5 zasad udanych relacji z mężczyznami: jak zwrócić uwagę faceta

Każda dziewczyna po tym, jak spotka wymarzonego księcia, zastanawia się nad tym, jak wzbudzić w nim zainteresowanie. Mądre kobiety doskonale wiedzą o tym, że istnieją określone zasady udanych relacji z mężczyznami.

Istnieje mnóstwo różnych zasad relacji z przedstawicielami płci męskiej. Kobiety za wszelką cenę chcą zatrzymać swego partnera przy sobie, nawet nie zastanawiając się nad tym, że nie warto budować relacji według określonego scenariuszu. Istnieją zasady, które należy stosować, ale nie można tego robić zawsze i wszędzie.

1. Powtarzanie zachowań partnera

ranek

Psycholodzy często podkreślają, że każda z nas nieświadomie zaczyna powtarzać zachowania swego partnera. Kiedy mężczyzna widzi to, uświadamia sobie, że podoba się kobiecie, wzbudza w niej zainteresowanie, co mu pochlebia i sprawia, że decyduje się na budowanie z nią związku.

Jeśli facet dotyka swojej twarzy, możesz założyć włosy za ucho. Jeśli partner na przykład żywiołowo gestykuluje podczas mówienia, możesz podczas rozmowy również gestykulować dłońmi. Takie zachowanie pomaga się rozluźnić i zrozumieć, że rozmówca jest nastawiony pozytywnie i rozmowa sprawia mu przyjemność.

2. Naucz się słuchać mężczyznę

rozmowa

Męska psychologia kardynalnie różni się od żeńskiej. Jeśli przedstawicielkom płci pięknej wystarczy pogadać z przyjaciółką, zwierzyć jej się ze swoich kłopotów, oprzeć się na jej ramieniu, to mężczyzna musi rozwiązywać zaistniały problem. Właśnie dlatego, jeśli twój partner po powrocie do domu nie ma ochoty na rozmowy, to warto odczekać, a nie od razu się awanturować.

Mężczyzna musi sobie wszystko uświadomić i poukładać. Po tym on chętnie opowie ci o wszystkich swoich zmartwieniach. W tym momencie musisz wysłuchać go z większym zainteresowaniem i udzielić wsparcia. Na prawdę mu na tym zależy. Każdego dnia musisz rozmawiać ze swoim partnerem.

3. Okazuj słabość i chwal go

kochanie

Każdy mężczyzna chce się czuć silny i męski jak lew. Mężczyźni zachowują się jak myśliwi. Próbują zdobyć swą zwierzynę, więc nie udawaj silnej kobiety, pozwól sobie pomóc. Nie bój się poprosić o pomoc, mów mu jak najczęściej komplementy: jaki on jest silny, męski, przystojny.

Nawet jeśli możesz sobie sama ze wszystkim poradzić, pozwól mu sobie pomóc. Mężczyzna chce być potrzebny i czuć się pomocny, ponieważ wtedy czuje się silny i męski. A jeśli w dodatku jeszcze jego pochwalisz, to możesz być pewna, że zdobyłaś jego serce.

4. Nie kontroluj swego partnera

kontrola

To wcale nie oznacza, że nie powinnaś się interesować jego sprawami. Po jego powrocie do domu możesz się zapytać, jak minął dzień, ale nie możesz go przesłuchiwać i od razu coś mu zarzucać. Stare przysłowie mówi, że mężczyzna jest głową, a kobieta szyją. Głowa powinna odnosić wrażenie, że to ona o wszystkim decyduje, a szyja jedynie wykonuje jej rozkazy.

Powinnaś zachowywać się mądrze i rozsądnie. Facet potrzebuje trochę osobistej przestrzeni. Musisz nauczyć się w sposób dyskretny interesować się jego życiem, problemami, a nie narzucać mu się, pouczać i się awanturować o każdy drobiazg. Każdy mężczyzna bardzo ceni sobie wolność. Potrzebuje wolności dla siebie, więc daj mu to. Nie wszystko trzeba dzielić z partnerem.

5. Nie oczekuj od niego drogich prezentów i nie popędzaj partnera

kwiaty

Większość facetów jest przekonanych, że kobiety kochają tylko ich pieniądze. Musisz udowodnić swemu partnerowi, że zależy ci na nim, a nie na jego portfelu. Oczywiście, jeśli on jest strasznym skąpcem i za każdym razem, jak ma zapłacić w kawiarni, narzeka na wysokie ceny, to musisz się zastanowić, czy właściwie potrzebujesz takiego faceta.

Również musisz pamiętać o tym, że każdy związek przechodzi przez pewnego rodzaju fazy, zaczynając od zakochania, a kończąc na ślubie, więc nie warto po kilku miesiącach spotykania się mówić mu o weselu, założeniu rodziny. W taki sposób jedynie go zniechęcisz do angażowania się w związek. Pamiętaj, kto jest głową, a kto jest szyją!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty