6 celebrytek, które wyglądają niepowtarzalnie bez pomocy stylistów

Jeśli masz wyczucie stylu i zmysł modowy, to nie potrzebujesz żadnych stylistów. Jeśli myślisz, że celebrytki nie poradzą sobie bez porad specjalistów ds.mody, to bardzo się mylisz. W niniejszym zestawieniu gwiazdy, które same dbają o swój wygląd.

Wielu z nas jest przekonanych, że szykując się na ważne wydarzenie, znanymi osobami zajmuje się sztab specjalistów, od makijażystów przez fryzjerów i stylistów. Na pewno tak jest, jednak i wśród gwiazd są wyjątki. Dziś poznasz gwiazdy, które zjawiskowo wyglądają na ważnych imprezach bez pomocy makijażystów i stylistów.

1. Kate Moss

Kate Moss

Ulubiony styl modelki – casual style. Zazwyczaj ona nosi dżinsy i spodnie, łącząc je z koszulkami, bluzkami, t-shirtami. Kate Moss uwielbia różne dodatki. Najbardziej lubi okulary i różne kapelusze. Nie potrzebuje pomocy stylistów, ponieważ uważa, że każdy potrafi dobrać dżinsy i marynarkę.

2. Diane Keaton

Diane Keaton

Aktorka doskonale rozumie, że już nie jest młodą dziewczyną, dlatego nie nosi jaskrawych i awangardowych ubrań. Uwielbia garnitury w stylu Coco Chanel, jednak w jej garderobie również są spódnice i sukienki. Jeśli chodzi o kolorystykę, to woli beżowe i ciemne kolory. Keaton często osobiście dobiera kreacje do filmów, w których gra. Aktorka przyznała, że ma w nosie modę i wkłada tylko to, co jej się podoba.

3. Marion Cotillard

Marion Cotillard

Wielu z nas uważa, że Francuzi mają wspaniałe wyczucie stylu i zmysł modowy i Marion Cotillard jest wymownym dowodem na to. Aktorka doskonale łączy różne style. Klasyczne ubrania łączy z najnowszymi trendami modowymi. Aktorka na każdej imprezie wygląda niepowtarzalnie i to jest jedynie jej zasługa.

4. Diane Kruger

Diane Kruger

Krytycy dość często mówią, że niemiecka aktorka ma cudowne wyczucie stylu. Zamawia kreacje, które przypadły jej do gustu bezpośrednio u projektantów. Diane Kruger stworzyła własny styl, dlatego nie potrzebuje pomocy stylistów w tworzeniu swoich wizerunków.

5. Blake Lively

Blake Lively

Wydaje się, że do tej dziewczyny pasuje każdy styl: seksowny i kobiecy, biznesowy i umiarkowany, codzienny i nawet chuligański. Patrząc na to, jak aktorka idealnie łączy różne ubrania, trudno jest uwierzyć w to, że nie ma stylisty. W jednym z wywiadów przyznała, że nie korzysta z pomocy stylistów, bo ubieranie się na ważne imprezy jest dla niej dobrą zabawą.

6. Olivia Mann

Olivia Mann

Styl aktorki można opisać w kilku słowach: romantyczność, kobiecość i delikatna seksualność. Olivia uwielbia klasyczne ubrania. W jednym z wywiadów powiedziała, że nie korzysta z pomocy stylistów, ponieważ jeśli zaliczy jakąś wpadkę modową, to nie chce obarczać winą za to stylistów.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty