5 zdjęć o tym, jak mały lew z radością powitał pierwszą w swoim życiu jesień

Pamiętasz jak twoje dziecko lub pieszczoch cieszy się na nadejście jesieni i widok opadających liści, w których uwielbiają się bawić? Wszystkie dzieci są urocze, nawet jeśli chodzi o małe zwierzątka. Również poznają świat, który ich otacza.

Nawet dla małych lwów świat jest czymś nowym, co trzeba zbadać, odkryć, poznać i podporządkować sobie. Pokażemy Ci, jak mały lew powitał pierwszą w swoim życiu jesień.

Ten maluch jest prawdziwym szczęściarzem: może skoczyć na duże sterty żółty opadłych liści w parku jesienią. Oprócz tego dla małego lwa to całkiem nowe doznania. Przecież to pierwsza w jego życiu jesień i pierwsze opadłe liście.

jak mały lew z radością powitał pierwszą w swoim życiu jesień

Nie wszyscy jego krewni mogą się pochwalić tym, że widzieli prawdziwą jesień. A ten mały jest taki szczęśliwy i zabawny. Czyż on nie jest uroczy?

jak mały lew z radością powitał pierwszą jesień

Mógłby przez cały dzień się bawić na tym dywanie z opadłych liści i skakać do sterty różnokolorowych listeczków jak futrzana piłeczka.

jak lew z radością powitał pierwszą w swoim życiu jesień

"Rozrzucam, rozrzucam te liście, a one się nie kończą" – na pewno tak myśli mały lew, grzebiąc w kolorowych liściach.

jak mały lew powitał pierwszą w swoim życiu jesień

Niektórzy twierdzą, że zwierzęta nie potrafią się uśmiechać. Ale prawda jest całkiem inna. Spójrz na zadowolony pyszczek tego lwa. Jest najszczęśliwszym zwierzęciem na świecie!

jak mały lew z radością powitał jesień
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty