6 najbardziej rozpuszczonych dzieci gwiazd

Bycie dzieckiem gwiazdy to wielkie szczęście. Niemowlak ma zaledwie kilka miesięcy, a jego twarz już się pojawia na okładkach wszystkich modnych magazynów. Przed nim otwierają się wszystkie drzwi. Nie musi się zbytnio przekładać, by trafić na szklany ekran czy scenę. Rodzice w mgnieniu oka spełniają wszystkie jego życzenia i marzenia. Życie jest piękne!

Czy jednak rzeczywiście życie dzieci znanych rodziców jest takie piękne i bajkowe? Jak wiadomo, każdy medal ma dwie strony. Dzieci gwiazd mają wszystkiego pod dostatkiem, więc nie muszą się przykładać, by zrobić karierę czy zarobić na życie. Od dziecka jednak brakuje im troski i uwagi rodziców, więc już jako nastolatkowie zaczynają zażywać narkotyki i nadużywać alkoholu.

1. Syn Jackiego Chana

Syn Jackiego Chana

37-letni Jaycee Chan zagrał w kilku filmach, próbował swoich sił w śpiewaniu, ale niestety w 2005 roku został aresztowany, a później skazany ma 3 lata pozbawienia wolności za posiadanie marihuany. Po tych wydarzeniach ojciec wydziedziczył syna. Syn słynnego aktora od wielu lat borykał się z uzależnieniem od narkotyków. Na szczęście po wyjściu z więzienia Jaycee udało się zerwać z nałogiem i dziś on próbuje naprawić relacje z ojcem.

2. Syn Toma Hanksa

Syn Toma Hanksa

Aż trudno uwierzyć, że przyzwoity Tom Hanks ma niegrzecznego synka. Chet Hanks w wieku 16 lat zaczął brać narkotyki i wpadł w złe towarzystwo. W wieku 25 lat pod wpływem alkoholu spowodował skradzionym u ojca samochodem wypadek i na dodatek zdemolował pokój hotelowy w Londynie. Następnie przez 2 miesiące nie dawał znaku życia. Później jednak się okazało, że w tym czasie przebywał na odwyku w szpitalu. Na szczęście Chetowi udało się wrócić na właściwe tory. Dziś gra w zespole, założył rodzinę i ma cudowną córeczkę.

3. Syn Nicolasa Cage’a

Syn Nicolasa Cage’a

Kolejne rozpuszczone dziecko znanego aktora. Weston Cage pobił swego trenera personalnego przez to, że ten nie pozwolił mu na to, by zamówił deser. Później pobił żonę, z którą niebawem się rozwiódł. Na dodatek Weston często się samokaleczył, przez co nie raz lądował w szpitalu. Nie zważając na problemy psychologiczne, mężczyźnie w końcu udało się odnaleźć swoje szczęście, kiedy po raz trzeci się ożenił.

4. Córka Bruce’a Willisa i Demi Moore

Córka Bruce’a Willisa

Scout Willis – jedna z córek Bruce’a Willisa i Demi Moore. Dziewczyna ma 28 lat i podobnie, jak jej rodzice, jest aktorką i piosenkarką. Oprócz tego, że gra w filmach, uwielbia się upijać i nawoływać kobiety, aby uwolniły swoje sutki. Zasypuje media społecznościowe nagimi piersiami, w tym też własnymi.

5. Syn Michaela Douglasa

Syn Michaela Douglasa

Starszy syn aktora, Cameron, od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków, przez co 7 lat spędził w więzieniu. W swojej książce przyznał się, że to jego ojciec po części jest winien tego, że zaczął zażywać narkotyki. Michael Douglas podczas imprez dawał synowi coś do rąk i kazał to rozdawać swoim gościom. Później się okazało, że dawał przyjaciołom swego ojca marihuanę. Patrząc na przystojnego aktora trudno uwierzyć w to, co napisał jego syn, który w tym czasie zażywał heroinę. Na szczęście Cameronowi udało się zerwać z nałogiem i on planuje się poświęcić karierze aktorskiej.

6. Syn Cindy Crawford

Syn Cindy Crawford

Presley Walker Gerber ma zaledwie 20 lat, ale już zdążył się narazić policji. W zeszłym roku został aresztowany za zbyt szybką jazdę. Oczywiście adwokatowi znanej modelki udało się zwolnić Presleya, ale chłopak nie zrobił żadnych wniosków i nadal jeździ jak szalony.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty