5 typów kobiet, o których nie sposób zapomnieć, nawet po rozstaniu

Na pewno każdy z nas wie, czym jest rozstanie. Kiedy z kimś zrywamy, to w naszej pamięci pozostają po nim różne wspomnienia, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Niezależnie od tego, kto jest inicjatorem rozstania, zawsze chcemy zostawić trwały ślad w pamięci swego byłego\byłej. O jakich więc kobietach nie sposób zapomnieć, nawet po rozstaniu?

Psycholodzy przekonują, że niektórzy z nas posiadają cechy, dzięki którym pozostawiamy trwały ślad w pamięci innych. Nie chodzi wcale o zakochanie i popęd seksualny, lecz o miłość do samego siebie i zrozumienie. W niniejszym zestawieniu 5 typów kobiet, o których nie sposób zapomnieć.

1. Dziewczyna – bratnia dusza

randka

To tylko w romantycznych filmach facetom głównie chodzi o atrakcyjność fizyczną kobiety. W życiu realnym zaś mężczyznom chodzi nie tylko o wygląd zewnętrzny. Wielką wagę przywiązują również do tego, co kobieta ma w środku. Szukają bratniej duszy, która potrafi zrozumieć, wesprzeć w trudnej sytuacji, doradzić. Nie koniecznie musi się doskonale znać na samochodach, lubić wędkowanie i piłkę nożną. Wystarczy, że potrafi uważnie słuchać i wykazywać zainteresowanie tym, co mówi jej partner. Faceci z reguły nie rezygnują z takich kobiet i taki związek na pewno nigdy się nie rozpadnie.

2. Kobieta wamp

idealna

Panie, które należą do tego typu, zawsze dbają o swój wygląd zewnętrzny, gdyż ich własne dobro zawsze jest na pierwszym miejscu. Dbają nie tylko o swoją urodę, ale również rozwój duchowy. Każdy dzień takiej kobiety jest dokładnie zaplanowany. Odwiedza nie tylko salony kosmetyczne, siłownię i masaż, ale także kurs języka obcego, warsztaty, akcje charytatywne. .

Kobieta wamp ciągle poszerza swoje horyzonty i nigdy się nie zatrzymuje na osiągniętym. Rzadko kiedy ma czas na randkę, więc mężczyzna musi się nieźle przyłożyć, by ją gdzieś zaprosić. Ale nie tylko to pociąga facetów. Kobieta wamp daje jasno im do zrozumienia, że wspaniale radzi sobie w życiu bez facetów, więc nigdy nie błaga je o pomoc, wspólne wakacje, nie narzeka i o nic nie prosi. Kiedy odchodzi taka kobieta, mężczyzna uświadamia sobie, że jednak nie udało mu się złapać jej w swoje sidła.

3. Niedostępna kobieta

spotkanie

Nie każda kobieta potrafi uwodzić i kokietować. Kobiety, które to potrafią, umiejętnie to wykorzystują, by kręcić facetem, jak im się chce. Dziewczyna, która jest tak samo niedostępna, jak gwiazda na niebie, na zawsze pozostanie w pamięci każdego faceta. Facet jest zdobywcą i myśliwym, więc goni swoje marzenie, często robiąc zwariowane rzeczy.

Oczywiście taka gonitwa powinna się kiedyś zakończyć albo trwałym związkiem, albo niczym. Nawet jeśli tego typu kobieta zdecydowała się na związek, to facet codziennie będzie musiał ją zdobywać znowu i znowu, udowadniając swoją miłość. Mężczyzna przez całe życie będzie się bać ją stracić, gdyż instynkt myśliwego nigdzie nie znika.

4. Kobieta, która ponad wszystko kocha życie

razem

Mężczyźni doskonale wyłapują nastrój i stan wewnętrzny kobiety. Jeśli ma zawsze uśmiechniętą buzię, promieniuje szczęściem oraz radością, to będzie przyciągać facetów jak magnes. Kochać życie można na różne sposoby.

Ktoś uwielbia gotowanie, szydełkowanie czy podróże, ktoś inny z kolei nie wyobraża sobie życia bez siłowni lub ulubionej pracy. Kobieta, która kocha życie i jest zadowolona z tego, co ma, zawsze będzie promieniować szczęściem. Cieszy się z najmniejszego drobiazgu: pysznej kawy, pięknego motyla, szumu deszczu, który kojąco działa na zmysły. Mężczyzna nigdy dobrowolnie nie zrezygnuje z takiej kobiety, bo któż nie chce żyć w harmonii i szczęściu.

5. Dziewczyna niespodzianka

podarunek

Rutyna dnia codziennego zabija nawet największe uczucie. Właśnie dlatego kobieta, która codziennie ma jakiś nowy pomysł na życie, najbardziej pociąga facetów. Życie z tego typu kobietą jest jak niekończąca się zabawa. Nigdy nie wiesz, co na ciebie czeka jutro i co na wymyśli. Najważniejsze w tym przypadku nie przesadzić, aby nie wyglądać na szaloną bałamutkę, która ma niedobrze poukładane pod sufitem.

Intrygujące esemesy, zwariowane pomysły, niespodziewane wypady to na pewno się spodoba każdemu mężczyźnie. Jaki facet odmówi pójścia na mecz, jeśli w dodatku kobieta sama kupiła bilety? Nikt. To właśnie z taką kobietą facet spędza niezapomniane wieczory i weekendy. Po rozstaniu z taką dziewczyną facet zawsze będzie pamiętać o tym, że kiedyś w jego życiu była kobieta, która potrafiła nawet szary dzień odmienić na fajny i niezapomniany.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty