6 ciekawych nowych gadżetów

Producenci smart gadżetów w tym sezonie umożliwiają każdemu chętnemu nakręcić wyjątkowy filmik, ogrzewać nogi i robić różne niezwykłe rzeczy. Proponujemy wraz z nami zanurzyć się w magiczny świat nowinek technologicznych.

Nie zważając na to, że niektórzy z nas negatywnie odbierają różnego rodzaju nowinki, musimy jednak przyznać, że znacznie ułatwiają nam życie. Wynalazcy różnych gadżetów nie przestają nas zaskakiwać. Nowinki, które oni stwarzają, sprawiają, że nasze życie jest bardziej komfortowe.

1. DJI Mavic Air

mavic air dji

DJI Mavic Air to kompaktowy dron, który możesz teraz wszędzie zabrać ze sobą. Został wyposażony we wbudowaną pamięć o pojemności 8 GB. DJI Mavic Air wyposażony został również w funkcję panoram sferycznych. Dron może latać z prędkością 60 km/h.

2. Sony XF 75

sony xf 75

Nowinka od Sony dla miłośników kina domowego i gier komputerowych. Telewizor pozwala cieszyć się funkcjonalnością systemu Android TV. Jest to urządzenie w bardziej przystępnej cenie. Sony XF 75 oferuje obraz o rozdzielczości 4K. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora jest niezwykle realistyczny. Dzięki zaawansowanym funkcjom sterowania głosem ten telewizor pozwala szybko znajdować filmy i programy telewizyjne.

3. Sleepbuds

sleep buds

Dobrej nocy i słodkich snów życzy swoim klientom kompania Bose. Stworzyła bowiem bezprzewodowe słuchawki, maskujące hałas, które zostały zaprojektowane specjalnie do snu. Odtwarzają zapisane kojące dźwięki oceanu lub szelest liści, dzięki którym zaśniesz i prześpisz całą noc, nawet na boku.

4. YOGA Book C930

yoga-book-c930-compressor

Yoga Book C930 to bardzo cienki laptop z dwoma wyświetlaczami, zaprezentowany przez Lenovo. Laptop jest też niezwykle elastyczny. Zawias otwierany w zakresie 360°. Działa do 8 godzin na baterii. Jest wyposażony we dwa głośniki i technologię kinowego audio Dolby Atmos. Wspaniały laptop dla dynamicznych i kreatywnych osób.

5. Smoko

smoko

Kompania Smoko stworzyła niezastąpiony gadżet, szczególnie jesienią i zimą. Grzejące kapcie są niezwykle proste w użytkowaniu. Wystarczy wetknąć wtyczkę do portu USB, aby za chwilę poczuć ich niezwykłe działanie.

6. Harry Potter Kano Coding Kit

harry potter kano coding kit

Twoje dziecko chce poczuć się jak prawdziwy mag? Wtedy kup mu zestaw Kano Coding Kit, który składa się oprogramowania, które należy zainstalować na telefonie lub tablecie z Androidem, oraz różdżki Harry’ego Pottera, która nauczy twoje dziecko programować. W magicznym świecie Harry’ego Pottera dzieci rozwiązują zagadki, łamigłówki, uczą się programowania. Przedmioty na ekranie mogą się zwiększać i latać. Harry Potter Kano Coding Kit – wspaniała zachęta do nauki programowania.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty