6 prostych rad, jak się wyluzować podczas seksu

Czasami wychowanie lub kompleksy powodują, że nie możemy się wyluzować podczas seksu. Konsekwencją braku harmonii uczuciowej i seksualnej jest rozstanie.
kobieta

Seksuolodzy radzą zostawiać wstyd poza obrębem sypialni, zwłaszcza jeśli masz temperamentnego partnera. Wspaniała rada, ale jest to nie lada wyzwanie dla nieśmiałych dziewczyn, które od dzieciństwa wiedzą, że skromność zdobi kobietę. Aby pokonać skrępowanie i wstyd psycholodzy radzą spróbować następujących trików:

1. Robisz, co potrafisz najlepiej

masaż

Być może nie jesteś sex guru, ale na pewno masz kilka własnych sprawdzonych trików łóżkowych, które niezawodnie działają na facetów. Jeśli nie potrafisz zrobić dobrego striptizu, to na pewno robisz niezapomniany masaż erotyczny albo znasz kilka najlepszych technik seksu oralnego. Jeśli chcesz nabrać wprawy, to przez miesiąc w trakcie gry wstępnej rób mu masaż. Twój facet będzie w siódmym niebie. Za każdym razem, kiedy będziesz widziała jego usatysfakcjonowaną minę, będzie się podnosić twoja samoocena.

2. Spróbuj czegoś nowego

seksualnie

Kiedy już jesteś dobra w jakimś jednym rodzaju pieszczot, możesz zabierać się do czegoś nowego. Nie warto przesadzać i eksperymentować z czymś, co cię przeraża. Wystarczy, abyś czuła nieznaczny dyskomfort. Nie spodziewaj się tego, że natychmiast będzie wszystko fantastycznie. Musisz nabrać się wprawy. Wyluzuj się i czerp zadowolenie, potraktuj miłosne igraszki i seks jako swoistą zabawę. Pamiętaj, nowy scenariusz na seks sprawi, że twój partner oszaleje z pożądania.

3. Śmiej się, kiedy coś poszło nie tak

razem

Podczas seksu dość często zdarzają się różne pikantne sytuacje, zwłaszcza, na początku związku, kiedy dopiero poznajecie swoje preferencje i potrzeby albo podczas eksperymentów. Nawet najbardziej doświadczone kochanki zaliczają wpadki. Wstydliwe sytuacje łóżkowe traktuj z przymrużeniem oka. Będziesz czuć się spełniona i przy okazji się pośmiejesz. Czyż to nie jest wspaniałe?

4. Precz z kompleksami

lustro

Jeśli partner jest z tobą w łóżku, to oznacza, że jemu się podobasz. Kobiety zazwyczaj są niezadowolone ze swojej figury i wyglądu zewnętrznego, skupiając się na mankamentach, a nie zaletach. Specjaliści radzą rozebrać się do naga, stanąć przed lustrem i opisać zalety swojej figury. O mankamentach zapominamy. Idealna kobieta to jedynie mit!

5. Nosisz to, w czym się czujesz boginią

perfumy

Rzeczy, które wkładamy lub których używamy, mogą poprawić naszą samoocenę. Odzież, która jest idealnie dopasowana do naszej figury, szminka, która podkreśla naszą urodę, ulubiony zapach, to wszystko poprawia naszą samoocenę i dodaje pewności siebie. Zabierz to wszystko ze sobą do "łóżka".

6. Mantry

notatki

Jeśli chcesz wzmocnić seksualną pewność siebie, używaj mantr. Te proste formuły i sylaby posiadają ogromną energię, pomagają opanować umysł i zaktywizować energię. Intonuj mantrę: "Jestem boginią w łóżku", "Jestem uosobieniem namiętności i czułości". Powtarzaj ją głośno, napisz na kolorowych karteczkach, które można przylepić w dowolnym miejscu albo kup ładny notes, do którego zapiszesz mantrę.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty