżniczką?

Realia: Szukam mamusi, która mnie zrozumie i doceni. Piszę wiersze, ale nikt je nie czyta. Jestem biedny jak mysz kościelna, ale pieniądze to nie wszystko. Owszem odwiedzam różne wystawy, oglądam filmy filozoficzne, chociaż nie za bardzo to mnie interesuje. W taki sposób po prostu chcę się wyróżnić z tłumu.

5. Inteligentny darmozjad

Inteligentny darmozjad

Oczekiwania: Dziś zrozumiałem, że idealnie do siebie pasujemy. Dokładnie przejrzałem twój profil, mamy tyle wspólnego! Nasze znaki zodiaku do siebie pasują, oprócz tego jesteś tak samo inteligentna, jak ja. Nie przez przypadek odwiedziliśmy ten portal randkowy. Dzięki niemu zapomnimy o samotności. Musimy połączyć naszą energię!

Realia: Nie mam zamiaru pracować, ponieważ jestem na to za mądry. Moje przeznaczenie – medytacja, obcowanie z kosmosem. Ty będziesz zarabiać pieniądze, robić zakupy, a ja będę czekać na ciebie na wygodnej kanapie. Nie mam zamiaru coś zmieniać, więc musisz to zaakceptować!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty