5 zaniedbanych stref erogennych

O takich strefach erogennych jak narządy płciowe, szyja, piersi, wiele z nas zna, jednak na ciele znajduje się jeszcze wiele miejsc stymulowanie, których podaruje partnerowi niesamowite przeżycia.

Nasza uczuciowość bezpośrednio jest związana z nerwami, które przeszywają całe nasze ciało. Każdy ma własne upodobania, jednak są takie czułe punkty oddziaływanie, na które pobudza i rozluźnia. Musisz dokładnie przyjrzeć się swojemu partnerowi i odnaleźć nowe źródła rozkoszy.

1. Mózg

Mózg

Być może wiele z naszych czytelników pomyśli, że to żart, jednak mózg jest największą strefą erogenną. Właśnie w nim powstaje pożądanie i żyją fantazje. Podniecić mózg można na różne sposoby: oglądanie filmów erotycznych, namiętne słowa, ulubiony aromat, etc. Chcesz podniecić partnera – wyślij mu erotycznego smsa lub zdjęcie erotyczne.

2. Zgięcia kolan

Zgięcia kolan

To rzeczywiście zaniedbana strefa erogenna, która podaruje partnerowi burzę niezapomnianych emocji. W czasie gry wstępnej delikatnie dotknij zgięcia kolan. Spróbuj opanować odruch drżenia lub śmiech wywołany chwilowym łaskotaniem i pozwól partnerowi na pocałunki, delikatne pieszczoty.

3. Stopy i łydki

Stopy iłydki

Wiele z nas odczuwa niesamowite podniecenie w czasie masażu stóp, jednak dosyć często pominięte są uwagą. Na stopach, palcach i łydkach znajduje się mnóstwo czułych punktów, drażnienie, których sprawia partnerowi niesamowite doznania. Jest punkt, który znajduje się poniżej ścięgna Achillesa, w tylnej stronie łydki, który skupia energię seksualną, swoisty przycisk "miłości".

4. Nadgarstki

Nadgarstki

Nie tylko mężczyźni, ale również kobiety nie wiedzą o tym, że jedną ze stref, która może doprowadzić do szału, jest wewnętrzna strona nadgarstków. Masując i lekko gryząc wewnętrzną stronę nadgarstków, można pobudzić działanie większości zmysłów.

5. Głowa

Głowa

Na skórze głowy także znajduje się wiele zakończeń nerwowych, dlatego masaż tej części ciała redukuje gromadzone w ciągu całego dnia napięcie. Zacznij od zmysłowych ruchów w okolicy skroń i potylicy. Jeśli partner jest namiętny, obowiązkowo doceni to, najgłówniejsze nie przesadzić. Możesz to robić jak podczas seksu, tak i w czasie gry wstępnej.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty